Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wieści wojenne – listopad 2017.

Obecnie mamy ciszę, ale nic z rozpoczętych konfliktów nie zostało zamknięte. Ani kwestia uchodźców w Europie, ani konflikt Korea PLN – USA, ani w Ukrainie itd.

 

Trump używa niedwuznacznych stwierdzeń: „Jesteśmy gotowi”, „Przyszedł czas, by działać”.

Jesteśmy gotowi użyć pełnego zakresu możliwości militarnych, jeśli to będzie konieczne – powiedział Trump na konferencji prasowej w Seulu, wyrażając przy tym nadzieję, że taka potrzeba nie zajdzie. Nie możemy pozwolić, by Korea Północna zagrażała wszystkiemu, co zbudowaliśmy – dodał.

 

Oczywiście może to być zagrywka psychologiczna, ale czy wódz Korei przestraszy się zwykłych słów? Wątpię. Jednak pycha władzy wzmacniana dumą musi sie obronić choćby kosztem milionów ofiar. Pomimo członkostwa Korei Północnej w ONZ kraj ten jest wyłączony z podstaw NWO jakimi są: visa, google, facebook.

To są nieposkładane elementy NWO, które są w kolejce do zmiany.

 

Z innej beczki, podejrzenie wojny polsko-niemieckiej. Dla nas rzecz nie nowa:

 

Bundeswehra przygotowuje się do rozpadu UE i ćwiczy scenariusz wojny z Polską

 

“„Der Spiegel” dotarł do utajnionego raportu niemieckiego ministerstwa obrony, z którego wynika, że niemiecka armia przygotowuje się do ewentualnego rozpadu Unii Europejskiej i konfliktu pomiędzy jej dotychczasowymi zachodnimi i wschodnimi członkami. Raport „Prognoza strategiczna 2040” powstał w lutym i zakłada m.in. wariant „Zachód kontra Wschód”.”

 

źródło: wprawo.pl/2017/11/07/bundeswehra-przygotowuje-sie-rozpadu-ue-cwiczy-scenariusz-wojny-polska/

 

To, że mamy teraz spokój nie oznacza rezygnacji satanistów z planów depopulacji, zmiany konfiguracji władzy na świecie, czy wprowadzenia światowego rządu.

 

Tymczasem kandydat na antychrysta bliski naszemu Cupakowi, książę Will I Am, angażuje się coraz bardziej społecznie:

 

Książę William od lat angażuje się w działalność organizacji charytatywnych, aktywnie udzielając się społecznie. Choć następca brytyjskiego tronu i księżna Kate niedługo po raz trzeci zostaną rodzicami, nie rezygnują z publicznych wyjść i spotkań z poddanymi. Kilka tygodni temu ciężarna Kate w ramach akcji charytatywnej zbierającej fundusze na pomoc chorym dzieciom zgodziła się nawet zatańczyć na ulicach Londynu.

Choć księżna zapewnia, że świetnie czuje się w ciąży, nie towarzyszyła mężowi podczas niedawnej dobroczynnej gali zorganizowanej przez fundację Tusk Trust. Książę William samotnie zjawił się w Londynie, gdzie wygłosił przemówienie na temat ochrony dzikich zwierząt w zagrożonych, afrykańskich rezerwatach. Działalność organizacji Tusk skupia się na zachowaniu naturalnego dziedzictwa Afryki, co książę podkreślił w poruszającej mowie.”

pudelek.pl

źródło śmieszne, ale informacje prawdziwe…

 

 

Do naszych puzzli dołącza także sytuacja w USA.

Lord Rothschild ostrzega, że ​​prezydent Donald Trump grozi zniszczeniem Nowego Porządku Świata i “musi zostać powstrzymany za wszelką cenę”.

Rodzinny magazyn The Rothschild, The Economist, nazwał Trumpa “obecnym niebezpieczeństwem” dla “New World Order” i przyznał, że globalistyczni elityści, którzy go stworzyli, “przekręcają się teraz w grobach”.

“Być może obecnie największym zagrożeniem jest obowiązujący amerykański prezydent, który gardzi międzynarodowymi normami, dyskredytuje wolny handel i nieustannie flirtuje z porzuceniem zasadniczej roli Ameryki w utrzymywaniu globalnego porządku prawnego”, pisze The Economist.

Infowars.com donosi: Pomimo wymieniania uzasadnionych zagrożeń, takich jak dżihadyzm i terroryzm, komunistyczna ekspansja chińska i wrogość północnokoreańska, artykuł opublikowany przez The Economist nazywa Trumpa największym zagrożeniem dla “liberalnego” Nowego Ładu Światowego.

 

Soros wykłada miliony na likwidację państw narodowych, a Trump buduje mur na granicy z Meksykiem. Tak ma on wyglądać:

 

Jak widzimy wielcy tego świata grają w grę dobry i zły gliniarz, gdzie Trump jest tym dobrym. USA zapewne czekają niebawem zamieszki. W Polsce może być to samo. Gra odbywa się na najwyższych szczeblach, ale na poziomie polityki krajowej nasi wybrańcy z Wiejskiej jedni opłacani przez Niemcy, Sorosa a drudzy przez USA i Izrael będą się gryźć. Zwycięży NWO wprowadzając ustawy ograniczające wolność.

 

 

Updated: 7 listopada 2017 — 19:53

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Nasz kraj-doczesna ojczyzna juz od dawna ( dolaczenie Polski do MFW w 1986 roku ) jest pod okupacja swiatowych korporacji i koncernow, ktore traktuja ja jak kraj podbity, bezwzglednie go eksploatujac… Terazniejszy rzad tylko pozoruje dzialania przeciwko nim ( jakby naprawde przeciwko nim dzialal marnie by skonczyl ).

  1. To fakt,brawo …;)

 2. a to ciekawe ,przeczytajcie to Sputnik Polska”Żyd i Arab dwa bratanki” Takiego scenariusza pewnie byście sie nie spodziewali

  1. skąd, zanim się narodziłem na nowo miałem z takimi w realu do czynienia. Żydzi syjonistyczni i muzułmanie mają tego samego ojca duchowego.

  2. Wręcz przeciwnie od dawna wiadomo z kim trzyma Arabia Saudyjska…;)Świętuje się tam Piątek i Sobotę…;)i jeszcze parę innych rzeczy,ale to materiał na poważny artykuł…

 3. Dziękuję za wieści 🙂
  Dziwi mnie tylko że ten Rotbadziewiarz jedzie po Trumpie, jak oni grają do tej samej bramki w końcu 😀

 4. mielonka turystyczna

  Odnośnie Korei – na uczelni miałem kiedys zajęcia z politologiem, który stwierdził z pełnym przekonaniem, że sprawa Korei jako straszaka jest celowo utrzymywana w mediach aby wzbudzać ciągły stan zagrożenia. Jak stwierdził, przywódcy Rosji, Korei, Chin i USA spotykają się co jakis czas nieoficjalnie w Pekinie żeby ustalić dalsza strategię wzbudzania strachu z Koreą Północną w roli psychopaty bombera. Nie twierdze że do końca tak jest ale sprawa Korei wygląda czasem na temat zastępczy.

  1. ostatnio myślałem o tym konflikcie także na płaszczyźnie duchowej. Kto wie, czy oni nie chcą abyśmy stale się bali…
   ja sam pisuje z dystansem, ale ile osób może czuć lęk…

  2. Masz słuszność…:)

 5. W filmie “Pojutrze” półkule północną opanowują lądowe huragany, które burzą stary ład i przynoszą nowy światowy porządek.

  https://fsmedia.imgix.net/55/90/5e/73/05e9/4207/a1a2/608158a965b4/canada-scotland-siberia-all-screwed.jpeg

  Burza/zawierucha to metafora na konflikt zbrojny. Jest ciekawa scena, kiedy trzej naukowcy wznoszą toast i każdy pije za coś innego.

  https://www.youtube.com/watch?v=wpUNv5uTNLI

  Za Anglię, Ludzkość i Manchester United.

  Co układa się sprytnie razem w zdanie: “ Anglia – Ludzkość – Zjednoczyła

  1. Anglia mimo wysiłków elit nikogo nie zjednoczy…;)

   1. UE jest przykładem że bez problemu można było zjednoczyć Europe w jeden polityczny twór mamiąc ją dobrobytem i bezpieczeństwem gospodarczym i to w czasach pokoju, a co się stanie w sytuacji światowej katastrofy, kiedy ludzie ze strachu przyjmą wszystko co im dadzą, aby tylko zapanował pokój i bezpieczeństwo ? Biblia mówi że tak właśnie będzie.

 6. Ten mur w Meksyku wyglada jak z filmu o zombie, World War Z.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: