Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jim Carrey ostrzega, że ​​identyfikacja twarzy Apple przeniesie nas do totalitarnego Nowego Porządku Świata

Nowa globalna technologia Apple Face ID będzie używana przez globalną elitę do “zniewolenia ludzkości” i wprowadzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata, według Jima Carreya, który ostrzegł kalifornijską firmę, że jego dni używania iPhone’ów są dawno już “przeszłością”.

 

“Gdyby George Orwell napisał dzisiaj “1984 rok” , byłoby to o firmach technologicznych rządzących totalitarnym państwem zamiast o komunistach, sklepy byłyby nazywane” miejskimi placami “, a telefony, które zmuszeni bylibyście kupić, odczytałyby waszą twarz” Jim Carrey powiedział na Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie promuje dokument “Netflix” Jim & Andy: The Great Beyond.

Według Carrey, nowa technologia Face ID firmy Apple wpadnie w niepowołane ręce i doprowadzi do bardzo niepokojących czasów w najbliższej przyszłości.”Możesz zagwarantować, że ta sama technika zostanie użyta – przez kogoś – do zidentyfikowania protestujących, aby dowiedzieć się, czy jesteś w depresji lub maniakalny – i jak na tym zarobić” – powiedziała gwiazda Truman Show. “Ta sama rodzina technologii będzie używana do klasyfikowania Ciebie – słusznie lub źle – jako przestępcę lub terrorystę – lub jaką masz orientację seksualną. Nie mówię, że to Apple będzie. Ale mówię, że jest to coraz łatwiejsze do wykonania i zostanie wykonane przez ludzi, których nie chcesz znać – ludzi, którzy prowadzą nas do Nowego Porządku Świata. ”

 

 

 

Updated: 7 listopada 2017 — 11:04

2 komentarze

Add a Comment
  1. Ma rację…
    Dziwi mnie tylko, że “une” mu na taką wypowiedź pozwoliły, chyba że mają wobec niego jakieś niecne plany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: