Chrześcijanie biblijni. “Nie wierz tak ja autorytety świata. Wierz tak jak Jezus

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę o pastora Godawę z Wody Życia.

Paweł Godawa jest pastorem kościoła Woda Życia. Niedawno okazało się, że jest chory na raka i to wtedy, kiedy założył filię swego kościoła w Warszawie.

Proszę więc o modlitwę o uzdrowienie pastora Godawy.

 

Przy tej okazji chciałbym uświadomić wszystkim, iż każdy lider kościoła czy innej grupy chrześcijańskiej jest celem ataków szatana. Wystarczy zaatakować lidera by rozsypał się kościół. Tylko garstka ludzi wie, co ja przez ostanie lata musiałem przezywać. Mam nadzieję, że jestem w Waszych modlitwach.

Paweł Godawa pomógł poprzez swoje nauczanie w wielu aspektach życia codziennego rodzącym się chrześcijanom. Sam oglądałem kilka jego wykładów/nabożeństw.

Został on zaatakowany dokładnie w chwili gdy chciał poszerzyć swoją działalność o Warszawę.

Teraz oczekuje naszej pomocy.

W poniższym nabożeństwie pastor z Anglii powiedział, że wielu z sali myśli że to pastor został zaatkowany, ale szatan wie, że jeżeli uderzy w pasterza, to owce zostaną rozproszone. Ogłosił on wojnę w kościele Wody Życia. Wierni mają 5 dni pościć od 6 do 18.

Polecam ciekawy wykład o wierze.

Updated: 6 listopada 2017 — 08:54

18 komentarzy

Add a Comment
 1. mielonka turystyczna

  Niech wyzdrowieje ów człowiek,pomodlę się za niego.
  Chciałbym poruszyc pewien temat, może ktos słyszał nauczania niejakiego Fabiana Błaszkiewicza – byłego księdza jezuity, który odszedł z zakonu dostrzegając prawde w Biblii. Muszę przyznać że jego seria wykładów, bodajże z Lublina, rzuciła mi nowe światło na ewangelię. Przyznaje że zawsze miałem problem z logicznym zrozumieniem zbawienia z łaski, których owocem są uczynki. I teraz właśnie – jakie uczynki, czy te “zakonne” czy te nowe których mamy dokonać słuchając głosu Boga. Wiemy o co chodzi albo zakon albo łaska, niektórzy wierzą że te dobre uczynki to dalej w pewnym sensie tkwienie w zakonie bo przecież on wskazuje na to co grzeszne. Przyjecie Ducha ma wg nich zapewnić świadomośc grzechu, dary itd i dążenie do doskonałości ale nadal wg prawa. Tymczasem Fabian tlumaczy że takie myślenie nie ma sensu… Czlowiek nowonarodzony to calkiem nowe stworzenie, które… No wlaśnie – polecam wsłuchać się w wykłady ze zrozumieniem, nie są łatwe ale poparcie cytatami wręcz wbija w fotel…Polecam ku zastanowieniu bo mnie temat wciągnął i zamierzam badać w oparciu o Pismo. pierwszy wykład z Lublina jest niżej, pozostale na you tube. Warościowa jest też seria “Tajemny plan”

  1. Słuchałem kilku jego wykladow a ten o Marii polecali mi nawet inni.
   Fabian ma bardzo dużą wiedzę, ale z moich anliz jego wykladow wynika, że on nie uznaje on waznosci Prawa moralnego. To takie robta co chceta.
   Trzeba byc dobrze przygotowanym aby odsiac ziarno od plew.

   1. mielonka turystyczna

    Dlatego napisałem że to badam, warto się wsłuchać w całą serię bo wyjaśnia temat uczynków z jego punktu widzenia. Nie ignoruję prawa moralnego bo to powinno być zapisane w sercach i nazywa się sumieniem. Pewne kwestie pomija i mam sporo znaków zapytania, niemniej warto posłuchać i badać zanim człowiek ostatecznie się okopie na swoim stanowisku.

    1. Wykłady są bardzo ciekawe ale ktoś powiedział że nie ma byłych Jezuitów.
     Trzeba być ostrożnym.

     1. mielonka turystyczna

      nie wykluczam wilka w owczej skórze, jednak każdy wilk musi przemycic sporo prawdy żeby się uwiarygodnić, dlatego warto badać żeby odcedzić prawdę.

     2. mielonka turystyczna

      Z drugiej strony, jesli nie ma byłych jezuitów to także świadectwo Alberto Rivery (chyba tak się nazywał) również należałoby włożyć między bajki a cytował go m.in. Veith przy demaskowaniu TJ.

      1. tak czy owak należy z ostrożnością podchodzić do byłych Jezuitów kimkolwiek by nie byli.

    2. Obejrzałam kilka jego filmików i szczerze napisawszy szkoda czasu.Pomieszanie prawdy z ludzkimi naukami.Ale jak ktoś lubi to proszę bardzo…
     Czas poświęcony na badanie jego przekonań można lepiej spożytkować min.na studiowanie Słowa z DŚ,albo wstawianie się za potrzebującymi.

     1. mielonka turystyczna

      Chyba zostalem źle zrozumiany, nie zachwycam sie jego interpretacją, uwazam że bardzo zgrabnie zwodzi choćby w temacie antychrysta widząc go w islamie. I tak do pewnego momentu wszystko idzie ladnie i zgodnie z prawdą aż w końcu skok w bok i mamy nie winę w Rzymie a w Berlinie 🙂 Pewne zagadnienia opracowal jednak dobrze i warto tego wysłuchać pod warunkiem że ma się dobry filtr wyłapujący zwiedzenie. Wszystko badajcie…

  2. Uważajcie z Fabianem, bo w jego wykładach wśród prawdy jest dobrze wkomponowany fałsz… Poza tym wykłada on w szkole ASBIRO, sprawdźcie proszę co to za szkoła, a w linku o wykładowcach napisane jest między innymi: Etyk psychologii wywierania wpływu i manipulacji. Jestem pewna, że pastor służąc Jezusowi nie dorabiałby na takim uniwersytecie. Pozostańcie z Bogiem i wszystko badajcie, jak mówi pismo.
   Jezuitów się szkoli w manipulacji, dlatego mają wiedzę i są dobrymi mówcami.

   1. ups… asbiro to taka szkoła sukcesu. Dziwna sprawa….

   2. mielonka turystyczna

    chciałem tylko dodać, że warto przy ocenie filmów Fabiana wziąć pod uwagę datę nagrań. Widzę mimo wszystko u niego pewien rozwój tak w głoszeniu jak i osobistej postawie od czasu kiedy opuścił zakon. Jesli słyszę o chrześcijaninie – etyku psychologii wywierania wpływu i manipulacji to robi mi sie niedobrze. Jeśli teraz sie tym zajmuje to nie ma o czym mówić -facet zdemaskowany.

    1. Ja rówienież stosunkowo niedawno natknęłam się na filmy tego człowieka. Postanowiłam obejrzeć wszystkie.. Mówi dość ciekawie a czasem nawet żartobliwie. Widać że to były ksiądz. Zaczęłam od pierwszego więc trochę mi to zajmie. Są dość długie więc dzielę filmik na kilka dni ;)Rówieniż uważam że są godne uwagi i polecenia.
     Z Panem Bogiem Kochani.

     P.S. nawet mój mąż zainteresował się tematem z czego się bardzo cieszę 🙂

 2. Niech nasz dobry Bóg błogosławi,strzeże,chroni i uzdrowi pastora Godawę w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.
  Przyłączam się do walki o zdrowie.

 3. Szkoda człowieka, ma naprawdę sporo ciekawych wykładów…
  Oczywiście, że się pomodlę o jego zdrowie 🙂 Niech będzie jeszcze lepszym, zdrowszym i szczęśliwszym człowiekiem, oby pomagał jeszcze większej liczbie ludzi i by jego rodzina była zdrowa, szczęśliwa i “po Bożemu” silna 🙂

 4. Niech Pan da siłę Pastorowi i Jego rodzinie i pobłogosławi ich pokojem…Amen

 5. Odszedł:(
  Smutek ludzki, tych co zostali, osieroconych…

  1. odszedł ?

   przykro mi. Szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: