Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzieci w Bytomiu podpisały cyrografy na balu hallowenowym.

Na katolickiej stronie wiara.pl umieszczono informację o zabawie jaka odbyła się w jednej z bytomskich sal zabaw. Jednym z pomysłów organizatorów było podpisanie przez dzieci regulaminu zabawy w formie cyrografu. Zdjęcie podpisanego przez dzieci oświadczenia zamieszczono na fejsbukowym profilu sali zabaw.

Oto cyrograf:

 

Mamy tutaj dwa problemy:

 

 1. Satanizm organizatorów świadomy lub nie.
 2. Nieświadome oddanie się diabłu.

 

Ta deklaracja jakkolwiek nie byłaby w formie zabawy w świecie duchowym jest ważnym aktem prawnym i te dzieci, które to podpisywały są oddane juz w tej chwili demonom, choć tak na prawdę skutki będą widoczne w ciągu maksymalnie kilku lat.

To nie jest tylko zabawa. Niestety ale w świecie duchowym nie jest tak jak w fizycznym, że gdybyśmy dotknęli gorącego czajnika to na pewno nasze palce byłyby poparzone od razu. Skutki sa odłożone i bardzo dobrze to widać na sesjach uwolnienia od demonów. Wszystkie te dzieci, które się podpisały niestety ale nie będą miały dobrego życia.

Jednak bardzo interesującym jest stan serca organizatorów tej imprezy i autorów cyrografu. Na 100% chrześcijanami nie są, ale kim sa tak na prawdę? Tego może dowiemy się niebawem.

Jedno jest pewne: satanizm przestaje się kryć wychodząc na światło dzienne.

Jedyna nadzieja w Jezusie Chrystusie Panu i Królu naszym.

 

Z aktualizacji tekstu:

 

“AKTUALIZACJA: Bardzo szybko skontaktowała się z nami współwłaścicielka sali zabaw, która poinformowała, że taka forma regulaminu nie była zrobiona umyślnie, nieświadomie popełniono błąd, a rodzice wchodząc na salę byli poinformowani, jakie zabawy będą przeprowadzane podczas tej imprezy, m.in. podpisanie cyrografu. Sama też przyznaje, że przeoczyła tekst regulaminu-cyrografu, był to jednorazowy incydent i nie ma związku z jakością świadczonych na sali zabaw usług, a obiekt od lat cieszy się dobrą opinią. Zdaniem współwłaścicielki nie wszystkie dzieci podpisały cytowane zasady i nikt nie musiał tego robić, a regulamin był podpisywany w trakcie zabawy, a nie na początku.”

http://info.wiara.pl/doc/4293724.Dzieci-podpisaly-cyrografy-na-balu-hallowenowym-w-Bytomiu

 

 

 

Updated: 6 listopada 2017 — 15:43

11 komentarzy

Add a Comment
 1. super zabawy, ale to wina rodziców, że nie uświadamiają dzieci dają im czytać Harrego Pottera, kupują gazetki dla dziewczynek typu “Witch”, gdzie są zawarte różne magiczne formuły, do kupienia są nawet laleczki voodoo z instrukcją, także dzieci od małego uczone są magii, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że magia rzeczywiście istnieje…

 2. czescjestemszymek

  Nie rozumiem, co organizatorzy mieli w głowie, podczas kiedy pisali takie cos??? To jest według mnie nienormalne, a potem jeszcze tłumaczenie w stylu “nie chcący”. Dlaczego nie oddają życia Jezusowi? Biedne dzieci. Najlepiej jakbyśmy sie za nich pomodlili. Z drugiej stony, fakt, ze ostatnio jakby zle duchowe istoty bardziej mieszają na świecie, stad biorą sie takie rzeczy. Jeszcze pare lat temu, nie było nawet duzo słychać o tym szatanskim dniu, w tym roku to jest wszędzie, normalnie jak w ameryce… Zamiast protestow feministycznych, lepiej protestować przeciw takimi patologiami. Niestety “feministki” nie widza “zło” w zapobieganiu aborcji itp, ale jakieś dziwne święto z kreaturami, trupami i wogole, to już nikogo nie dziwi i nie zastanawia. Moja 6-letnia.siostra, co chwile gada o jakiś “zombie”, udaje zombie? Skąd sie to bierze??? Dlaczego małym dziecią sie tak truje umysły 🙁

  1. czescjestemszymek

   Wyżej popełniłem błąd, miałem na myśli ze feministki widzą zlo, z zapobieganiem aborcji. Ale tego typu “święta” to pikuś dla większości ludzi. Wszystko na tym świecie wywrócone do gory nogami

 3. Żeby zabawa była jeszcze bardziej atrakcyjna dali dzieciom do podpisania cyrograf. To jest przerażające. Coraz większego tempa nabiera ta karuzela zła. A ludzie stojący obok nie widzą w tym nic złego?

  Oprócz takich satanistycznych zabaw dochodzi także do seksualizacji dzieci.

  https://www.youtube.com/watch?v=3ZUDh513KvQ

  Panie Boże Święty i Jedyny uchroń młode pokolenie Polaków od zguby i złego. Daj Panie, mądrość rodzicom i nauczycielom w ich wychowaniu w Imieniu Pana Jezusa proszę.

  1. Panie Boże Święty i Jedyny uchroń młode pokolenie Polaków od zguby i złego. Daj Panie, mądrość rodzicom i nauczycielom w ich wychowaniu w Imieniu Pana Jezusa proszę.”

   Bardzo dobra modlitwa. Powinniśmy przy każdej takiej okazji.

 4. Ależ ktoś wpadł z tym cyrografem na niemądry pomysł… :/
  no ale to je Halloknot, tego się nie ogarnie…
  Ma-ka-bra…

 5. Ludzie nienawróceni najczęściej nie zdają sobie sprawy o istnieniu świata demonów i z zagrożenia płynącego z takiej zabawy i hellowen. KRK nie uświadamia o tym ludzi, sam oszukuje i zwodzi świętam zmarłych, nakazuje się modlić do wyświęconych zmarłych… Ludzie bez Jezusa są niczego nieświadomi, a jak im mówię,że zabawa w hellowen jest niebezpieczna, to patrzą jak na wariatkę.

 6. Trudno mi wierzyć tej współorganizatorce że nie wiedziała, pachołki szatana posługują się sprawnie kłamstwem. Tak samo jak zupełnie przypadkowo ktoś w teledyskach pokazuje okultystyczną symbolikę. Oni sprawdzają jak daleko mogą się posunąć i czy ktoś zauważy co robią. Jak małe dziecko które rozrabia i patrzy na reakcje rodziców, jeśli nie ma żadnej reakcji to rozrabia dalej.

  Bożena masz rację KRK nic a nic nie uświadamia swoich wiernych jakie obecnie czyhają na nich zagrożenia. Raptem kilku księży o tym ośmieliło się wspomnieć np. ks. Andrzeja Bemowski, ks. Paweł Popielnicki, ks. Marek Bałwas o demoniczych zabawkach min. HelloKitty. Co zrobiły wyższe władze kościelne lub papież ? Nic, cisza. Media ich wyśmiały i sprawa załatwiona.

  1. Jeszcze ksiądz Natanek ostrzegał przed HelloKitty, Pokemonami, Harrym Potterem itp. (choć on jest dość, khem, “specyficzny” 😀 )

 7. I po raz kolejny przerażający i ziejący nienawiścią do człowieka świat demonów został przedstawiony jako niegroźny miły człowiekowi klimat gwarantujący dobrą zabawę.
  Najgorsze jest to, że te niewinne i niczego nieświadome dzieci poniosły ogromny duchowy ciężar dzięki bezmyślności rodziców. A 95% społeczeństwa to osoby wierzące (statystycznie niestety).
  Jezus był bardzo uczulony na tego typu sytuacje wypowiadając bardzo ostre i dobitne słowa:
  “Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.” (Mt 18:6)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: