Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CIA: Hitler był brytyjskim agentem, którego zadaniem było stworzenie Izraela

Nie tak dawno napisałem na blogu detektywprawdy.pl o rtm gdzie wylądowali faszystwoscy lekarze. Tym razem mamy dosyć kontrowersyjnego newsa.

Według CIA, Adolf Hitler był agentem wywiadu brytyjskiego, którego zadaniem było kultywowanie strachu i terroru w Europie, aby usprawiedliwić powstanie Izraela.

Po rewelacjach zawartych w plikach JFK, które dowodzą, że Hitler uciekł do Kolumbii po drugiej wojnie światowej z pomocą Brytyjczyków i Amerykanów – pojawiły się nowe informacje, które sugerują, że niemiecki przywódca przeszkolił się w brytyjskiej Wojskowej Wojnie Tavistock przed wysłaniem na tajną misję, by poprowadzić Niemcy do wojny.

Raport Henrymakow.com : Książka Grega Halletta ” Hitler był brytyjskim agentem ” (2005) przedstawia wojnę jako upiorną iluzję wyczarowaną przez okultystycznych magików, aby zniszczyć i ostatecznie zniewolić ludzkość w światowym rządzie.
Twierdzenie Halletta, że ​​Hitler był “brytyjskim” agentem, opiera się na zeznaniach mrocznej sieci emerytowanych agentów wywiadu. Choć nie udaje mu się udokumentować dowodów, Hallett oferuje przekonujące dowody poszlakowe.

Na przykład Adolph Hitler był w Anglii w latach 1912-1913, co wsparte jest przez książkę jego szwagierki: “Wspomnienia Bridget Hitler” (1979). Wielu historyków, w tym biograf Hitlera, John Toland, zignorowało te zaskakujące informacje. (Jeśli Hallett ma rację, historycy tacy jak Toland są winni stworzenia matrycy, która kosztowała miliony istnień ludzkich .) Hallett mówi, że Hitler spędził od lutego do listopada 1912 r. pranie mózgu i szkolenie w brytyjski kich Wojskowych Warsztatach Wojskowych w Tavistock w Devon oraz w Irlandii. “Maszyny wojenne potrzebują wojny i to znaczy, że potrzebują finansowania szkolą i wspierają podwójnych agentów, aby być  ich marionetkami i marionetkowymi wrogami” – pisze Hallett (38).
Jego szwagierka opisuje Hitlera jako kompletnie zmarnowanego, kiedy przybył do domu bez bagażu.”Myślałam że jest chory, jego kolor twarzy był tak zły, a jego oczy wyglądały tak osobliwie” – napisała.”Zawsze czytał, nie książki, ale małe broszurki drukowane w języku niemieckim. Nie wiem, co w nich było, ani skąd się wzięły. “(S. 29, 35) Hallett mówi, że były to podręczniki treningowe Tavistock.

“Hitler był brytyjskim agentem” jest przydatny jako alternatywny paradygmat. (Zwykle nie możemy rozpoznać prawdy, ponieważ mamy niewłaściwy paradygmat, tj. Naszą “edukację”.) Kiedy Hallett mówi “brytyjski”, oznacza Illuminati, masoński kult superbogatych bankierów, którzy kontrolują powiązaną sieć karteli. Kult ten ma siedzibę w City of London, ale wykorzystuje Anglię i większość narodów jako skarpety kukiełkowe w programie Punch and Judy o nazwie historia.

Twierdzenie Halletta wyjaśni wiele nieprawdopodobnych wydarzeń w czasie II wojny światowej. Na przykład, dlaczego Hitler pozwolił 335 000 żołnierzom alianckim uciec w Dunkierce? Ten donkiszotowy gest został wyjaśniony jako uwertura pokojowa, ale z pewnością Anglia byłaby bardziej zgodna, gdyby jego armia była w hitlerowskich obozach jenieckich.
Zwycięstwo nazistów w maju 1940 roku było jak nokaut w pierwszej rundzie. Iluminaci nie zamierzali tak szybko zakończyć meczu, ani nazistów, by wygrać.
Latem 1940 roku, gdy Wielka Brytania upadła na ziemię, nazistowski szef wywiadu wojskowego (Abwehr) admirał Wilhelm Canaris powiedział ministrowi spraw zagranicznych Rumunii, księciu Michaelowi Sturdzy, że pozostanie neutralny, ponieważ Anglia wygra wojnę. Przekazał także tę wiadomość hiszpańskiemu dyktatorowi Franco.

Teoria Halletta tłumaczy również, dlaczego Hitler, rzekomo arcywróg wrogi bankierów żydowskich, zachowywał się tak, jakby nie wiedział, że Rothschildowie kontrolowali Anglię (i Amerykę), gdy było to praktycznie powszechne. Gdyby Hitler był prawdziwy, nie starałby się przystosować tych krajów.Anglia zostałaby zaatakowana i podbita zanim Rosja zostanie zaatakowana.
Hipoteza Halletta wyjaśnia:

1) Dlaczego Hitler był w stanie rozszerzyć działalność w Nadrenii itd. Bez obawy przed odwetem.

2) Dlaczego nazistowska machina wojenna była finansowana i budowana przez Bank of England i Who’s Who z angloamerykańskich korporacji kontrolowanych przez Illuminati.

3) Dlaczego Hitler nigdy nie zaplombował Morza Śródziemnego w Gibraltarze; i dlaczego hiszpański dyktator Franco pozostał neutralny, pomimo ogromnego długu, jaki winien był nazistom z wojny domowej.

4) Dlaczego siedziba IG Farben we Frankfurcie nigdy nie była bombardowana. Stało się to kwaterą główną CIA.

5) Dlaczego Bank of England nagrodził Hitlera za zabranie Pragi, przekazując mu czeskie rezerwy złota w Londynie.

To wyjaśniałoby, dlaczego Hitler nadał swojej absurdalnej polityce rasowej pierwszeństwo przed faktycznym zwycięstwem w wojnie. Mógł zaciągnąć miliony Słowian (a nawet wielu Żydów) w przezwyciężeniu komunistycznej Rosji. Zamiast tego uczynił ich nieprzejednanymi wrogami gotowymi walczyć na śmierć.
Moglibyśmy zapytać, dlaczego Japonia zaatakowała USA zamiast Rosji; dlaczego naziści nigdy nie odkryli, że ich komunikaty zostały naruszone; dlaczego Hitler nie podbił pól naftowych Rosji i Bliskiego Wschodu, gdy miał okazję, itp .; dlaczego szósta armia nie mogła się wycofać ze Stalingradu; ale dostajesz pełny obraz. Naprawiono błąd.

Kim był HITLER?

Największą nieprawdopodobnością jest to, że austriacki włóczęga, uliczny sprzątacz i gejowska prostytutka może zostać kanclerzem Niemiec. Hitler dołącza do długiej listy nieczytelnych postaci szantażujących, którzy zostali katapultowani do światowej czołówki z pomocą niewidzialnej ręki.

 

 

Salomon Rothschild 1844-1911, a nie Lionel był dziadkiem Hitlera)

 

Hallett pisze, że dziadkiem Hitlera był Nathan Meyer Rothschild. Maria Schickelgruber, babcia Hitlera, była pokojówką w wiedeńskiej rezydencji Rotszylda, kiedy jego ojciec, Alois, począł się “lękać” w satanistycznym gwałcie rytualnym. Rothschildowie mogli się żenić tylko w obrębie ich dalszej rodziny, więc mieli bezprawne dzieci, które działały jako anonimowi agenci.
(Wygląda na to, że jest to wzorzec z Illuminati.) Mówi się, że Bill Clinton jest Rockefellerem.)
Jego babka otrzymała wsparcie dla dziecka od żydowskiego biznesmena, który prawdopodobnie był pośrednikiem dla swojego dziadka. Bridget Hitler cytuje siostrę Hitlera, Paulę: “Odkąd [Adolf] zaczął zgłębiać przepisy rasowe, nie mamy dziadka, Adolfa i mnie. Z pewnością każdy, kto sobie życzył, mógłby z tego zrobić coś dobrego.” (Wspomnienia, str. 175)

Syn Rothschilda, Alois Trzecie małżeństwo Hitlera było z jego siostrzenicą Klarą, która została matką Hitlera.  Hitler stał się bez środków do życia w wieku 18 lat, gdy zmarła jego matka, a on mieszkał w męskim hostelu w Wiedniu, który był homoseksualnym miejscem.
Według “The Hidden Hitler” Lothara Machtana (2001), Hitler był homoseksualistą o długiej historii policyjnej, która nękała mężczyzn zarówno w Monachium, jak i w Wiedniu. Zapisy te dotarły zarówno do Rosji, jak i Anglii, ale nigdy nie były wykorzystywane do propagandy, więcej dowodów na to, że wojna mogła być farsą. (Machtan mówi również, że Hitler próbował dołączyć do partii komunistycznej po wojnie, ale został odrzucony za żądanie zbyt wiele, dowód, że był “pistoletem do wynajęcia”).

W 1912 r. Hitler udał się do Anglii na szkolenie jako Agent iluminatów, które odbyło się w języku niemieckim. Ten “trening” wahał się od wchłonięcia poczucia swojej roli w przeznaczeniu Niemiec do uczenia się, jak zahipnotyzować widownię.
Obejmował także traumatyczne pranie mózgu. Świadomość “alter” jest rozbita przez świadków brutalnych okrucieństw i cierpień seksualnych, z których wszystkie są filmowane. Następnie różne fragmenty świadomości są programowane i można uzyskać do nich dostęp za pomocą specjalnych słów kodowych.
Hitler powrócił do Niemiec w maju 1913 r. I zaciągnął się do armii niemieckiej. Podczas pierwszej wojny światowej służył jako biegacz i został dwukrotnie schwytany przez Anglików. W obu przypadkach został oszczędzony przez “anioła” w brytyjskim wywiadzie.

 

Według Halletta Hitlerowi podobało się, że wypróżnia się z niego kobiety. Miał także niewymiarowe genitalia i tylko jedno jądro. (Wiele kobiet, z którymi się łączył, popełniła samobójstwo, a jego żoną była 17-letnia siostrzenica Geli, która została zamordowana w 1931 r., Kiedy zaszła w ciążę z szoferem, Machtan twierdzi, że prawdziwe uczucia Hitlera dotyczą szofera).
IMPLIKACJE

 

Historia rozwija się zgodnie z długookresowym planem Illuminati. Wojny są kreślone dziesiątki lat wcześniej i organizowane w celu osiągnięcia zniszczenia narodów i naturalnych elit, wyludnienia, demoralizacji i oczywiście władzy i zysku.

 

Superbogaci zorganizowali się w satanistyczny kult, aby polować na ludzkość i ustanowić ich trwałą hegemonię. Postaw się w butach bankierów centralnych. Narody świata winne są ci tryliony na podstawie pieniędzy, które wydrukowałeś, kosztem papieru i atramentu. Jedynym sposobem na ochronę tej “inwestycji” jest ustanowienie cienko zamaskowanej dyktatury przy użyciu wyrafinowanych metod kontroli społecznej i kontroli umysłu. Takie jest prawdziwe znaczenie “wojny z terroryzmem”. Nie jest ona skierowana przeciwko “muzułmańskim terrorystom”. Jest skierowana przeciwko tobie i mnie.
Według Halletta, Józef Stalin był kolejnym “agentem wojny” Iluminatów, który uczęszczał do szkoły treningowej Tavistock Psyche Ops w 1907 roku. Clifford Shack zasugerował, że Stalin był także nieślubnym synem Rotszylda .
Hallett mówi, że śmierć Hitlera została sfałszowana, a Hitler uciekł do Barcelony, gdzie mieszkał do 1950 roku, kiedy zmarł na raka żołądka.
Greg Hallett jest indywidualistą, a jego obszerna książka pełna jest powtórzeń i dygresji. Nie przysiągłbym jeszcze na żadne roszczenia Halletta. Ale zasługuje on na nasze podziękowania za rozwinięcie alternatywnego spojrzenia na historię, która – choć naciągana – jest bardziej prawdopodobna niż to, co rzekomo miało nastąpić. Powinniśmy być zdolni do przyjmowania spekulatywnych poglądów bez poczucia przymusu ich akceptowania lub odrzucania.
Druga wojna światowa osiągnęła wszystkie cele iluminatów. Niemcy i Japonia zostały przekształcone w pustkowie. Uśmiercono sześćdziesiąt milionów ludzi. Żydowski holokaust zmotywował Żydów do założenia głównej siedziby rządu Rothschilda w Izraelu. Idealiści i naturalni przywódcy po obu stronach zostali wymordowani. Narody były obciążone długami. Organizacja Narodów Zjednoczonych wzrosła z popiołów jak feniks. Hiroszima rzuciła na świat przerażenie. ZSRR było supermocarstwem i kontrolowała Europę Wschodnią. Scena została przygotowana do kolejnego aktu … zimnej wojny……

 

 

Updated: 6 listopada 2017 — 14:35

2 komentarze

Add a Comment
  1. dodać można by było, że prawdziwe nazwisko stalina to judaszwili – syn żyda

  2. Coś mi się obijało o uszy, że był nieślubnym dzieckiem kogoś z tych nibynajbogatszych, że działał dla brytyjskiego wywiadu…ale nie że aż tyle… 😮

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: