Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Synu, jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenie!

” Synu, jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenie! (2) Zachowaj spokój serca i bądź cierpliwy, a nie trać równowagi w czasie utrapienia! (3) Przylgnij do Niego, a nie odstępuj, abyś był wywyższony w twoim dniu ostatnim. (4) Przyjmij wszystko, co przyjdzie na ciebie, a w zmiennych losach utrapienia bądź wytrzymały! (5) Bo w ogniu doświadcza się złoto, a ludzi miłych Bogu – w piecu utrapienia”: Syracha 2

 

 

Jakby ktoś zapomniał czym jest wiara w świecie przeciwnym Bogu.

 

Updated: 3 listopada 2017 — 19:26

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Bardzo mądry tekst! 🙂

 2. Artur S. (detmold)

  Mam optymistyczny pomysl 😉 .Pomagajcie ludziom, ale raczej za pomoca wedki ( np. wspierajac ich pomysl na wlasny biznes, niekoniecznie gotowka, a cenna rada, zwlaszcza uargumentowana Pismem ), a nie rozmaitej ryby. To pierwsze byc moze zaprocentuje, a to drugie praktycznie nic nie zmieni w celu poprawy sytuacji ogolnej danych ludzi.

 3. Dlaczego cytuje pan apokryf z tysiąclatki? Bardzo szanuję i podpisuję się zazwyczaj pod tym co jest na tym blogu,ale nie rozumiem dlaczego jest tutaj akurat ta księga.

  1. Księga Syracha jest tym samym co interpretacja Biblii przez pastora

   1. Ok, już rozumiem:)

 4. Artur S. (detmold)

  Polska to kraj niestety ubogi. Ilu z nas stac na przezycie z SAMYCH tylko oszczednosci w okresie dwoch, trzech miesiecy w razie zyciowych, ale przejsciowych klopotow? Na marginesie. Jak postepowac z ludzmi owladnietymi duchem babilonu, ktorzy znajac nasze lagodne usposobienie ( milosc blizniego i te sprawy ) chca nami rzadzic nie liczac sie z naszymi przekonaniami?

 5. “Przylgnij do Niego” – to jest piękne 🙂 Cień przyszłości ukrytej w Panu Jezusie 🙂

  Można powiedzieć więc tak : Jeśli masz zamiar służyć Panu, przygotuj się na najbliższą w swoim życiu relację – z Panem Jezusem i Jego przemieniającą serce i życie miłość <3 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: