Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gwałt lub nie – telewidzowie holenderscy ocenią w nowym show.

Holenderski program telewizyjny ‘Gwałt lub nie” pokazuje za pomocą aktorów odgrywających scenki rodzajowe najbardziej znanych przypadków przemocy seksualnej.

Kiedy dopuszczalne jest dane zachowanie seksualne i gdzie jest granica? Czy tego chcieli, czy oboje byli pod presją? Czy ktokolwiek żałuje i co to oznacza? Te pytania są kluczowe w dyskusji pomiędzy 7 dziewczynami i 7 chłopcami w willi w Baarn.

Gwałt lub nie: Impreza
W pierwszym odcinku Max przyjeżdża po imprezie studenckiej z dużą ilością alkoholu do swojej byłej dziewczyny Tessie. Lądują w  w łóżku. Oboje uprawiają seks, ale czy tego chcą i czy są zgodni? Czy jest tam gwałt?

 

Gwałt lub nie: praktykant
W odcinku 2 praktykant nie tylko kieruje się swoim szefem, ale także uwodzi w piątkowy popołudniowy drink. Czy jest on zastraszany seksualnie, czy naprawdę myśli o tym?

 

Współpraca
Transmisje zostały stworzone przy pomocy Center Sexual Violence, OM, policji, niektórych prawników, Rutgers i Victim Assistance. Byli zaangażowani w wybór opowieści i dyskusji w domu.

 

 

Widzowie mają zastąpić sędziów. Wygląda na to, że mamy do czynienia z kolejna formą mutacji demokracji. Tak jak dotychczas pijak może głosować na prezydenta, tak widzowie mogą ocenić co jest gwałtem, a co nie. Tak żeby czasami nie osądzić biednych wyznawców akbara.

Najpierw ogłupiają ludzi w procesie bezbożnej socjalizacji, a następnie dają władzę – demo kratos.

 

Dlaczego nie ma dyskusji na temat współżycia w oparciu o biblię?

Jest to pytanie kluczowe. Nie ma, ponieważ tu nie chodzi o rozwiązanie problemów, ale o nagłośnienie tematu seksu.

 

Swoją drogą, co trzeba będzie zrobić w TV  żeby zaistnieć za 10 lat?

Updated: 3 listopada 2017 — 19:29

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Moze cos bardziej optymistycznego? Przykladowo. Pastorzy nawolujacy ( gdziekolwiek ) do zycia w zgodzie z Pismem. Sukcesy ewangelizacyjne innych grup skupiajacych wyznawcow Jezusa Chrystusa. To by bylo krzepiace i podnoszace na duchu, a chyba to lepsze niz pelna niemocy zlosc na roznych gorszycieli 😉 ?

 2. Ale niemądry pomysł… to jest kurde dramat… :/

 3. W temacie telewizji – co sądzicie o chrześcijańskiej stacji telewizyjnej TBN ? Od jakiegoś czasu funkcjonuje też kanał TBN POLSKA.

  1. Coś słyszałam o tej stacji, nie wydaje się najgorsza… zawsze to coś innego 😀 zwłaszcza gdy np. chodzi o muzykę czy filmy animowane…
   ale z tego, co patrzyłam na ramówkę (przynajmniej tej polskiej wersji), to są w niej obecne programy od Joyce Meyer czy Joela Osteena (a tu chyba ostrzegano przed nimi) czy jakiejś dr Leaf (a tej pani to nie kojarzę 😀 )…
   Chociaż bardzo fajny jest program Punkt zwrotny prowadzony przez Anię Żeńca (Świątczak), kiedyś chyba w necie to oglądałam i nieźle wypadł…

 4. Prezydent Nepalu podpisał – mimo sprzeciwu obrońców praw człowieka – 16 października prawo, w którym nawracanie na inne religie niż hindu jest przestępstwem 🙁

  http://poznajpana.pl/prezydent-nepalu-podpisal-prawo-w-ktorym-nawracanie-na-inne-religie-jest-przestepstwem/

  “Ten projekt został podpisany tego samego dnia, w którym Zgromadzenie Narodów Zjednoczonych wybrało Nepal na jeden z 15 nowych członków Rady Praw Człowieka ONZ. Nepal będzie w Radzie po raz pierwszy, kadencja zaczyna się 1 stycznie 2018 roku i trwa 3 lata.

  Konstytucja Nepalu przewiduje, że wiara „Santana Dharma” (Hindu) będzie chroniona przez państwo. Co więcej, art 26 (3) konstytucji ogranicza religijne nawrócenia i wolność wyrażania wiary.”

 5. Jak w dawnym Rzymskim amfiteatrze…zatoczyło się koło historyczne,najwyraźniej za niedługo będziemy budować piramidy….

 6. To jest bezczelne franie na tematach seksualnych dla kasy. To jest powszechne w “erotycznej branży” że się nakręca ludzi jakimiś historyjkami by potem wciskać swoje produkty etc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: