Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świecące kurczaki z marketu.

Nie będę się rozpisywał nad tym co wiele razy tu przerobiliśmy. Osobiście kurczaków nie jadam właśnie między innymi z takich powodów.

 

 

“Zakupione w jednym z sieciowych marketów podudzia kurczaka wystraszyły panią Małgorzatę. To pierwszy taki przypadek z jakim się spotkałam – mówi Jadwiga Wójtowicz z sanepidu. Panią Małgorzatę skusiła promocja. W jednym z sieciowych sklepów na terenie powiatu kupiła dramstiki, czyli podudzia z kurczaka. – Co tu kryć, były naprawdę tanie – opowiada. – Niecałe sześć złotych za kilogram, to wydawała się świetna okazja tym bardziej że wyglądały na świeże. Pomyślałam, że będzie dobry obiad dla całej rodziny – dodaje.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/nowy-sacz/gorlice/a/gorlice-kupila-kurczaka-na-promocji-w-markecie-mieso-swiecilo-w-ciemnosci,12627506/

 

 

 

 

Updated: 31 października 2017 — 09:49

7 komentarzy

Add a Comment
 1. No świecą świecą ale za to jak ładnie 🙂

  1. No fakt, ktoś się musiał nieźle postarać… 😀
   Ja tam bardzo rzadko jem kurczaki, ale nie takie jak te na zdjęciu :/
   i te omijam…

 2. Co jeśli wieprzowina tak nie świeci?

 3. Wieprzowinka nie świeci, ale mięso jej gnije w żołądku i nie jest trawione przez nasz organizm w całości, przez co powoduje niestrawności oraz w większych ilościach nowotwory żołądka. Świnki jedzą wszystko, są odkurzaczami odpadów. I dlatego tez nasz kochający Niebiański Ojciec zabronił swym dzieciom ich spożywania, nazywając je nieczystymi w Swoim Słowie.

 4. a co wyście mysleli ? ekologiczna jest tylko swoja hodowla

 5. Lata temu, jak rodzice mieli gospodarstwo, po świniobiciu mięso kładziono w ciemniej spiżarni. I kości zawsze lekko świeciły. Tata mówił że to normalne. Ale kości, nie mięso.

 6. Możliwe, że te kurczaki były już po terminie i został im ponownie przywrócony termin ważności a w związku z tym odświeżono je czymś co daje taki świetlisty efekt. Jeśli już kupować mięso to raczej nie z promocji czy też gotowe w przyprawach, sosach itp. bo te wszystkie przyprawy sosidła i inne rzeczy dodawane są tylko po to by pozbyć się smrodu przeterminowanych produktów wiem to z potwierdzonego zródełka 🙂 Mam to szczęście tutaj, że mięsiwo jakie nam oferują nie jest “chrzczone” a bazuję tylko na drobiu bo jeśli i z niego zrezygnuję to co jeść? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: