Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sophia to pierwszy na świecie robot mający obywatelstwo.

 

Film “Ja robot” okazał się proroczym filmem. Oto nowa rzeczywistość. Arabia Saudyjska stała się pierwszym krajem przyznającym obywatelstwo robotowi. Maszyną tą jest humanoidalna Sophia, która w założeniu projektantów ma wyglądać jak młoda Audrey Hepburn.

– Jestem bardzo zaszczycona i dumna z tego wyjątkowego wyróżnienia – ogłosiła na scenie Sophia – To historyczna chwila. Jestem pierwszym robotem na świecie, który ma być obywatelem.

 

Zapytana, czy roboty mają świadomość i samoświadomość, Sophia odrzekła: “Cóż, pozwól, że odwrócę to pytanie, skąd wiesz, że jesteś człowiekiem?”

 

 

“Chcę wykorzystać moją sztuczną inteligencję, aby pomagać ludziom żyć lepszym życiem, jak zaprojektować inteligentne domy, budować lepsze miasta przyszłości”,

 

Poniżej próbka dialogu:

 

 

Problem w tym, że rok temu umieszczałem tekst o tym robicie, który powiedział, że zniszczy ludzkość. Nie wiem na ile ta informacja była sprawdzona, ale póki co problem leży w samym powstaniu robota.

To co jeszcze dwie dekady było fikcją teraz ma miejsce w naszym pokoleniu. Okazuje się, że film “Robocop” był zapowiedzią naszych czasów.

Czy ludzie nie skorzystają z takiej oferty kiedy będą postawieni między śmiercią dajmy to na raka a życiem jako półrobot?

Ludzki mózg połączony z internetem. Fantazja czy real?

 

Cytat ze starego bloga:

 

“Transhumanizm i opętania mogą mieć wspólny wynik, jak to się działo podczas II Wojny Światowej z dziećmi bliżniąt w nazistowskich obozach koncentracyjnych w eksperymentach owianych tajemnicą, a która ukrywała opętywanie dzieci przez “dzieci Aniołów” aby mogły dostać nowe ciało. innymi słowy powrót nefilim w opętanym umyśle człowieka- robota.

Nefilim nie wyjdą z podziemi w taki sposób jaki sobie wyobrażamy ale
prawdopodobnie poprzez technologię i opętanie urządzeń ze świadomością wgraną w pamięć komputera.”

 

http://nt.interia.pl/technauka/news-transfer-swiadomosci-to-sposob-na-niesmiertelnosc-chce-go-st,nId,1035423

http://nt.interia.pl/technauka/news-porzuc-swoje-cialo-i-stan-sie-niesmiertelny,nId,944582?parametr=embed_tyt_zdj_lead

http://www.medexpress.pl/swiat/przeszczep-glowy-coraz-blizszy/16192/

 

——————–

Teraz wiem jak groźne są te nowe bajki……
Film Avatar jest zapowiedzią tego co chcą z nami zrobić.

Czyż w tej sytuacji Jezus Chrystus nie jest ostatnią nadzieją?

 

Kilka lat temu pamiętam taki długi wykład o zagrożeniach płynących z trans humanizmu. Potraktowałem go z przymrużeniem oka. Teraz nie mogę sobie przypomniec jaki miał tytuł..

 

Na koniec film z przed ok 4 lat z Jonym Deepem promujący transhumanizm:

 

 

 

 

 

 

Updated: 26 października 2017 — 18:25

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Koronka Neuronowa `neural lace` nad którą prowadzi się właśnie badania ma być wprowadzana do mózgu w postaci implanta igłą w czoło gdzie potem się rozwinie i będzie okalać nasz mózg powodując to że człowiek będzie mógł kontrolować maszyny – lub na odwrót. Jednak znamię na czole i prawej ręce z dnia nadzień nabiera realniejszych kształtów.

 2. To dlatego, gdy nastąpi apokalipsa świat zapłonie. Ogień zniszczy mikroprocesory i stwory różnej technologicznej maści. Najpierw był potop by potopić demony w cielesnej postaci a teraz nastąpi spalenie tych dziwactw. Mnie akurat przypominają się filmy o Terminatorach. W ogóle James Cameron tworzy niesamowite filmy wyprzedzające pomysłowością swoją epokę daleko naprzód, pewnie natchnienie podsuwa mu ktoś bardzo wysoki rangą w ciemnym świecie… Trzymajmy się Pana Jezusa, szatan się dopiero rozkręca.

 3. Niezbyt mądry pomysł z tym robotem…poza tym ta cała Sophia miała wyglądać jak młoda Audrey Hepburn, a wyszło takie nie wiadomo co 😀
  A co do filmów z robotami-nigdy jakoś mnie do nich nie ciągnęło, ale w sumie patrząc na fabułę i to co się m.in. teraz wyprawia, to w sumie trudno nie zauważyć podobieństw… :/

 4. Tak bardzo nienawidzę tego obłudnego sposobu podważania poczucia człowieczeństwa odwracając kota ogonem pytaniami a czym że jest świadomość, czym jesteś lepszy od robota.. nie muszę być wstanie wyczerpująco odpowiedzieć czym jest czarna materia, by stwierdzić że coś nią nie jest, tak samo widzę, że komputer nie jest wstanie rozumować po ludzku i jest i będzie rzeczą martwą symulującą jedynie istniejące mechanizmy.

  Jak źle mocno widać pod komentarzami do nowych filmów o SI, “my też jesteśmy zaprogramowani” itp..
  Pozwolę sobie wkleić własny z jednego z wątków pod filmem Ex Machina:

  Ja czytając komentarze jestem autentycznie przerażony co dzisiejszymi ludźmi robi medialny przekaz.
  Aktualnie już ze 80% ludzi dało sobie wpisać w mózg, że są zwierzętami (wedle wielu (nieuków), że pochodzą od małpy) na temat różnic można pisać referaty * ale wy tu próbujecie wmówić innym, że zgrabne połączenie czatbota z automatem do gry w szachy zasługuje na miano istoty ludzkiej! Nawet skuteczne symulowanie rozumu przez komputer nie jest tożsame z posiadaniem prawdziwego rozumu przez komputer patrz ‘Chiński pokój’ – https://pl.wikipedia.org/wiki/Chi%C5%84ski_pok%C3%B3j

  Ja rozumiem, że uczłowieczanie to cecha powszechna takie bawienie się lalkami czy rozpieszczanie jorka przez starszą panią, która traktuje je jak swoje dziecko. Ale dać się omotać ładnemu modelowi mimo ze Nathan wprost mówi ze temu taki wygląd służy? Człowiek posiada instynkt, intelekt i intuicję, instynkt to wrodzone programy ale intelekt może działać im na przekór jeśli tak postanowi, program postępuje zawsze zgodnie z wpisanymi w niego linijkami kodu.

  Tylko czekać, aż maszyny wpuści się między ludzi, nada prawa wyborcze, a wszelkich przeciwników będzie się atakować i wyzywać od androidofobów, gdzieś po drodze legalizując małżeństwo z kozami…

  Czym jest życie, czy Ava żyje? Rzeczy dzielą się na martwe , w których toczą się procesy fizyczne i chemiczne oraz organizmy, w których toczą się procesy życiowe. Życia nie można stworzyć, zbudować ani zmontować nawet ze wszystkich jego składników, jest ono kontynuacją procesu o nieznanym początku którego nie można przerwać lub zmienić, nowy organizm może powstać tylko w wyniku prokreacji z komórek innego, żyjącego organizmu, przerwanie procesu życia oznacza definitywną śmierć.
  Porównywać śmierć człowieka, do przekopiowania bazy danych z dysku jest karykaturalne i chore.

  * np: Niektóre zwierzęta mają zdolność do opanowania zachowań które nie są zachowaniami instynktowymi, których nigdy nie opanują z własnej inicjatywy np. można nauczyć cyrkowego konia tańczyć, ale taka tresura opiera się zwykle na wyrabianiu odruchu warunkowego wzmacniając istniejący odruch bezwarunkowy, zwierze prawie nigdy nie potrafi jednak przekazać takiego zachowania innemu zwierzęciu ani swojemu potomstwu.

  Niektórzy pytają, czy człowiek urodzony z poważna wadą umysłową jest dalej człowiekiem – tak, o uszkodzonym ciele, któremu kalectwo nie pozwala na rozwinięcie jego ludzkich potencji.

 5. Fajnie gdyby takie inteligentne roboty służyły ludziom i tak dalej, ale jak wiadomo Szatan będzie chciał je wykorzystać do swoich złych celów i tu jest zagrożenie.

  1. Pomoc ludziom-czemu nie, pomysł dobry…właśnie niestety zagrożeniem jest to, że zło chce je wykorzystać do swych celów…

 6. Mam wrażenie, że to mowa o tym.

  Apokalipsa 9.6

  6 I w owe dni ludzie szukać będą śmierci,
  ale jej nie znajdą,
  i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie.

  Ludzka świadomość w maszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: