Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Psy najczęściej gwałcone przez obywateli Europy Zachodniej. Brytyjczycy płacą za to w Serbii £60.

Tak, to prawda, paradoksalnie katolicyzm stał się ostoją Prawa Bożego. Zapewne takie przypadki zdarzają się i w Polsce, ale nie jest to tak społecznie akceptowalne. Już dawno temu słyszeliśmy o seks turystyce zwierzęcej Niemców do Dani. Teraz okazuje się, że biedna Serbia dorabia na przedmieściach Europy zarabiając funciaki na jednym z najbardziej ohydnych zboczeń.

 

Taka Europa chce Polsce dyktować jak mamy zyc i wychowywać dzieci. Tylko szaleniec lub nieświadomy człowiek opetany propaganda telewizyjną nie będzie widział tej gorzkiej prawdy.

Zastanawiałem się nad tym, aby tego foto nie umieszczać na chrześcijańskim blogu, ale ten obraz ma przemówić do tych, którzy chcą za wszelką cenę utrzymać Polskę w UE.

 

 

“Wśród narodów europejskich, które najchętniej korzystają z usług „zwierzęcych domów publicznych”, są Brytyjczycy, Niemcy, Holendrzy i Szwedzi. ”

 

Dlatego musimy czuwać nad tzw edukacją seksualną w Polsce przysposabiającą małe dzieci do seksu. To jest między innymi na potrzeby pedofili z Europy.

Kraje pozbawione Boga tak kończą. Po tych informacjach, mam  jeszcze większy wstręt do organizacji UE. Niestety ale w anormalności, czyli w odejściu od Prawa Boga jest progres a nie tendencja odwrotna.

Wszelkie partie lewicowe jak Nowoczesna, PO, Razem dążą do standardów zachodu Europy. Miejmy tego świadomość przy urnach. To co nam pozostało to mniejsze zło, ale trzeba mieć tez na uwadze odpowiedzialność za ten kraj, za życie naszych dzieci.

Ciężko także nie zauważyć zbieżności preferencji seksualnych “nowoczesnych” Europejczyków z preferencjami ludzi “pewnej” religii kochającej zwierzęta inaczej.

 

Nawet ja jako bloger, który nie jedno widział, czytał jestem mocno zniesmaczony tym ohydztwem. Czasem wydaję mi się, że starożytni mieszkańcy Sodomy mogliby się uczyć od wielu Europejczyków…

Powiedzmy sobie jasno: Europa Zachodnia jest ogólnie rzecz biorąc zdemoralizowana. Odejście od Boga kosztowało ją taką cenę.

Cieszmy się więc, że żyjemy w tej Polsce jak to mówią “nowocześni” ciemnogrodu”, a nie nowogrodu….

Brońmy Prawa Bożego i nie bądźmy w tym bierni, bo jeśli nie my to kto.

 

 

 

Updated: 19 października 2017 — 10:57

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Cieszmy się i podnieśmy wzrok, przyjście Pana Naszego Jezusa Chrystusa jest już blisko!

 2. To ja już wolę być nazywana ciemnogrodem… Przyjdź Panie Jezu.

  1. Myślę że ja też, przynajmniej pod względem “tolerancji” na takie cosie…biedne zwierzaki… 🙁🙁

 3. Proszę o modlitwę za mnie. Od 14 roku życia choruję na schizofrenię paranoidalną.

  1. możemy sie pomodlić, ale tj jak sam wiesz poważna sprawa.
   Proponuje wizytę w kościele w Krotoszynie.

  2. Nie martw się tak bardzo z tego się wychodzi. Kiedyś oglądałam pozytywny film na ten temat. Wierzący lekarze o tym wiedzą.
   Posłuchaj admina, jedź do kościoła w Krotoszynie.

   1. Będę się modlić za Ciebie.

  3. Do Kz Charisma Krotoszyn 28/29 października przyjeżdża Jan Jasiński i to jest konferencja o uwolnieniu. Ten sam pastor będzie też 27 października w Poznaniu w Misja Petra z tego samego tytułu. Wiec może warto się tam udać. Ja też o tym myślę.

 4. Po odrzuceniu Boga demoralizacja i ohyda postępują progresywnie,inaczej mówiąc grzech rodzi grzech,przechodzi ze skrajności w skrajność aż do całkowitego odczłowieczenia i zbydlęcenia,nie ma już żadnych zahamowań,postępuje coraz szybciej,zatacza większe kręgi w upadłym społeczeństwie,które nie widzi już światła,tylko pogrąża się w ciemnościach i jest wstanie uwierzyć już tylko w to,co robi większość upadłych.

  1. Tak jest w istocie…

 5. “Jasnie oswieceni” ( zaczadzeni lucyferianizmem propagowanym przez luminarzy satanizmu-jawnych i ukrytych pacholkow zlego ) nazywaja takie praktyki “pojsciem za postepem”… Szkoda tylko mnie tego, iz swiat protestancki stoczyl sie w swym upadku duchowym nizej niz posiadlosci watykanskie w rodzaju Polski…

 6. Patrząc na tego typu zjawiska przychodzi mi do głowy tylko jedna myśl. Jak szatan potrafi upodlić i poniżyć człowieka. W sytuacji gdy Bóg chce dać człowiekowi szczęście, spełnienie i radość (nawet pośród prześladowań) diabeł chce sprowadzić człowieka do poziomu marionetki której zabierze resztkę człowieczeństwa i zmiesza z błotem świetnie się przy tym bawiąc.
  Trzymajmy się Boga, a nasz największy przeciwnik ucieknie od nas.
  Niech Jezus nas prowadzi i wyciąga tych ludzi z oślizgłych macek szatana.

  1. To poniżanie i upodlanie ludzi daje cień pojęcia, jak bardzo nas musi nienawidzić.

   1. Dokładnie!
    A skoro grzech rodzi grzech, aż strach pomyśleć, gdzie to wszystko zabrnie …

    Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że odnalazłam w tym podłym świecie, mojego Pana Jezusa Chrystusa! Chwała Panu!

  2. Trafny komentarz, pasuje do notki…

 7. Upadek kultury duchowej Zachodu nie bylby, az tak grozny dla Polski gdybysmy go pod wzgledem gospodarczym-obyczajowym-prawnym-edukacyjnym czy kazdym innym, az tak niewolniczo nie kopiowali czy wrecz malpowali. Niestety nie mamy wlasnej w swej wzorcowej oryginalnosci osnowy-struktury mentalnej, ktora zniszczyla w czasie jej odradzania sie w dobie renesansu pewna miedzynaroda korporcja religijna z siedziba glowna w Rzymie ( wlasnej wersji uwielbienia Jezusa Chrystusa, a wiec nie jak to niektorzy chciebliby wskrzeszenia “rodzimego” wielobozczego kultu, ktory byl kolejna wariacja starych klamstw babilonskich )… Dlatego jestesmy w sumie zasadniczo bezbronni wobec smierci Okcydentu i wynikajacych z tego zagrozen, jesli rzecz jasna Pan Bog wczesniej nie zechce zakonczyc tej swiatowej farsy.

 8. Zabawny fakt – w Polsce zoofilia jest legalna

 9. To jest obrzydliwość straszna, kto tego już nie czuje to zatracił w sobie poczucie prawdziwego człowieczeństwa, ale szatan chce upodlić ludzi aby stoczyli się na samo dno w swoich grzechach. Myślę że Darwin przyczynił się do tego aby zrównać człowieka ze zwierzęciem i mamy owoce tej fałszywej nauki. Jeśli podważa sie stworzenie człowieka przez BOGA NA OBRAZ BOŻY, TO JUŻ JEST DROGA KU UPODLENIU CZŁOWIEKA. Szatan ma niewiele czasu więc robi co moze zeby doprowadzic świat do zniszczenia przez grzechy SODOMY I GOMORY.

 10. Dodam tylko ze szatan chce ponizyć człowieka ponizej zwierząt. Nie rozmumiem jak można posuwać się do gwałtu.To jest diabelska rzecz wiec świadczy o zdemonizowaniu człowieka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: