Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TVP INFO schodzi na TVN.

Propaganda rządowa posuwa się coraz dalej celem jeszcze większego słupka poparcia w sondażach.

 

“Telewizja publiczna zarzuciła rezydentce Katarzynie Pikulskiej, że udaje biedną, podczas gdy tak naprawdę stać ją na egzotyczne wyprawy. Okazuje się jednak, że TVP Info nie wspomniało o tym, że podróże kobiety pochodziły z… misji medycznych. O jednej z misji rok temu „Wiadomości” TVP zrobiły nawet materiał, w którym Pikulska była jedną z głównych pozytywnych bohaterek. ”

 

O ile wcześniej było w TVP Info wiele prawdy, o tyle teraz mogą konkurować w przekręcaniu informacji  z TVN.

Mówi się, że cel uświęca środki. W tym przypadku dobry PR uświęca  czarny PR.

Hańba rzucająca cień na całą TV. Szkoda, gdyż wiele tam prawdy było niespotykanej w innych stacjach.

 

 

 

Updated: 18 października 2017 — 11:58

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Propaganda jest strasznie nachalna, mówią o tym nawet tym niektórzy ludzie bliżej związani z PiSem jak Bronisław Wilndstein.

  Z jednej strony TVP z drugiej TVN tragedia.

 2. Jest prosty sposób aby nie poddawać się indoktrynacji telewizji. Nie włączać telewizora 😉
  Staram się z dużymi sukcesami stosować tę metodę i naprawdę polecam 🙂
  Po dłuższym czasie nie oglądania telewizji, gdy nawet zdarzy nam się na chwilę włączyć telewizor, dopiero wtedy widzimy cały bezmiar tej patologii którą się tam promuje. O teledyskach na kanałach muzycznych nawet nie wspomnę, bo przeszło to już wszelkie granice normalności.
  Jak powiedział kiedyś Marek Micyk “Wiadomości telewizyjne powinny nosić tytuł: Jak wiele udało się zdziałać szatanowi dzisiejszego dnia”.
  Zamiast wielu godzin telewizyjnej hipnozy polecam chociażby “Kilka minut dobrych wiadomości” 🙂 https://www.youtube.com/user/pastormarek/videos?disable_polymer=1

  1. Coś w tym jest… zresztą w obecnych czasach co trzeba znaleźć, znajdzie się w necie, ale trzeba umieć z niego korzystać…
   (np. gdy zechcę obejrzeć odcinek jakiegoś ciekawego programu podróżniczego, muszę znaleźć go w necie, ew. czy stacja TV nadająca ten program jest dostępna do obejrzenia w internecie…)
   A cytat bardzo trafny co do wiadomości w TV, gość ma rację…
   Obecnie i tak nie oglądam żadnych wiadomości w TV, bo może i narzeka się jacy to ci są nieznośnie propagandowi itp., ale “druga strona” nie jest lepsza pod tym względem… :/

  2. Bardzo dobrze powiedziałeś Piotr. Ja od dłuższego czasu nie włączam i nie oglądam tv, nie ciągnie mnie do tego a wręcz odrzuca. A jak jestem u mojego taty, który bez tv żyć nie może, to mnie skręca jak muszę siedzieć i słuchać tego ogłupiającego chłamu z pudła.

 3. tak ,tvp info kiedyś było nawet w miare obiektywnymi ciekawymi wiadomosciami .Od czasu rządów pis jest już nie do zniesienia ,tak samo jak panorama na 2 i wiedomosci na 1.

  1. Janie,
   tak piszesz jakby programy Lisa były czymś,a teraz to dopiero dno.
   czyli do czasów PiS to było jeszcze co oglądać za PO i PSL.
   Pocieszam sie,ze sie niefortunnie wyraziłeś.

   1. co do nazw partii w Polsce ,celowo pisze z małej litery bo one nie mają szacunku do obywatela ,do społeczeństwa to i ja nie mam do nich(może nie tak powinienem sie zachowywać jako chrześcijanin ale tak czuje że muszę 🙂 )

 4. oczywiście że tvn-y ,polsaty itp to też propaganda szczególnie za “po” ale wtedy tvp info było w miare ciekawe a teraz to przebija tamte w kłamstwie .ps nie uznaje ani po ani pis .Dodam że pis choć odrobinę dzieli sie z biednymi natomiast “po”raczej gardzi biednymi ,tymi którym sie nie udało odnaleść itd .Ale obie jednak, to złe partie .

  1. Jakub,czemu niesamowite?
   Puscił ,by obsmiać.
   Jak onet kpi,to może warto przyjrzec sie obsmiewanej teorii,zwłaszcza,ze Biblia mówi,iż ziemia stoi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: