Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TVP INFO schodzi na TVN.

Propaganda rządowa posuwa się coraz dalej celem jeszcze większego słupka poparcia w sondażach.

 

“Telewizja publiczna zarzuciła rezydentce Katarzynie Pikulskiej, że udaje biedną, podczas gdy tak naprawdę stać ją na egzotyczne wyprawy. Okazuje się jednak, że TVP Info nie wspomniało o tym, że podróże kobiety pochodziły z… misji medycznych. O jednej z misji rok temu „Wiadomości” TVP zrobiły nawet materiał, w którym Pikulska była jedną z głównych pozytywnych bohaterek. ”

 

O ile wcześniej było w TVP Info wiele prawdy, o tyle teraz mogą konkurować w przekręcaniu informacji  z TVN.

Mówi się, że cel uświęca środki. W tym przypadku dobry PR uświęca  czarny PR.

Hańba rzucająca cień na całą TV. Szkoda, gdyż wiele tam prawdy było niespotykanej w innych stacjach.

 

 

 

Updated: 18 października 2017 — 11:58

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Propaganda jest strasznie nachalna, mówią o tym nawet tym niektórzy ludzie bliżej związani z PiSem jak Bronisław Wilndstein.

  Z jednej strony TVP z drugiej TVN tragedia.

 2. Jest prosty sposób aby nie poddawać się indoktrynacji telewizji. Nie włączać telewizora 😉
  Staram się z dużymi sukcesami stosować tę metodę i naprawdę polecam 🙂
  Po dłuższym czasie nie oglądania telewizji, gdy nawet zdarzy nam się na chwilę włączyć telewizor, dopiero wtedy widzimy cały bezmiar tej patologii którą się tam promuje. O teledyskach na kanałach muzycznych nawet nie wspomnę, bo przeszło to już wszelkie granice normalności.
  Jak powiedział kiedyś Marek Micyk “Wiadomości telewizyjne powinny nosić tytuł: Jak wiele udało się zdziałać szatanowi dzisiejszego dnia”.
  Zamiast wielu godzin telewizyjnej hipnozy polecam chociażby “Kilka minut dobrych wiadomości” 🙂 https://www.youtube.com/user/pastormarek/videos?disable_polymer=1

  1. Coś w tym jest… zresztą w obecnych czasach co trzeba znaleźć, znajdzie się w necie, ale trzeba umieć z niego korzystać…
   (np. gdy zechcę obejrzeć odcinek jakiegoś ciekawego programu podróżniczego, muszę znaleźć go w necie, ew. czy stacja TV nadająca ten program jest dostępna do obejrzenia w internecie…)
   A cytat bardzo trafny co do wiadomości w TV, gość ma rację…
   Obecnie i tak nie oglądam żadnych wiadomości w TV, bo może i narzeka się jacy to ci są nieznośnie propagandowi itp., ale “druga strona” nie jest lepsza pod tym względem… :/

  2. Bardzo dobrze powiedziałeś Piotr. Ja od dłuższego czasu nie włączam i nie oglądam tv, nie ciągnie mnie do tego a wręcz odrzuca. A jak jestem u mojego taty, który bez tv żyć nie może, to mnie skręca jak muszę siedzieć i słuchać tego ogłupiającego chłamu z pudła.

 3. tak ,tvp info kiedyś było nawet w miare obiektywnymi ciekawymi wiadomosciami .Od czasu rządów pis jest już nie do zniesienia ,tak samo jak panorama na 2 i wiedomosci na 1.

  1. Janie,
   tak piszesz jakby programy Lisa były czymś,a teraz to dopiero dno.
   czyli do czasów PiS to było jeszcze co oglądać za PO i PSL.
   Pocieszam sie,ze sie niefortunnie wyraziłeś.

   1. co do nazw partii w Polsce ,celowo pisze z małej litery bo one nie mają szacunku do obywatela ,do społeczeństwa to i ja nie mam do nich(może nie tak powinienem sie zachowywać jako chrześcijanin ale tak czuje że muszę 🙂 )

 4. oczywiście że tvn-y ,polsaty itp to też propaganda szczególnie za “po” ale wtedy tvp info było w miare ciekawe a teraz to przebija tamte w kłamstwie .ps nie uznaje ani po ani pis .Dodam że pis choć odrobinę dzieli sie z biednymi natomiast “po”raczej gardzi biednymi ,tymi którym sie nie udało odnaleść itd .Ale obie jednak, to złe partie .

  1. Jakub,czemu niesamowite?
   Puscił ,by obsmiać.
   Jak onet kpi,to może warto przyjrzec sie obsmiewanej teorii,zwłaszcza,ze Biblia mówi,iż ziemia stoi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: