Podsyłacie mi tego newsa, a więc go skomentuję.

Prezydent Trump 5 października spotkał się z personelem wojskowym i powiedział, że omówią one Iranu i Korei Północnej w czasie obiadu, a następnie zadzwonił do grupy zdjęć z pracownikami i małżonkami, “spokojnym przed burzą” bez wyjaśnienia.

 

W wywiadzie dla amerykańskiej sieci Fox News Trump został zapytany o to, co miał na myśli z tajemniczym zdaniem, które napędzało strach Stanów Zjednoczonych i Korei Północnej jakoby były bliżej wojny.

“Nie możemy pozwolić, aby tak się stało. Po prostu nie możemy “, powiedział Trump w odpowiedzi na pytanie, dodając, że Chiny były bardzo pomocne w sytuacji. “Wyłączyli banki do Korei Północnej.

Trumpa, zdawał się rozkoszować spekulacją. Kiedy reporter zapytał go podczas ceremonii , co miał na myśli prezydent  mówiąc “spokój przed burzą”, mrugnął do niej, zatrzymał się i powiedział: “Dowiesz się”.

Byc może jest to chęć zastraszenia Koreę, a być może jakieś większe kroki. Jednego jestem pewien na 100%. Korea musi być w najbliższym czasie częścią światowego rządu. Może się mu podporządkować na dwa sposoby: poprzez przegraną wojnę lub przez zamach stanu doprowadzający do władzy osoby poddane światowemu żandarmowi.