W zasadzie mojej oceny i analizy tutaj będzie niewiele. T

Idź pod Prąd firmuje Mariana Kowalskiego, a ten, w tym filmie promuje antyprotestanta Karonia. Rozumiem, że w ramach rzetelność dziennikarskiej, ale posłuchajcie…

 

Opis filmu:

Niepoddany procesowi pasteryzacji (perfidnego przetworzenia i manipulacji treścią) film obejmujący całość, a przynajmniej największą dostępną część, wykładu K.Karonia. Dowiesz się:
– dlaczego protestantyzm to wyłącznie ideologia stworzona celem rozbicia Kościoła;
– dlaczego to Kościół jest najważniejszym filarem względnego pokoju i bezpieczeństwa w Europie;
– jak Kościół i jego nauka chroni nas przed totalitaryzmem UE i komunizmu;
– dlaczego kryzys w Kościele to nie powód do odejścia, ale do pozostania w KRK i naprawy go także dla innych;

Podczas sesji pytań i odpowiedzi kilka osób pokaże Ci też, jak wygląda nienawiść do faktów i ludzi je głoszących.

 

Ten “chrześcijanin” zaczyna swój występ od takiego zdania:

 

Przyjechałem bo w internecie były zaczepkli na poziomie chlewa. Ktoś chce mnie obsikać, ale w efekcie obsikał sobie buty, ale ja gram w innej lidze”

Karoń

 

Jakże godne określenie chrześcijanina…..No i ta liga, wyższa oczywiście….

Człowiek zapewne uważa się za prawicowca, ale w prawdzie uprawia intelektualizm.

 

Nie oglądałem tego w całości, ale odpowiem na kilka zarzutów pana Karonia.

 

  1. Kto w zamian za kościół Rzymski?
  2. Nie ma alternatywy.

 

 

 

Ad1

To samo mogli powiedzieć sprzedawcy odpustów Husowi, Tyndalowi. Jeśli jedynym argumentem co do poparcia kościoła jest jego siła i katolicyzm (powszechność), to pójdźmy na całość i tym tokiem myślenia popierajmy zawsze większość. Wszak komuniści w Polsce mieli kiedyś ponad 50% poparcia, a Kwaśniewski był nie do pobicia spośród kandydatów na prezydenta.

Jezus również zaczynał w zdecydowanej mniejszości. To faryzeusze mieli władzę religijną i również mogli powiedzieć ”

 

 

Ad2.

Owszem drugiej takiej siły do przyjścia Jezusa nie będzie, ale jest to tym samym, co ja pisuje o PIS. Nie ma w sejmie lepszej partii od PIS, co nie oznacza, że mam sprzedać swe ideały. Będę glosował na partię Korwina licząc, że ten kiedyś będzie usunięty. Podobnie jest z kościołem Rzymu. My teraz już niewiele możemy zrobić. Walczyć tylko o prawdę i dusze innych do czasu przyjścia Jezusa.

 

 

Dziwię się bardzo mocno moim niektórym czytelnikom, że oglądają Idź pod prąd. Do tej pory pozostawiałem to ich woli, ale zbyt dużo materiałów już mam przeciw nim, abym nie poczuł się zmuszony do uświadomienia kim są ci ludzie.

Dodam, że nikt ze zjazdowiczów nie ogląda Chojeckiego i to nie dlatego, że ja nie oglądam, ale dlatego że prawdy biblijnej jest tam niewiele, a bluzgi Kowalskiego w kierunku wszelkiej maści komuchów dyskwalifikują ich jako chrześcijan.

W Idz pod Prąd jest prawda wymieszana z kłamstwami.

Chojecki popiera działania USRAELA i nawet poganin z New Age jakim jest Sanyaja to widzi, ale nie widzą tego niektórzy protestanci:

 

Mocno polecam ten filmik.

Powyższy materiał nie tyle obnaża Chojeckiego i Kowalskiego, ale niemyślących protestantów, gdyż ów new agowiec Sanyaja widzi to, czego oni nie widzą. Kochani jest to Wasza porażka… Wasza porażka w odróżnianiu tego co święte od tego co święte nie jest.

Cytuje Sanyaia “to ma być pastor?” po czym jest urywek kiedy PASTOR  Chojecki mówi “weź się ty idioto obwiąż”. ….

Nie jestem w stanie pojąć jak możecie się tak nabierać na Chojeckiego i Kowalskiego. Sanyaia patrzy prosto:  TO MA BYĆ PASTOR?

Takiego myślenia jak ten new agowiec brakuje ludziom poszukującym Boga. Stąd dziwię się, jak możecie wchodzić na “chrześcijańskie” strony gdzie są hejt i oszczerstwa.

 

Pamiętam jak Chojecki argumentując  fakt posiadania broni przez chrześcijan powiedział, że Pan Jezus przyjdzie z mieczem pobić wojska antychrysta. Ludzie… jak można ufac komuś, kto wierzy, że Jezus przyjdzie z literalnym mieczem?! Przecież biblia jasno mówi, że tchnieniem swoich ust zniszczy antychrysta.

 

“A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.” 2 Tes 2

 

Poniżej wolna-polska była lepsza ode mnie i merytorycznie zdemaskowała Chojeckiego i Kowalskiego:

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/marian-kowalski-pawel-chojecki-czlonkowie-apokaliptycznej-sekty-kosciol-nowego-przymierza-lublinie-2017-06

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/filosemita-kowalski-czyli-slow-o-pogladach-mariana-kwestiach-zydowskich-2017-10

 

Myślcie naśladowcy Jezusa. Myślcie, bo myślenie ma kolosalną przyszłość. Myślenie jest jednak zależne od poznania. Zbliżcie się do Boga, a on zbliży się do Was.

 

Dziękuję Anicie za info.