To nie jest fake. To rzeczywistość.

“Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył dziś, iż zarządził rozpoczęcie prac mających na celu wyjście kraju z UNESCO, tj. Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury. Kilka godzin wcześniej o opuszczeniu organizacji poinformowały USA. Szef izraelskiego rządu nazwał decyzję USA “odważną i moralną”. Netanjahu polecił MSZ, by rozpoczęło przygotowania do wyjścia Izraela z UNESCO.”

 

źródło: onet.pl

 

Dalej czytamy także:

 

“Jak argumentowano, decyzja “odzwierciedla obawy USA w związku z rosnącymi należnościami UNESCO, potrzebą elementarnej reformy organizacji i utrzymującymi się antyizraelskimi uprzedzeniami”. Amerykański resort dyplomacji podkreślił, że USA będą starały się “angażować w charakterze nieczłonkowskiego państwa obserwatora w celu wniesienia (do organizacji) amerykańskich poglądów, punktu widzenia i opinii”.”

 

 

Wszystko dąży do spełnienia proroctw biblijnych, które mówią o najechaniu na Izrael państw sprzymierzonych przeciw tej krainie.

Teraz wszystko zaczyna mi się powoli układać w całość. Europa jest zislamizowana i w związku z tym tworzy powoli wspólny front przeciw Izraelowi.

W Teheranie, stolicy Iranu umieszczono elektroniczny zegar . W piątek, kiedy go uruchomiono, wyświetlono liczbę 8411 dni. Ma to być czas, który dzieli islamistów od zniszczenia Izraela.

Prawdopodobnie jest to oparte na słowach ajatollaha Alego Chamenei, który zapowiedział, że Państwo Izraela zostanie doszczętnie zniszczone do 2040 roku. Na teherańskiej demonstracji z ust prezydenta i przewodniczącego parlamentu padły słowa o tym, że to Izrael jest najbardziej szkodliwym terrorystom.

Pamiętajmy, że to nie synagogi w Europie są budowane ale meczety.

Sytuacja przypomina tę z tekstu mego bloga z przed kilku laty:

 

Zdaniem Rosenberga, premier Izraela może chcieć zaatakować Iran jeszcze przed prezydencką inauguracją Władimira Putina zaplanowaną na 7 maja. Jak stwierdza, nie jest wykluczone, że nowy-stary prezydent Rosji będzie dążył do zawarcia porozumienia obronnego z Teheranem

„Putin może powiedzieć Izraelczykom: „Jeśli zaatakujecie Iran, zostanie to uznane za atak na Federację Rosyjską”. Trudno spodziewać się, żeby premier Netanjahu postanowił narazić się na rosyjski odwet” – zaznacza Rosenberg.

Jak stwierdza, w 38 rozdziale księgi Ezechiel napisał, że Gog – interpretowany jako rosyjski dyktator – poprowadzi koalicję narodów w ataku na Izrael, wywołując ponadnaturalną interwencję Boga.

– Będzie to dzień wielkiego sądu. Bóg zwróci swój ponadnaturalny gniew przeciwko wrogom Izraela. Będzie to również dzień wielkiego duchowego przebudzenia. Gdy to dramatyczne proroctwo spełni się, więcej muzułmanów i Żydów uwierzy w Jezusa jako Mesjasza – uważa Rosenberg.”

Apokaliptyczna wojna Goga i Magoga już wkrótce?

To wszystko dotyczyło Iranu, ale obecnie mamy problem syryjski.

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy u progu wojny z Ezechiela i Psalmu 83

„Najbliższym wydarzeniem będzie wojna z Psalmu 83 poprzedzająca opisaną w 38 i 39 rozdziale Księgi Ezechiela Wojnę Goga i Magoga zawierająca prowadzony przez Rosję i Iran atak na Izrael przed apokaliptycznym okresem ucisku. Te rozdziały określają kilka warunków dotyczących Izraela przed tą wojną. Wśród nich jest Izrael w granicach z 15 rozdziału Księgi Rodzaju: „Potomstwu twemu daję tę ziemię, od rzeki egipskiej aż do wielkiej rzeki Eufrat: Kenitów i Kenizytów, i Kadmonitów, i Chetytów, i Peryzytów, i Refaitów, i Amorytów, i Kananejczyków, i Girgazytów, i Jebuzytów.”

 

 

Wyjście USA i Izraela z UNESCO jest bardzo spektakularnym krokiem obu państw.

Polski rząd jak widzimy trzyma bardziej sztamę z USA niż z Europą, co znowu może być kością niezgody przy następnej wojnie. Wszak jesteśmy w strefie buforowej między Niemcami a Rosją.

UNESCO jest taka propagandową odnogą ONZ pod ekumenizm. Podstawowym celem jest wspieranie współpracy międzynarodowej w dziedzinie kultury, sztuki i nauki, a także wzbudzanie szacunku dla praw człowieka, bez względu na kolor skóry, status społeczny i religię.

Problem w tym, że te prawa są równe i równiejsze dla muzułmanów.

Ten rok zakończy się zapewne w równie sensacyjne wydarzenia jak to, a może nawet większe….

Poczekamy zobaczymy.