Znany aktor hollywoodzki Steven Seagal od lat szczezrze wypowiada się w kwestii kontroli broni i operacji “fałszywych flag”. W świetle najnowszych strzelanek w Stanach Zjednoczonych, aktor wypowiedział się o swoich obawach w ostatnim wywiadzie dla RT i stwierdził, że “wiele mordów, które zdarzają się w całej Ameryce sś projektowane przez rząd w celu uzyskania większego wsparcia dla przepisów dotyczących kontroli broni.

 

Steven mówi: “wierzę w drugą poprawkę i naszą konstytucję bardziej niż cokolwiek na świecie i myślę, że Adolf Hitler – na przykład – kiedy chciał unicestwić naród niemiecki – pierwszą rzeczą, którą zrobił, było odebranie społeczeństwu broni.

 

“Wierzę w to, ale nie lubię tego mówić, wiele takich masowych mordów i wszystkie te śmieszne rzeczy, co się dzieją teraz, wierzę, że wiele z nich  zostało zaprojektowanych”.

 

“Najcenniejszym darem od Boga są nasze dzieci”, odpowiedział Seagal. “Dlaczego nie możemy poświęcać pieniędzy i czasu na ochronę naszych szkół i naszych dzieci? Strażników uzbrojonych posiada każdy bank, każdy sklep z biżuterią (…) [i wszędzie idziesz na świat] zawsze są uzbrojeni strażnicy chroniący pieniądze i biżuterię, dlaczego nie możemy ochronić naszych dzieci? ”

 

Co do mnie, to co raz bardziej jestem przekonany, że gro osób na świeczniku po prostu nie ma świadomości w czym tkwią. Jak skonstruowany jest ten świat. Przykładem tego jest Segal jak i masa pastorów nie wierząca w tzw spiski.

Z drugiej strony, dlaczego w Polsce nie ma zamachów terrorystycznych? Nie dlatego, że nie ma dostępu do broni, bo bandyci ja mają, ale dlatego, że po pierwsze nie ma tylu muzułmanów, a po drugie dlatego, że politycy nie muszą żadnej ustawy o posiadaniu broni usuwać.