Poniżej wypowiedzi kardynała:

 

“Oczywiste jest, że poświęcenie (Rosji) nie zostało przeprowadzone w sposób wymagany przez Matkę Bożą”, powiedział kardynał Raymond Burke w Waszyngtonie w swoim wystąpieniu, podkreślając jego punkt końcowy i konkluzję Szczytu Stulecia Fatimy w weekend.

 

“Uznając potrzebę całkowitego nawrócenia z ateistycznego materializmu i komunizmu do Chrystusa, wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej do konsekrowania Rosji Jej Niepokalanej Serii zgodnie z jej wyraźną nauką jest pilne.”

 

“Nie daj się zniechęcić, ale raczej pamiętaj, że Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny przyjęło w chwałę, nigdy nie przestaje bić z miłością dla nas, dzieci, które Jej Syn Boży dał Jej, tak jak On umarł na krzyżu” powiedział.

 

Nigdzie nie ma mowy o nadrzędnej roli Jezusa. Jest za to mowa o ponownym oddaniu Rosji tzw matce boskiej. Gdyby nie rocznica fatimska pomyślałbym, że oddają Rosję demonowi.

Jeśli więc dojdzie do wojny między Rosją a Polską tylko potwierdzi się z jednej perspektywy katolicko-prawosławnej patrząc, słabość rzekomej Marii i brak ochrony dla obu państw ją wielbiących, a z drugiej z naszego punktu widzenia udowodni demoniczność, ponieważ królestwo tego ducha nie może być rozdarte. Dwa kraje mordujące się nawzajem z tym samym podmiotem  uwielbienia.

Chrześcijanin nie będzie strzelał do chrześcijanina. Nie ma takiej opcji.