Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rogi Toyoty.

Pewna czytelniczka przysłała mi foto Toyoty wskazujące na diabła. Z początku myślałem, że jest to jedynie fantazja posiadacza auta, jakiś wybryk, ale po moich poszukiwaniach okazało się, że ten znak jest produkowany na skale masową…

 

 

Znowu by można rzec: “nie interesuj się spiskami”. Problem w tym, że ludzie muszą wiedzieć do czego ten świat zmierza.

To dzięki internetowi powstało w Polsce przebudzenie i wiele nawróceń.

 

 

 

Mało tego w sprzedaży są koszulki z motywem rogów:

 

Toyota Racing Devil.

 

Ludzie częściowo traktują to jako modę, ale gwarantuję, że znaczna część wyznających te modę otrzyma prezent od swego pana.

 

 

 

Updated: 10 października 2017 — 13:24

32 komentarze

Add a Comment
 1. Ano właśnie i o to chodzi,żeby obnażać dzieła złego.
  Chociaż znając życie znajdą się tacy wśród chrześcijan,którzy stwierdzą,że przesądzamy.Urządzoną sobie z tego powód do kpiny i śmiechu .Samej mi się oberwało,ze wszędzie widzę demony,zostałam wyśmiana,że gry są dla ludzi.Najsmutniejsze w całym zdarzeniu,że tak reagują naśladowcy Chrystusa.

 2. Mam problem, od kilku lat zmagam się z depresją i lękami. Teraz czuje się szczególnie przygnębiony, zacząłem naukę na uczelni, a nie chce mi się z nikim rozmawiać, wracam do domu bo nie mam siły się uczyć, mam non stop posępiałą twarz (aż przyciągam uwagę innych ludzi). Przygnębienie nasila się szczególnie w otoczeniu innych ludzi, gdy w domu ćwiczę fizycznie to czuje się trochę lepiej. Nie jest to największa możliwa depresja (jeszcze nie chce mi się leżeć w łóżku), ale czuje się wyczerpany. Proszę o modlitwę za mnie.

  1. Dodatkowo oglądałem wykład Dave’a Hunta (Powrót do Biblijnego chrześcijaństwa). TwierdItam on, że człowiek jest niczym (nie ma wartości). Rozumiem, że człowieknie jest Bogiem ale czy nie ma żadnej wartości?

   1. Jakub, ty potrzebujesz być uwolniony od sił złego. Potrzebujesz znaleźć chrześcijan, którzy dostaną słowa wiedzy od Boga odnośnie tego jakie duchy nieczyste masz ze sobą i zaczną je przepędzać w imieniu Jezusa. Jeśli masz problem z depresją to masz problem z duchem depresji. Wiem bo i u mnie go wykryto a nie zawsze wspominałem, że cierpię na taką chorobę. Co do nauczań Dave’a to ich nie znam. Nie wiem co on miał na myśli twierdząc, że człowiek jest bez wartości, ale jeśli miałbym to dosłownie wziąć to stwierdziłbym, że to jakiś fałszywy nauczyciel bo gdybyśmy byli bez wartości to po co miałby Jezus za nas umierać? I w twoim stanie psychicznym radzę ci unikać treści, które mogą ciebie jeszcze bardziej dobić. Pomodlę się za ciebie. Nie jesteś sam.

   2. Ze się wtrące… Nie neguje możliwości występowania demonów, ale szczerze proponuję wykonać leczenie odpasozytnicze. Glista ludzka potrafi swoimi toksynami wpływać na zmiany nastrojów, powodować depresję,lęki i inne nie fajne objawy… Może warto spróbować?

    1. Aaaa i jeszcze zrobić badania krwi: TSH, Ft3, Ft4, aTPO. Hormony tarczycy, gdy nie są w normie potrafią nieźle namieszać w nastrojach i nie tylko.
     Oczywiście się też pomodlę by Cię Pan pokierowal 🙂

     1. Ani- dzięki za wskazówki, myślę że innym się przydadzą też 🙂

   3. Jest niczym bo bez Boga nie ma siły nawet na to, by wziąć oddech. Nie może zostać unicestwiony, gdyż ma wieczny dług do spłacenia, który jest jego wartością. Nie może zostać unicestwiony też ten, który jest narodzony na nowo, z Ducha, ponieważ została mu dana wiara oraz nowa wartość. Jego grzechy przepadły na zawsze, ale sam nie może zginąć, ze względu na sposób w jaki się to stało. Sam Bóg umarł za niego, a Ojciec wykupił płacąc wszystkim co miał. Stary człowiek nie może zginąć, z powodu swojej wartości, a nawet ma być strzeżony przez stróża prawa, aby nie uciekł, i zaprowadzony przez niego przed sąd, gdzie zostanie wydany sprawiedliwy wyrok. Nowemu człowiekowi Bóg wybaczył, kiedy jego syn umarł w miejsce tego grzesznika. Od tamtego momentu nie obawia się Piekła, lecz zarazem nie może zostać unicestwiony bo jego nową wartością jest krew Chrystusa, która została za niego przelana, by jak jest napisane, zgodnie z powołaniem – chodził w świętości przed swoim Bogiem, do tego i dobrych uczynków w Chrystusie powołał odrodzonego człowieka Bóg, nie do unicestwienia po tym, jak mu przebaczył, gdyż krew Zbawiciela jest zbyt cenna by przelał ją tylko, aby zmyć grzech z ludzi, z których jeden zgodnie ze swoim ziemskim wyborem, z punktu widzenia ignoranta, chociaż w
    ogromnym bólu, to nadal jako ograniczony człowiek nie zdający sobie sprawy z tego co robi, podjął decyzję o swoim unicestwieniu, a inny nie. Raczej w ogóle nie stworzyłby tego pierwszego. Tak jednak nigdy się nie stanie bo nad nowym przymierzem czuwa Jezus Chrystus. Trudno mi pisać używając smartphone’a, może jest inne miejsce w którym moglibyśmy się komunikować, na przykład Skype, GG, gdziekolwiek… Nie odradzam zaglądania tutaj, po prostu w innym miejscu moglibyśmy szybciej wymienić się myślami. Nie potrzebujesz egzorcyzmów, ani poszukiwania w sobie fikcyjnej siły do walki z grzechem, czy do czegokolwiek innego. Musisz z martwego człowieka stać się żywym, usłyszeć “Obudź się, który śpisz, a zajaśnieje ci Chrystus!”, zostać wskrzeszonym przez Boga, tak że będziesz wiedział i powiesz później, że od zawsze kontrolował On twoje życie, kierowałeś się swoją myślą i żądzą, ale nic nie moglo przeszkodzić mu w planie wyrwania ciebie z drogi śmierci, nic nie wskazywało też na to, abyś chciał z niej zejść, dopóki nie zostałeś ożywiony łaską od Boga i dopóki nie dostałeś w darze zbawczej wiary w Chrystusa. W taki sposób odbierze sobie całą chwałę za zbawienie, a ty będziesz rozumiał coraz bardziej czego jesteś uczestnikiem, gdy coraz bardziej będzie ci objawiał swoją naturę.

  2. Pójdź na terapię psychologiczną.

   1. Tak do naszego najlepszego lekarza Pana Jezusa Chrystusa.To najlepsza terapia,nikt ani nic na świecie nie gwarantuje lepszego uzdrowienia.
    Jakub zacznij od uzdrowienia swoich relacji z Chrystusem.Rozmawiaj z Nim ,będę za Ciebie sie wstawiać u Pana.
    Uważam,ze potrzebujesz uwolnienia,bo za twój stan odpowiedzialne są demony.One zatruwają Ci życie i wiążą,abyś nie mógł być wolnym.
    Pozdrawiam serdecznie i błogosławieństwa Bożego dla Ciebie.Wszystkiego dobrego❤
    A demon depresji ma się wynosić od Ciebie w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

    1. Dziękuje za miłe słowa, niech Jezus Ci błogosławi Lena 🙂

     Chodziłem na przełomie podstawówki/gimnazjum do psychologa 5 lat – to było bezowocne.
     Psycholog skierowała mnie do neurolog, która przypisała mi psychotropy, które mnie ogłupiały i uzależniały. Do psychologa chodziłem, bo byłem nieśmiały. Dopiero po psychotropach nabawiłem się lekkiej depresji (raz czułem się świetnie, a następnego dnia gorzej – taka przeplatanka).
     To kiedy depresja się pogłębiła to inna, długa historia. Podsumowując, nie poleciłbym nikomu psychologii ani psychiatrii.

     1. Dużo osób twierdzi, że na psychologię często wybierają się osoby które same ze sobą mają jakiś (często ukryty) problem… [psychiatrię wybiera się jako specjalizację na medycynie]
      Ale słysząc o doświadczeniach ludzi z psychologami szkolnymi, to w sumie nie dziwi mnie twoja historia… :/

     2. Z tymi lekami jest tak, że raz pomagają a innym razem, przeciwnie, pogarszają. Raz chciałem wziąć lek, który moja mama dostała od ciotki bo moja kuzynka cierpiała na coś tam. Jak przeczytałem o skutkach ubocznych to dałem sobie spokój. Potem kusiło mnie wziąć, ale ostatecznie nie wziąłem tego leku. Najbardziej w pamięć mi zapadła historia pewnej dziewczyna z myślami samobójczymi. Po wzięciu tego leku jej myśli samobójcze tak bardzo się spotęgowały, że gdyby nie jej chłopak to już by leżała w ziemi. Dodatkowo tego leku i tak było niewiele bo nawet na miesiąc by nie starczyło co było drugim powodem dla którego nie wziąłem tego syfu. Ale najlepiej iść do najlepszego lekarza – Boga. Wyżej napisałem co zrobić. Jeśli natomiast to nie pomoże to nie należy się obrażać na Boga albo oskarżać chrześcijan o słabą wiarę czy coś innego tylko poprosić ich by się zaczęli modlić o to co jest powodem, że choroba nie ustąpiła. Modlitwy czasem nie działają bo coś blokuje te modlitwy. Tzn. Bóg chce byś był zdrowy, ale jest jakiś powód dla którego nie może ciebie uzdrowić bo siły złego mają co do ciebie prawo by ci uprzykrzać życie i to może być np. nie przebaczeniu komuś.

 3. W logo Volkswagen niejednokrotnie zauważyłem podobne rogi z ogonkiem…

 4. W Protokołach Mędrców Syjonu jest napisane, że antychrześcijańskie logo będzie miało każde auto.

   1. Protokoły Mędrców Syjonu. Jest w PDFie na Google.

 5. Większość marek to trójkąty.

  1. Trójkąty, Strzałki, Groty.

   VW też trójkąty i X na środku. X = 6.

 6. A ja myślałam, że jak już zdam prawko i będę mogła mieć auto, to wybiorę Toyotę a tu taki zonk…ech :/
  tylko na co się przerzucić? nie znam się, ważne by był dobry silnik i większy bagażnik…w sumie to kolor nie gra aż takiej roli :/
  ech…

  1. to nie ma znaczenia. Wszystkie marki są ich, ale Boga jest ziemia i wszystko co ja napełnia

  2. Asia, to bez znaczenia, wszytsko nalezy do szatana, kazdy symbol. My mamy byc ponad to wszytsko.
   Ja mam toyotke juz druga i jestem bardzo zadowolno z tego autka. Czyms jezdzic musze.

   1. Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂

 7. Juz dawno widzialem w tym okregu symbol byka, rogi po prostu wyszly teraz na jaw :\

  1. Hebrajska pierwsza litera Alfabetu – Alef (czyt. EL) powstała z piktogramu, którym jest głowa byka z rogami. Słowo EL oznacza też w skrócie Boga np. Eliasz co znaczy Bogiem jest Jahwe.

   Litera “A” którą piszemy w alfabecie łacińskim pochodzi właśnie od hebrajskiego piktogramu ALEF czyli głowy byka z rogami.

   http://www.ancient-hebrew.org/files/alphabet_chart.gif

   http://erfministries.com/images/heb_otiot.png

   Dla Izraelitów był to symbol Boga i oznacza potężnego lidera jakim jest Bóg.

   Na tym właśnie polega zwiedzenie że te same symbole są używane przez Boga i szatana, bo szatan chce udawać Boga.

   1. Przyznam, że nie jestem w tym mocny, ale wg mnie Cupak to nie jest prawdziwy alfabet staro hebrajski.
    Popatrz tutaj:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Paleo-Hebrew_alphabet

    znakiem Alpha jest jakby matematyczny zapis kąta…
    Taki odwrócony A
    Pamiętajmy jeszcze o jednym, że np nazwy miesięcy zostały zmienione w Babilonie. Jednym z nich jest Tammuz…

    1. Grecka Alfa pochodzi od hebrajskiej liter Alef. Zanim pojawiły się litery używano obrazków – piktogramów. Np. egipskimi piktogramami były hieroglify, ale Hebrajczycy mieli swoje pismo obrazkowe.

     Po za tym grecka litera alfa to odwrócony na prawo zodiakalny znak Byka.

     α – ♉

     Znak Byka na niebie ma w sobie Plejady (ukałd 7 gwiazd), ta grupa gwiazd wymieniona została w Biblii obok Oriona, który stoi na przeciwko Byka.

     “On tworzy Plejady i Oriona” Amosa 5:8

     http://3.bp.blogspot.com/-413XGkNA780/VbEB4ONZ1AI/AAAAAAAAAoE/Uia1RE7_UHs/s640/Taurus_constellation_David_Malin.jpg

     Bóg nakazał Izraelitom postawić 12 byków przed świątynią.

     “jedną kadź brązową i dwanaście byków pod ową kadzią” Królewska 7:44

     Tron króla Izraela miał w sobie wizerunki byków i lwów.

     “Tron miał sześć stopni, a z tyłu miał ten tron łby byków, z obu stron siedzenia były poręcze, a dwa lwy stały obok poręczy.” Królewska 10:19

     Byk symbolizuje potężnego lidera jakim jest Bóg i który zostanie złożony jako ofiara za grzech Izraela. Ostania litera hebrajskiego alfabetu to Tav, który w piktogramach był na początku krzyżem.

     Chrystus mówi o sobie że jest Afla i Omega czyli Alef-Tav przekaz jest więc jasny.

     https://takeupourcross.files.wordpress.com/2016/11/img_2366.jpg

     Natomiast Izrael robiąc samowolnie złotego byka chciał narzucić Bogu sposób własnego zbawienia i wszedł w kompetencje Boga co obecnie robi Wielka Nierządnica.
     Prawdziwy Lud Boży zostawia kierownictwo Bogu i słucha Go.

     1. Z tą a to trochę naciągane. Po pierwsze, jednej strony nie ma rogu, a po z drugiej strony ten róg nie jest tak długi jak w symbolu byka.

      1. To znaczenie potwierdzają badacze PŚ , a dla mnie to wygląda na logiczne i zgadzające się z PŚ. Zwłaszcza że te same piktogramy budujące imię JAHWE oznaczają.

       (I)RĘKA – (H)PATRZ – (V)GWÓŹDŹ – (H)PATRZ

       https://i.pinimg.com/736x/cc/ed/90/cced908b0cf19190e21f81d8660d1de2.jpg

       Bóg zaakcentował w swoim imieniu objawionym Mojżeszowi tuż przed ratunkiem dla Izraela wiele informacji najważniejszą z nich jest przyjście na ziemię i ukrzyżowanie. To jest Jego imię na najdalsze czasy i pokolenia czyli JEZUS – JAWHE ZBAWIENIEM.

       Użycie symbolu głowy byka w piktogramie jako potężnego lidera (EL) jest logiczne tak samo jak cały język hebrajski. To nie jest nazwa własna, ale symbol tego że na początku wszystkiego stoi potężny lider jakim jest Bóg.

     2. Szatan zabrał właśnie Boże symbole i sobie zadedykował. Dzieła, które wskazują na Boga.

      Słońce wskazuje na BOGA – Bo to Największa Światłość. On nie chciał być większy od Boga On chciał się zrównać i to czyni na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: