Marionetkowy rząd, niczym jak złodziej dał psu kiełbasę na zachętę takie 500plus, zamykanie co niektórych przestępców, aby wprowadzać ustawy rodem z piekła. Taką jest ustawa o epidemii.

 

“Światowa Organizacja Zdrowia przestrzega przed nadchodzącymi epidemiami różnych chorób i nasze Ministerstwo Zdrowia ostrzeżenia te wzięło sobie do serca. W resorcie trwają prace nad nowymi przepisami, które będą miały zastosowanie w sytuacji gdy dojdzie do epidemii. W grę wchodzą m.in. obowiązkowe szczepienia interwencyjne.:”

 

http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/ministerstwo-zdrowia-szykuje-sie-na-epidemie-obowiazkowe-szczepienia/stw22x4

 

Jeśli ktoś taki jak WHO ostrzega przed epidemią, to trzeba się bać, ale nie epidemii, ale WHO. Tej samej organizacji, która przysposabia imigrantów Niemczech do seksu z Nimkami:

Niemcy uczą uchodźców jak uprawiać seks z białymi kobietami.

 

 

 

Być może zabrzmi to pysznie i wyniośle, ale to na takich blogach jak ten, obserwator polskiej polityki ujrzy prawdę kompletną, a nie połowiczną. Nie jest moją winą to, że część stron prawdy pisze o ludobójstwie szczepionkowym, ale nigdy nie napiszą o największym motywie tych zbrodni, a jest nim masowa depopulacja krajów chrześcijańskich. Justyna Socha ze STOPNOP nigdy Wam tego nie powie. Pisałem już o tym, że przymus szczepionkowy jest w krajach quasi chrześcijańskich (katolickich, prawosławnych). Na zachodzie jest dowolność. Dlaczego? Ponieważ tam nie ma chrześcijaństwa. Żaden pastor nie buntuje się przeciw najazdowi islamu, przeciw homo małżeństwom. Wbrew pozorom w Polsce mamy bardzo dużą wolność słowa. Póki co. W Norwegii, Szwecji czy Francji, w ogolę w Europie Zachodniej taki blog jak mój nie miał by prawa bytu.

Przymus szczepień ma być przygotowaniem podłoża do nadejścia lucyferianizmu zgodnie zresztą z -> Planem III Wojen Światowych<-

Społeczeństwo musi być otumanione tak, jak zachód Europy. Oczywiście zostaje jeszcze Ameryka Północna, czyli USA i część Kanady, gdyż ta ostatnia co raz bardziej przypomina Szwecję…

Lucyferianie potrzebują niczym pasożyty do wprowadzenia chwilowych rządów swego pana, odpowiednich  warunków pozwalających na akceptację Neo Sodomy, czy też neo Egiptu, prawdopodobnie z rządami upadłych aniołów na wzór panteonu starożytnych bóstw.

 

 

Powyższy filmik jest jedną z wizji czasów końca…

 

 

Proponuje modlitwę dzisiaj o godzinie 20:00 celem udaremnienia tej nie Bożej ustawy.