Oto prawdziwe oblicze ONZ:

 

Komitet Praw Człowieka ONZ obecnie zamierza zmienić definicję „prawa do życia” w międzynarodowym ustawodawstwie. Proces ten obejmuje narzucenie każdemu państwu legalizacji aborcji, wspomaganego samobójstwa i eutanazji w imię prawa do życia!

Lobby „kultury śmierci” ma odnieść decydujące zwycięstwo w największej dyskrecji. Ostateczny tekst zostanie przyjęty w najbliższych miesiącach. Nadal jest możliwe powstrzymanie tego manewru. Wesprzyj działania European Center for Law and Justice (ECLJ) – członka Europejskiej Federacji ONE OF US oraz podziel się tą informacją z innymi.”

 

http://citizengo.org/pl/90167-komitet-praw-czlowieka-onz-obecnie-zamierza-zmienic-definicje-prawa-do-zycia-w-miedzynarodowym

 

Masz doła, traumę, nie chce Ci się żyć? ONZ Ci pomoże poprzez eutanazję.

 

Tak, to jest kultura śmierci typowa dla Szatana i jego hordy upadłych aniołów. Oni wiedzą, że zginą i chcą by jak najwięcej osób wzięło w tym udział. Ta wiadomość powinna otworzyć oczy wielu niedowiarkom, uważającym, że tzw spiski to fantazje. ONZ jest organizacją antychrysta i każdy, kto wspiera polityków z ONZ powinien mieć świadomość iż bierze na siebie grzech poparcia kultu śmierci.

 

“Komitet składający się z 18 ekspertów jest odpowiedzialny za napisanie oficjalnej interpretacji ustaleń Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych (1966 r.). Interpretacja ta, nazywana „komentarzem ogólnym”, ma poważną siłę oddziaływania na ustawodawców i krajowe jurysdykcje, a także moc „sądzenia” krajów członkowskich w odniesieniu do przestrzegania tego traktatu.

Ten „komentarz ogólny” jest oczywistą próbą nałożenia przymusu na te państwa, które do tej pory odmawiały przyjęcia zobowiązań w zakresie dostępu i prawa do aborcji. Co więcej, te nowe „zobowiązania” są sprzeczne z treścią Traktatu oraz intencją państw, które ją podpisały i przyjęły.”

 

Jeśli tak, to już niebawem zmuszą i Polskę, bo który polityk zdecyduje się na wyjście z ONZ? Nasi politycy to w większości konformiści i tchórze.

Bóg chce żebyś żył.

 

” Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony – wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. 10 Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. ” Jana 10

 

ONZ stoi po przeciwnej stronie do Boga i prawdopodobnie to ta organizacja stworzy ogólnoświatowy system antychrysta.