Myślę, że jest to bardzo ważny tekst jeszcze mocniej nas przybliżający do prawdy o mackach przeciwników Jezusa Chrystusa.

 

Starszy doradca Trumpa Jared Kushner należą do elitarnego kultu  Czasów Ostatecznych, który szczyci się takimi członkami jak Rothschildowie  i stara się wywołać “przepowiadaną” wojnę światową .
Chabad Lubavitch to syjoniści (nie mylić  z Żydami mesjanistycznymi)  służący Illuminati. Mimo że ma 200 000 zwolenników elit, ma bliskie  związki z niemal wszystkimi potężnymi liderami rządówi na ziemi.

 

Kult Czasów Ostatecznych wierzy, że  Żydzi są narodem wybranym przez Boga, a wszyscy inni są śmieciami. W książce

“Gatherings of Conversations” Rebbe Schneerson mówi swoim zwolennikom, że naród żydowski jest przedłużeniem Boga i pogan przeznacza się do służby Żydom.

 

Rothschildowie należą do tego kultu. Historyk Wolfgang Eggert mówi, że Chabad Lubavitch jest prawdziwą twarzą Iluminatów. Mówi, że ten kult zamierza zainicjować nuklearny holokaust w celu spełnienia proroctw biblijnych i przyspieszyć powrót Mesjasza:

 

 

“Historia i polityka to wielki film i są reżyserami, wprowadzając starodawne proroctwo w rzeczywistość. Zdobywali wolność przez budowę illuminati (przez Rothschild / Jacob Frank / Weishaupt); paktowali monarchię brytyjską, kiedy finansowali Williama III, aby został królem; postawili brytyjską rodzinę królewską na czele masonów; stworzyli nowoczesny system bankowy i Fed (przez Rothschilda);doprowadzili do ​​syjonizmu, wojen światowych, unii europejskiej i tak dalej. Panują przez swe kukiełki Rothschild (których przodkowie byli częścią chasydzkiego kultu ) i Rockefeller, którzy byli kierownictwem Bilderberga, trilaterals itd. Jesteśmy teraz w “Czasach Końca”; starają się zbliżyć się do “przepowiedzionej” wojny światowej.
Chris Bjerkness zgadza się : Odkup wymaga, aby “król Żydów” (Rothschilds) rządził światem po nuklearnym holokauście.
Jared Kushner uczęszczał do Chabad House na Harvardzie. “Izrael nie był dla niego dyskusją polityczną; to była jego rodzina, jego życie, jego ludzie “, powiedział Hirschy Zarchi, rabin w Chabad House na Harvardzie.

 

Henry Makow : W latach 2003 – 2013 fundacja rodzinna Kushnera przekazała łącznie 342 500 dolarów do różnych instytucji i projektów związanych z ruchem. Szczególnie obdarzony był ośrodek Chabad na Uniwersytecie Harvarda, który otrzymał w 2007 r. 150 000 dolarów (największa darowizna Fundacji na rzecz przedsiębiorstwa związanego z Lubavitch), a następnie kolejne 3600 dolarów w 2013 r. Ponadto Fundacja Donalda J. Trump przekazała 11.550 dolarów na trzy Chabad instytucje.

Siła Chabad pochodzi z dwóch usług świadczonych przez Illuminatów:

1. współpracują z izraelską inteligencją w sprawach karnych i wywiadowczych.
2. Promują supremacjonistyczną ideologię, która zachęca syjonistów do czynienia brudnych czynów.

Jared Kushner jest globalistą / satanistą, który próbuje podważyć prezydenta Trumpa w imieniu Deep State. Musi iść. #FireKushner pic.twitter.com/6UwbZRYtc9
– / pol / Sieć dyskusyjna (@polNewsNet) 8 kwietnia 2017 r.

 

 

 

Założona w 18 wieku w Rosji, Chabad jest oddziałem judaizmu chasydzkiego, formą judaizmu ortodoksyjnego, która promuje żydowski mistycyzm jako droga do oświecenia. Chabad Lubavitcher studiują Kabalę, szatańskie credo, które usuwa moralność absolutne i uważa, że ​​Bóg jest “subiektywny”.

 

 

Obama z przywódcą Chabad DC, Levi Shemtov
Chabad wyróżniał się pod kierownictwem “Great Rebbe” Menachem Mendel Schneersona. Jego polityka doprowadziła Chabad przez okres wielkiej ekspansji, tworząc instytucje w 900 miastach na całym świecie. 
“Wielki Rebbe” regularnie rozmawiał o nadejściu Mesjasza. Z biegiem czasu Lubawicze zaczęli zdawać sobie sprawę, że sam o  sobie myśli. Wiara, że ​​Schneerson był Mesjaszem, została otwarcie ogłoszona przez rabina Szavoma Dolla Wolpo w książce z 1984 roku i szybko zyskała akceptację.
Niespodziewanie, mimo że zmarł w 1994 roku “Wielka Rebbe” nadal jest oficjalnym liderem Chabad, podobnie jak “Wielki przywódca”, Kim Il-Sung jest przywódcą Korei Północnej.
W chabadowskich szkołach dzieci śpiewają i witają niewidzialnego Rebbe.

 

Chabad uważa, że ​​Żydzi są wybranymi przez Boga ludźmi, a wszyscy inni są śmieciami. W książce “Gromadzenie i rozmowy” Wielki Rebbe mówi swym zwolennikom, że naród żydowski jest przedłużeniem Boga i pogan przeznacza się do służby Żydom.
“Istnieją dwie przeciwstawne dusze, dusza nie-żydowska pochodzi z trzech sfer szatanowych, a żydowska dusza pochodzi od świętości”.
“Żyd nie był stworzony jako środek do innego celu; On sam jest celem, ponieważ istota wszystkich emocji boskich powstała tylko po to, aby służyć Żydom “.
Rabin Ginsburgh, wiodący rabin w Chabad, argumentował, że ponieważ poganie są genetycznie gorsi od Żydów, Żyd powinien mieć możliwość Organy pogańskie, jeśli on potrzebuje. Został nagrany: “Jeśli chodzi o goyim … postawa Zalmana (była):” Dusze Gentile mają zupełnie inny i gorszy porządek. Są całkowicie złe, bez jakichkolwiek odkupień “.
Jeśli każda komórka w żydowskim ciele pociąga za sobą boskość, jest częścią Boga, to każda nici DNA jest częścią Boga. Dlatego coś jest szczególnego o żydowskim DNA.

“Jeśli żyd potrzebuje wątroby, czy możesz wziąć wątrobę niewinnego nie-Żyda przechodzącego przez niego, aby go uratować? Tora prawdopodobnie by to zezwoliła. Życie żydowskie ma nieskończoną wartość “.

 

To są Żydzi, o których Pan Jezus powiedział w apokalipsie:

“A do anioła zboru w Smyrnie napisz: To mówi pierwszy i ostatni, który był umarły, a ożył; (9) znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana. ” Apokalipsa 2

 

Fałszywy Izrael i fałszywi Żydzi. Zapomniałem o jednym, a może o większej ilości kryteriów napisać, czym kierować się wyborze zboru. Otóż część zborów ma bardzo mocne koneksje z obecnym Izraelem, który ma tyle wspólnego z tym starym, co my z Babilonem.

 

Faktycznie czujemy kreowany koniec czasów, a biblia również i o tym mówi:

 

(9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,(10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić(11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13) My jednak powinniśmy dziękować Bogu zawsze za was, bracia, umiłowani przez Pana, że Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha, który uświęca, i przez wiarę w prawdę. ”

 

Mimo, że dla nich to są ich czasy, ich mesjasz, to biblia wskazuje, że to już są te czasy i dla nas. Ich mesjasz jest biblia nas antychrystem.

 

Biblia nakazuje czuwać i ja to robię, aby inni nie dali się zwieźć.

 

(35) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem.
Ew. Marka 13:35,”

 

Te wszystkie tetrady, panna obleczona w słońce to najprawdopodobniej ich znaki, mające pokazać ludziom koniec czasów. Jest także wielce prawdopodobne sterowanie pogodą poprzez HAARP w celu wywołania trzęsień ziemi, huraganów itp Zwłaszcza, że nadają im biblijne nazwy: Józef, Maria. Tak jakby nowa Maria już miała począć nowego mesjasza. Józef i Maria przybyli. Teraz świat czeka na syjonistów mesjasza (czytaj antychrysta).

Niezależnie od ich działań, są to znaki mówiące, że czas łaski się kończy a nastanie czas gniewu Bożego.

Osobiście skłania mnie to wszystko do introspekcji. Czas mija nieubłaganie.

Chwała Panu Jezusowi, za to że jeszcze mamy czas.

 

____________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/