Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uczmy się postrzegać to, co niewidzialne.

Babilon w jakim żyjemy odpowiednio zadbał, aby skupić się na tym co ziemskie, cielesne. Sam nazbierałem od lat 80ych do 90ych ok 500 kaset z różnymi gatunkami muzyki. Byłem tez kinomaniakiem. Teraz kino można mieć w domu dzięki dvd, ewentualnie blue ray i zestawowi kina domowego. Mamy także setki kanałów TV. Ostatnio chcąc przedłużyć umowę w sieci komórkowej odwiedziłem salon Plusa. Abonament na sam telefon kosztuje 50zł, ale w zestawie z TV Sat 45zł bodajże. Aż się prosi mieć i to i to.

Mamy tyle odwracaczy od świata niewidzialnego, że ten zakryty przez system świat można zobaczyć tylko na filmach i to jeszcze w ukrytej symbolice jak np w serii “Władcy pierścieni”, gdzie są elfy (demony), golum (demon chciwości), Sauron.

Problem powstaje kiedy sytuacja już wymyka się z pod kontroli. Dochodzi do chorób psychicznych, zniewoleń, opresji demonicznych.

 

 

 

Paweł apostoł namaszczony Duchem Świętym zaznacza na jaki świat mają patrzeć chrześcijanie:

 

“nam, którzy nie patrzymy na to, co widzialne, ale na to, co niewidzialne; albowiem to, co widzialne, jest doczesne, a to, co niewidzialne, jest wieczne.’

2 Kor 4.18

 

Często przejmujemy się problemami ziemskimi, ale one są przemijalne.

 

” Dlatego nie upadamy na duchu; bo choć zewnętrzny nasz człowiek niszczeje, to jednak ten nasz wewnętrzny odnawia się z każdym dniem”

 

To jest taka zależność. Nasz wzrost duchowy jest wprost proporcjonalny do przemijania, starzenia ciała. Ciało niszczeje a duch się odnawia. Dzisiaj jest moda na inwestowanie w zewnętrzność, w pozory. Już nie tylko kobiety ale i mężczyźni korzystają z operacji plastycznych. Mało kto jednak, bo tego nie reklamują w kolorowych magazynach poddaje się operacji obrzezania serca. Nieliczni chcą odnowić ducha. Przecież na ulicach nie ma takich reklam:

 

 

Na ulicach są reklamy nowych telewizorów, mody itd. Swoją drogą ciekaw jestem u kogo ubierali się apostołowie. Może u Jerosolima Fashion lub Betlejem Trend? Gdzie kupił buty Józef zanim poszedł z Marią do Betlejem?

 

Tacy już jesteśmy jako ludzie, że jak trwoga to do Boga. Choć Bóg przyszedł objawić się ludziom w ciele, dać się poznać, ludzie albo nie interesują się Bogiem wcale, albo chcą poznać Marię.

 

” (5) W Panu pokładam nadzieję, Dusza moja żyje nadzieją.Oczekuję słowa jego. ” Psalm 130

 

 

Powiedzmy, że nagle dzisiaj dowiadujemy się, że Donald Trump przyjeżdża do Waszej miejscowości już jutro. Na pewno znaczna część mieszkańców chciałaby go zobaczyć osobiście, jak się porusza, co mówi, jakie ma przesłanie. Jednak kiedy przyszedł Bóg na ziemię, to już takie tam zawracanie głowy. Król królów, Pan Panów, który mógłby Trumpa zdmuchnąć z powierzchni ziemi nie jest w centrum zainteresowania. Świat nie chce poznać Boga. Nie chce wysłuchać przemówienia króla do narodów. Jak bardzo świat ma zaciemnione umysły przez szatana mieliśmy okazje się przekonać czytając newsa o uciekających w panice ludzi z pociągu, gdzie chrześcijanin czytał fragment biblii o czasach ostatecznych.

 

Wiedząc o świecie niewidzialnym, nie możemy sobie pozwolić, aby nasze myślenie zdominowały zmysły.

 

Prawdą jest demonstrowanie przez chrześcijan w tym świecie cielesnym Chwały Jezusa. Nie przez spiski, wiedzę biblijną niczym u świadków Jehowy, ale poprzez nasze postawy, nasz łagodny język, uniżenie, służenie innym, pomaganie, głoszenie o autonomii Królestwa Niebieskiego.

 

” I wołał jeden do drugiego: Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów! Pełna jest wszystka ziemia chwały jego. ” Izajasza 6

 

Do takich postaw możemy dojść zapierając się siebie samych i modląc się Psalmem 139

 

” Badaj mnie, Boże, i poznaj serce moje,Doświadcz mnie i poznaj myśli moje! (24) I zobacz, czy nie kroczę drogą zagłady,A prowadź mnie drogą odwieczną! ” 139

 

Żadna pralka nie wypierze z Ciebie brudu tak jak Pan Jezus.

 

” radzę ci, abyś nabył u mnie złota w ogniu wypróbowanego, abyś się wzbogacił i abyś przyodział szaty białe, aby nie wystąpiła na jaw haniebna nagość twoja, oraz maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał. Apokalipsa 3

 

To są słowa Boga. Tak mówi Bóg.

 

Reasumując świat niewidzialny jest bardziej widzialny niż sobie wyobrażamy. Przy każdym z nas są zarówno aniołowie jak i demony.

Pytanie do czytelników niewierzących, bo pewnie jakaś garstka się znajdzie. Kogo będziesz świętował święto 24 grudnia? Czy nie tego, który jest Duchem?

____________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 6 października 2017 — 11:30

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za ten tekst w imieniu Pana Jezusa. Niech Cię Piotr Pan Bóg błogosławi za twoją pracę dla Królestwa Niebieskiego. Tak na marginesie, fajną sondę zrobiłeś z tym pieczeniem ciasta przez Zdzisia😊

  1. Chwała Bogu w imię Jezusa.
   😉
   Słowa Boga i Jego obietnice są niezwykłą nadzieją dla nas juz w tym nieatrakcyjnym świecie.
   Mam nadzieję, że Zdzisiu się nie obrazi 🙂

   1. Najlepiej,żeby Zdzisiu nie piekł ciasta.Ewentualnie jakieś bez cukru,zdrowe.Cukier to legalny narkotyk,który niszczy zdrowie.Po co nam wspomagacze jak mamy takiego cudownego Boga.

    Dzięki Bogu za świetny tekst na chwałę Wszechmogącego!
    Wszystko zaczyna się zmieniać kiedy naprawdę poznajemy Pana.Kiedy On przychodzi i zamieszkuje w naszych sercach,domach.Zostawia nam DŚ,żebyśmy nigdy nie byli sami.To Duch Prawdy wykonuje w nas cudowne dzieło odnowienia umysłu i relacji takich jak mieli Adam i Ewa.
    Musimy tylko zaufać i poddać się Panu Jezusowi.Wtedy będziemy żyli na tym świecie tak jak byśmy nie byli uczestnikami tego babilonu.
    Wszystko wokoło będzie śmieciem w porównaniu z wspaniałością Boga.I to nie wyczytaną w Biblii tylko z relacji,poznania Boga Żywego w naszym codziennym przebywaniu.
    Pięknie to Paweł opisał,Bogu niech będą dzięki za jego listy.
    Cudowny przykład jak z człowieka ustawionego piszę po swiatowemu😊po spotkaniu z Chrystusem uznaje majętności,wykształcenie,zaszczyty religijne śmieciami w porównaniu z chwałą Pana Jezusa Chrystusa.
    Tego wszystkim nam życzę,abyśmy więcej nie marnowali czasu na kręcenie się w kółko ,nasz Bog jest potężny,cudowny,dobry,milosciwy,miłujący.
    To On pragnie,żebyśmy przyszli do Niego i cały czas wyciąga ręce,on ma moc uzdrowić każda bolączkę,chorobę,zniewolenie.
    Dajmy Mu działać w naszym życiu,przestańmy słuchać demonów.
    Dziękuję Ci Boże za to,ze nas odkupiłeś i wydarłeś z Egiptu.
    Wszystkiego dobrego kochani na Święta Namiotów.❤

    1. “Najlepiej,żeby Zdzisiu nie piekł ciasta.Ewentualnie jakieś bez cukru,zdrowe.Cukier to legalny narkotyk,który niszczy zdrowie.Po co nam wspomagacze jak mamy takiego cudownego Boga.”

     No to zwalniamy Zdzisia z obowiązku pieczenia ciasta :-). Tak naprawdę chciałem wprowadzić innych s tan ludyczny 🙂 Wiadomo, że to Zdzisia wola co i czy upiecze. Zresztą on moż piec, a my bedziemy jeść 😀

     “Musimy tylko zaufać i poddać się Panu Jezusowi.”

     to jest jeden z tekstów, które mało kto rozwija. Myślę, że nawet dla chrześcijan jest on niezrozumiały. Ktos zapyta wprost: w jaki sposób w troskach życia codziennego poddać się Jezusowi?
     I tutaj będą schody…
     Może kiedyś spróbuję o tym napisać, a póki co Was zapraszam do odpowiedzi

     1. No to ja Ci odpowiem tak jak potrafię.
      Nie ważne co by się działo każdą jedną troskę przekazujesz Panu Jezusowi.
      On i tak wszystko wie,zna co się dzieje w naszym życiu.
      Dajmy na to atakuje Cię jakiś koleś,robi to od kilku lat i nie przestaje.
      Nie walczysz z nim tylko udajesz się na rozmowę z Panem Jezusem.Wylewasz przed Nim całe swoje serce,bóle,rozterki,kłopoty…Na samym początku jest to trudne bo demony sukcesywnie przerywają,pokazują,ze musisz zrobić to czy tamto.Ale Pan słucha daje odpowiedzi poprzez ludzi,swoje Słowo,Sam mówi.
      On chce,żebyśmy oddali Jemu kierownictwo,a nie sami zamartwiali się jak zapłacić rachunki,kupić to czy tamto.
      Potrzebujemy Jemu zaufać i tu są raczej schody.
      Bo niby wierzymy i ufamy,a i tak chcemy po swojemu postawić kropkę.
      Sama się uczę chodzenia z Bogiem i pomimo mojego zawodzenia wiem,że nic cudowniejszego nie spotkało mnie w życiu niż Jego obecność.
      Ciężko przelać to na słowa,bo jak określić zapach róży,albo smak pomidorówki.
      Musimy skosztować jak Cudny jest nasz Bóg.

      1. Pięknie i jak trafnie napisane. Opieki Bożej na każdą chwilę.

 2. „Musimy tylko zaufać i poddać się Panu Jezusowi.”

  Jeśli ktoś podda się Bogu, zaufał mu i minęło od tego czasu przynajmniej parę lat to zobaczy w jaki sposób Bóg wpływa na nasze życie.
  Wszystko ułoży się w piękną całość, zobaczy dlaczego Bóg nie spełnił wszystkich modlitw, ponieważ miał inną lepszą drogę dla nas niż prosiliśmy. On wie, że żyjemy w świecie materialny i pozwoli nam godnie żyć.
  My zadbajmy o relację z Bogiem a Bóg zadba o nasze doczesne życie.

 3. Dziękuję za notkę, fajny mem i cytaty 🙂
  PS. Ja to nawet bym nie poszła na spotkanie z Trumpem, gdyby miał przyjechać do mego miasta…nie jestem jego fanką, ale też go nie nienawidzę (mam nadzieję, że wyszło zrozumiale 😀 ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: