W ramach akcji “Różaniec Do Granic” reklamowanej przez celebrytów min. Cezarego Pazurę, Przemysława Babiarza, Jerzego Zelnika i Krzysztofa Ziemca, 7 października Polacy mają wyjechać na granice kraju i modlić się o ratunek dla Polski i świata.

Jest to bałwochwalcza akcja bluźniąca Bogu. Pismo jasno mówi, że:

 

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, 1 Tym 2.5

 

Jest to kłamliwa akcja pokazująca jakoby rzekoma Maria mogła coś uzyskać dla Polski u Boga. Maria śpi, a dogmat o wniebowzięciu jest nie tylko młodszy od odkrycia Ameryki, ale od samego Bergoglio Jezuity. Wniebowzięcie zajęło miejsce Zaśnięcia, które w VII wieku zostało ustalone w Rzymie.

Wyjątkowo zgodzę się z niemieckim der Newseek:

“Akcja Różaniec Do Granic to dowód na to, że żyjemy na pograniczu dwu światów. W jednym jest miejsce na codzienną, skromną duchowość, w drugim mamy religijny show reklamowany przez celebrytów.”

 

Biblia, a więc Bóg jasno i wyraźnie powiedział:

” Nadchodzi jednak godzina, nawet już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli szuka Ojciec.”

 

W Duchu i w prawdzie. Kościół Rzymski, a tym bardziej różaniec tą prawdą nie są. Kościół Rzymu jest skarbnicą i mekką kłamstw.

 

Cezary Pazura, który czasem opowiadał sprośne żarty tym razem broni różańca.

 

 

Nie padło ani razu potężne imię JEZUS.

Katolicyzm jest takim samym zwiedzeniem jak świadkowie Jehowy.

Przemysław Babiarz również nie oddał czci Chrystusowi, który przyszedł umrzeć za jego grzechy.

Po co mówić o Królu Królów i Panu Panów…

Oj tam oj tam…

 

Co można wykryć jeszcze w tej akcji po za łamaniem Prawa Bożego?

Mogę tylko zakładać, postawić hipotezę.

Czytając hasło, które pojawia się na stronie rozaniecdogranic.pl, które brzmi następująco:

 

“Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.” Słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13 maja 1917 r.

 

..mogę stwierdzić co następuje. Świat ziemski kieruje się swoimi prawami i świat duchowy swoimi. Jednakże oba światy się przenikają i większość katolików nie ma o tym zielonego pojęcia, gdyż wolą udać się do wróżki czy astrologa niż mieć relacje z Bogiem.

23.09.2017 interpretowano jako pannę obleczoną w słońce z apokalipsy. Ten werset z biblii jest przez katolickich teologów interpretowany jako Maria w chwale.

Dla mnie temat 23.09 w przeciwieństwie do wielu zrezygnowanych oczekiwaczy wielkiego BUM września  jaki i przeciwników spisków,  jest otwarty i jestem tak samo spokojny jak przed 23.09 co do biegu wydarzeń. Jestem detektywem religijnym, a nie tylko biblistą i teologiem jak i nie jestem li jedynie specjalistą od spisków. Mam balans.

Jak wspominałem, wtedy nie spodziewałem się żadnego końca świata, ale maryjnego zwiedzenia. Może będzie ono z sensownym opóźnieniem.

Matematyka. Od 23.09 do rocznicy Fatimskiej jest 20 dni. Akcja Różaniec do Granic ma mieć miejsce 7.10.2017, a więc tydzień przed rocznicą 100 lecia objawień i dwa tygodnie po 23.09.2017

W sobotę po trzynastym października,  notabene w piątek mija trzy tygodnie (Jezus był 3 dni w grobie).

13ka jest bardzo ważna dla satanistów. Akurat w rocznicę 100 lecie objawień fatimskich wypada piątek 13go, czyli sławetny dzień Templariuszy:

 

Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy. Jego majątki we Francji zostały skonfiskowane, wielu templariuszy poniosło śmierć przez spalenie na stosie, w tym wielki mistrz Jakub de Molay i 54 innych dostojników zakonnych. Nie wszędzie jednak likwidacja zakonu przebiegła bez problemu. Zbrojny opór stawili templariusze aragońscy i cypryjscy; templariusze niemieccy stawili się przed władzami świeckimi w pełnym rynsztunku bojowym, dzięki czemu uniknęli aresztowania. Wikipedia

 

Papieża Bergoglio wybrano 2013.03.13 o godz 20:13…..

 

 

Ostatnimi laty wiele się mówi o mesjaństwie Polski. Kto wie, czy nie jest to wkalkulowane w jakieś przedstawienie. Dodatkowo wiele mówi się o wojnach. Już od dawna biorę pod uwagę jako prawdopodobny wariant nagłego porozumienia pokojowego tuz przed jej wybuchem. Wyobraźmy sobie taki scenariusz. Jak wiemy pionki na szachownicy wojny są ustawione, wojna albo się ledwo zaczyna, albo bardzo się jej spodziewamy po jakimś wielkim światowym incydencie na miarę wybuchu I wojny światowej, kiedy odbył się zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga. Przecież wszystko obecnie wisi na włosku….

Hasło “ratuj różańcem Polskę i świat” daje wiele do myślenia.

Czyżby niebawem miały się wypełnić prorocze słowa Biblii?

 

“A o czasach, i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą”

 

Wszakże 23.09 panna była brzemienna…. Paweł zapowiedział o bólu kobiety brzemiennej. Ma to sens….

 

Jest jeszcze jeden motyw związany z nadciągającym  świętem izraelskim, bardzo poważny wg mojej oceny dla chrześcijan, ale nie będę o tym pisał, bo nie chcę brać na siebie odpowiedzialności za nie tylko mą hipotezę.

 

 

Uwaga do nowych czytelników:

Nie jestem ani wróżką, ani prorokiem. Jestem badaczem apokalipsy oraz taktyki wrogów Boga. Nikomu niczego nie zagwarantuję.

Natomiast raz udało mi się przewidzieć znając daty okultystów wybór pana Bergoglio na papieża:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kim-jest-franicziszek-jorge-mario.html

Blog ten nie jest także blogiem TYLKO biblijnym. Jak to co jakiś czas wspominam,  jest swego rodzaju cafeterią, miejscem pogaduszek i komentarzy o świecie w kontekście biblii.

 

 

PiotrZ