W każdej części świata NWO, czyli światowy komunizm wdraża swoje plany inaczej. Inaczej to wygląda w Szwecji, a inaczej w Rosji a jeszcze inaczej w Polsce.

 

Uchwycony przez kamery obraz wideo analizowany jest w czasie rzeczywistym. Algorytm pozwala na porównywanie twarzy wyłowionych z tłumu z informacjami zawartymi w bazach danych, na przykład bazach fotografii poszukiwanych przestępców.

Obecnie sieć monitoringu miejskiego w Moskwie złożona jest z około 170 tysięcy kamer. Do systemu rozpoznawania twarzy podłączonych została tylko część z nich, gdyż – jak podał w piątek magazyn “Forbes” – podłączenie wszystkich podniosłoby trzykrotnie koszty monitoringu. Teraz miasto wydaje na nie około 5 miliardów rubli (blisko 87 mln dolarów

źródło:  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-w-moskwie-uruchomiono-monitoring-z-funkcja-rozpoznawania-twa,nId,2446919#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Mało tego, stolica Rosji umożliwia mieszkańcom podłączenie kamer wokół swych domów do miejskiego monitoringu.

Big Brother na własne życzenie. Oko Horusa czuwa niczym gospodarz domu z serialu “Alternatywy 4” Stanisław Anioł. Upadły anioł.

Niestety, ale realizuje się powoli jedna ze scen z trailera Grey State, gdzie kamery są nawet w domach. Do tego potrzeba rewolucji na skalę światową, ale to zapewne jest już w przygotowaniu.

Będzie niebawem czas, kiedy biblia będzie księgą zakazaną, a wszelkie zgromadzenia w imię Jezusa będą nielegalne.

 

 

Info przesłał mi Michał. Dziękuję.