Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lady Gaga: “żałuję, że sprzedałam moją duszę Illuminati – ciemnej mocy”

Jak na obecne czasy news nie jest już świeży, gdyż ma ok 2 tygodni, ale raz, że czytelnicy podsyłają mi nadal linki do tej sensacji, a dwa, że wpadła mi do głowy jak śliwka w kompot pewna myśl.

 

Lady Gaga mówi, że “zaprosiła ciemną duchowość” do swojego ciała na początku swojej kariery. Lady Gaga mówi, że “ciemne siły Illuminati” sprawiły, że jest chorą gwiazdą pop.

Ona  po raz pierwszy wypowiedziała się otwarcie o swoim członkostwie w sekretnym stowarzyszeniu Illuminati, dlatego że

 

cierpi na bolesny zespół fibromialgii (FMS), twierdzi, że uważa, że ​​jej długotrwała choroba jest skutkiem tego, że “ciemne siły” manifestują się w jej ciele, kiedy sprzedała duszę “Illuminati” na początku swej karierę. Mówi o tym w jej nadchodzącym filmie Netflix: Five Foot Two, który ma być portretem gniewu gwiazdy.

Jednak finałowa cięcie wydaje się być bardziej fly-on- montaż ścienny prób, sesje studyjne, występy publiczne, prywatne rozmowy w późnych godzinach nocnych, terminy lekarskie i rozmaite rozerwania.

 

Podczas opisywania kilku ciekawszych scen, które zostały wycinane z ostatniej edycji, personel produkcji dowiedział się, że Gaga przypomniała spotkanie z katolickim księdzem, aby omówić poddanie egzorcyzmowi, aby pozbyć się z ciała “ciemnej duchowości”, którą zaprosiła do swojego ciała podczas “Szatańskich rytuałów” na początku swojej kariery. Opisywała, jak po raz pierwszy została wprowadzona do Illuminati przez ” darowanie swej duszy “, które mówi, że miałao miejsce w klubie w Nowym Jorku, po wykonaniu burleski w 2006 roku. jako “bardzo realne, a nie metaforyczne.” “Właśnie byłam na scenie, to było dobre widowisko.
, Byłam wysoko w miłości i wśród oklasków z tłumu. “Byłam na zewnątrz zapalając papierosa, myśląc o zdobyciu jeszcze większej ilości kokainy. “Bardziej mnie bolało. Chciałam tylko poczuć się dobrze. Poczuć coś. “Wtedy ten człowiek, dziwnie nieokreślony człowiek w garniturze, mówił do mnie. “On oparł się o ścianę, paląc powiedział do mnie:” Myślę, że masz to, czego potrzeba. Chcesz to?’ “Pytałam, co to jest. Myślałam, że podchodzi do mnie. “Ale on uśmiechnął się i powiedział:” Wszystko. Powodzenie. Sława. Bogactwa. Moc. Czy chcesz to wszystko? 

Nie brzmi to znajomo?

 

Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie!”

 

To tylko potwierdza źródła wielkich sukcesów, a ludzie się do tego tak rwą. Tak jest w muzyce, kinie, polityce, biznesie, medycynie, itd

– Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam go wyprowadzić. “Potem po prostu stał i śpiewał jedną z moich piosenek z wcześniej. “To było na innych światach. “Patrzyłam na niego, jakby był ciemnym klejnotem. “Ukląkłam na kolanach i zapytałam, komu powinnnam się pochwalić”. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałem, że chcę tego wszystkiego.„Powiedziałem mu, że zrobię wszystko.”

Przed spotkaniem człowieka, którego opisuje jako „mojego oświetlonej księcia” Gaga miała niewielki sukces komercyjny lub publiczne uznanie, ale jako wykonawca, który zmaga się głównie w barach nurkowych, w klubach burleski do późnej nocy,
Gaga mogła stworzyć muzykę i osiągnąć wszystko, o czym marzyła, w zamian za jedną rzecz: swoją “duszę”. Poza tą salą Mercury Lounge w Nowym Jorku wieczorem Gaga “zawarła umowę” z księciem”. W zamian za duszę,

Gaga mogła stworzyć muzykę, za którą stała się znana z najbardziej szanowanymi współpracownikami, producentami i promotorami w branży kolejce do pracy z nieznanym wokalistą klubowym .

W ciągu jednego roku była jedną z największych sprzedawców na świecie. “Jego obietnice szybko się spełniły.” “Na samym początku myślałam, że stworzyliśmy dobry zespół. Ale na krótko przedtem zacząłem cierpieć. “Gaga walczyła z siłami sprzecznymi, które walczyły o dominację od lat, a ona często walczy z nią w filmie dokumentalnym. Jedna strona jest napędzana, a gwizdek inny wydaje się zmagać się z “ciemnymi siłami” .Gaga cierpiała na choroby fizyczne, fibromialgię, przewlekły stan bólowy, od lat, co jest fizyczną manifestacją jej walki, aby wydostać się z przemysłu muzycznego kontrolowanego przez Illuminati i złamać umowę z “ciemny księciem” “Mogą dać ci na chwilę szczególne uprawnienia, zewnętrzne piękno, talent i bogactwo … ale to nie trwa wiecznie “, powiedziała Gaga.”Dlatego tak wielu ludzi, którzy ubierają się w sztukę ciemną, są tak nieszczęśliwi. Migają jasno jak gwiazda poranna, a potem zaczynają popełniać samobójstwa lub niszcząc się różnymi substancjami.

Wyobraźcie sobie, że Lady Gada jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicef. Jest to  honorowy tytuł organizacji Funduszu Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF).

Tak nagradzają swoich…..

W tej sytuacji  nie dziwmy się, że w spośród polskich członków Ambasadorów Dobrej Woli (jaka szlachetna nazwa..) są tacy ludzie jak Żmijewski popierający PO, uchodźców, czy Foremniak w TVNowskim programie Mam Talent, czy Lewandowski reklamujący Pepsi.

Czy mamy gwarancję, że polska ekipa nie podpisała z odpowiednim człowiekiem kontraktu?

 

Relacja Gagi wydaje się być realna.

W obliczu jej świadectwa powinniśmy się zastanowić, czy tylko możemy wskazywać gardząc palcem, czy modlić się o takich ludzi?

Dla chrześcijanina odpowiedź jest oczywista.  Stefania Joanne Angelina Germanott, bo takie jest jej prawdziwe nazwisko, jest jak miliony ludzi, którzy oddali się grzechowi z niemocy, ze słabości charakteru. My też jesteśmy takimi Gagami, a raczej gagatkami wobec grzechu.

Szkoda mi tej kobiety i proszę Was o modlitwę za nią i za wszelakich top artystów reklamujących oko Horusa, horny itp.

 

 

 

Updated: 2 października 2017 — 17:37

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak tylko dotarł do mnie ten news – nie wiem, może to dziwne, ale – ogarnęła mnie radość. Radość, że kolejna osoba zwraca się ku Światłości i to z takiego środowiska, z którego wcale nie tak łatwo się wyrwać.
  Na swoim instagramie wstawiła zdjęcie z różańcem:
  http://www.instagram.com/p/BZLFlzBAO6N/

  Miałam myśl, czy to nie jest przypadkiem jakiś teatr, aby uwiarygodnić katolicyzm, jednak mam nadzieję, że jej nawrócenie jest prawdziwe i szczere. A że zaczyna do krk, cóż… od czegoś trzeba zacząć, wszyscy kiedyś byliśmy katolikami 🙂 Modlę się, aby Bóg ją przeprowadził przez to piekło ku światłości żywota wiecznego, Chrystusowi.

  1. A właśnie dzięki. Zapomniałem dodać to, co napisałaś. Przecież ona wspomina egzorcyzmy.
   Jednak nie jest to tak oczywiste.
   USA to także kraj katolicki.
   Kto wie co z tego wyjdzie

   1. Oby coś dobrego 🙂

    1. Oby, jak o tym przeczytałam to mimo iż nie jestem jakąś jej wielką fanką to zrobiło mi się jej mimo wszystko żal, zresztą ona naprawdę potrafi śpiewać i to jako jedna z nielicznych “gwiazdeczek” tzw. szoł-biznesu 🙂

  2. Z deszczu pod rynne…

 2. Ona sprzedala swoja dusze “oficjalnie” ale my (ludzie) tez to robimy, mozna powiedziec ze pozyczamy ja diablu, ktory tylko na rozkaz Jezusa jesli Go o to szczerze poprosimy odda ja nam a my Bogu

 3. USA nie jest krajem katolickim (22%), większość to protestanci ok 52%.
  Racją jest natomiast modlitwa o te gwiazdy. Modlę się za ich przebudzenie i by składali świadectwo, by Pan Jezus ich w tym umacniał. Miejmy nadzieję, że dzięki takim rzeczom więcej ludzi (ich fani lub choć mała część) będzie miało szansę na przebudzenie

 4. Uwierzę jak więcej jej nie zobaczę na koncertach.
  To co ona wyprawiała z symbolami religijnymi….., krzyżem.
  Tak to tylko symbole ale jej chodziło o zbezczeszczenie chrześcijaństwa.
  Ma za co żyć, niech siedzi w domu i pokutuje.
  Ile ona ma lat aby tak się zachowywać ?
  Czas pokarze.

  1. Ona nie jest nawrócona. Przedstawiła tylko świadectwo i kulisy muzyki.

 5. ja to się nawet kiedyś za nią modliłem, bo było mi jej naprawdę szkoda w sumie to jest nadal 🙁

 6. “Szkoda mi tej kobiety i proszę Was o modlitwę za nią i za wszelakich top artystów reklamujących oko Horusa, horny itp.” mi również szkoda tych ludzi, szczególnie tych co są ofiarami kontroli umysłów a Gaga nią jest. Ma nawet teledysk “Yoü And I”, w którym to poddaje się ją elektrowstrząsom, jednym z elementów kontroli umysłów.

  A tutaj ciekawy filmik w którym to pewna piosenkarka opowiada jak się oddała szatanowi i śpiewając z zamkniętymi oczami widzi kolory (pewnie jest to widzenie upadłego ducha). Oprócz tego wspomina o geście a-ok 666.

  https://youtu.be/ScJkFIV5c5g?t=293

 7. Da się z tego wyjść? Po tym jak ktoś sprzedał duszę. Czy to oznacza definitywną utratę zbawienia?

  1. Na to pytanie zna odpowiedź tylko Bóg.

  2. Oczywiście,ze da się z tego wyjść.
   Jezus zwyciężył i zapłacił swoją drogocenną krwią za grzechy.
   Jedynie co trzeba zrobić to uwierzyć w Zbawiciela i oddać Mu swoje życie,pokutować i poddać się prowadzić DŚ.
   Chwała Naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi,bo On odkupił nas ,abyśmy byli wolni.

  3. Da się. Mam znajomego co też szedł w ten zepsuty przemysł muzyczny. Znał od wewnątrz tę satanistyczną symbolikę, którą ciągle pokazują w teledyskach. Jak mnie pamięć nie myli to się również zwracał do szatana. Dzisiaj jest nawrócony.

 8. Mi też jest szkoda tych wszytkich “gwiazd i gwiazdeczek”… Oby Bóg dał im czas na nawrócenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: