Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

George Soros finansuje niepodległość Katalonii, czyli komuniści atakują.

Z początku ignorowałem informacje o zamieszkach w Katalonii, ale na wieść o możliwym efekcie domina przechodzącym z Katalonii na Basków uznałem, że to jest jakaś większa akcja. I jest…

Jak zwykle za wszelkimi podziałami, tak jak w Polsce stoi największy mąciciel naszych czasów czyli George Soros. Komunista i antychrześcijanin.

 

2014 r. Fundacja George’a Sorosa, Inicjatywa Społeczeństwa Otwartego dla Europy, finansowała organizacje walczące o niepodległość Katalonii. To, co La Vangardia ujawnił w ubiegłym roku (2016).

 

Zgodnie z wewnętrznymi dokumentami Fundacja Sorosa dostarczyła:

 

- 27,049 dol. Na rzecz Consell de Diplomàcia Pública de Catalunya (organizacja Katalonii z Generalną Dyrekcją Generalną ds. Dyplomacji Publicznej w Katalonii), organizacja, która jest Katalońska Generalitat; oraz – 24 973 dolarów na Centrum Informacji i Dokumentacji Internacionalals w Barcelonie (Barcelona Centrum Międzynarodowych Informacji i Dokumentacji, które nazwiemy “BCIID”). BCIID to niezależny zespół ekspertów.

 

 

BCIID pełni rolę Premiera i Ministra Spraw Zagranicznych dla “Generalitat z Katalonii”. Obrona wszystkich kwestii z tej samej perspektywy co Hillary Clinton.

 

Open Society Foundations działa również w Polsce finansując Fundacją im. Stefana Batorego do której należeli Olechowski i ks Tischner.

 

Nie przypadkiem za  niepodległością Katalonii opowiadają się dwie największe partie w katalońskim parlamencie – rządzące ugrupowanie Zbieżność i Związek (CiU) oraz Republikańska Lewica Katalonii.

 

 

Tam gdzie jest lewica, tam są rewolucje, chaos i zniszczenie.

 

Popatrzmy jednak na brak konsekwencji przekonań Sorosa. Z Jednej strony broni on demokracji i Europy państw, a z drugiej strony finansuje secesje Katalonii. Dlaczego? światowej finansjerze nie chodzi o demokrację. Oni chcą wszelkimi możliwymi sposobami wprowadzić komunizm. Katalonia była jeszcze przed likwidacją autonomii lewacka.

Co ciekawe, gdyby w Polsce policja w ten sposób wprowadzała porządek jak policja hiszpańska, to zapewne nie tylko panowie Timmerman i Tusk skomentowaliby, ale już wkroczyłyby wojska UE.

Warto jednak zwrócić uwagę na pewien fakt. Otóż w 1978 roku Hiszpania zmieniła ustanowioną przez generała Franco konstytucję, z mocy której  katolicyzm był tamtejszą religią państwową.  Od końca lat siedemdziesiątych państwo hiszpańskie w konstytucji ma – znany dziś już całemu lewackiemu światu – zapis o zapewnianiu „wszystkim jednostkom i wspólnotom wolności w sferze ideologii, religii i kultu”.

Ta autonomiczna wspólnota i kraina zarazem jest jedną z najbogatszych w Hiszpanii. Jej odłączenie skutkowałoby zubożeniem gospodarki Hiszpanii jeszcze bardziej.

 

Gdybyśmy chcieli przyznać rację komunistom inicjującym owo referendum i Sorosowi, to w Polsce powinno dojść do secesji Śląska, Kaszub. Pójdźmy dalej wracając do źródeł tworząc regio-państwa Wiślan, Pomorzan, Lędzian, Mazowszan.

Reasumując, to, co się dzieje jest zalążkiem NWO (Nowego (nie)Porządku Świata).

Biblijnie patrząc jesteśmy jak to niedawno wspominałem na 24 rozdziale ewangelii Mateusza. “wystąpi naród przeciw narodowi”.

 

 

 

Updated: 2 października 2017 — 09:52

7 komentarzy

Add a Comment
 1. http://www.rp.pl/Publicystyka/303069899-Polacy-narod-podzielony.html#ap-2 Jak się pisze o naszej wspólnocie to z reguły w sposób skrajnie pozytywny albo negatywny, a niestety bardzo rzadko w sposób odpowiednio wyważony, gdyż neutralny punkt widzenia wielu nie leży…

 2. A to całe referendum było nielegalne.

 3. yt “Maciej Modzelewski: obecna władza zostanie obalona” trwa 10 minut ,zobaczcie i posłuchajcie tego

 4. Spoko. Zaraz nasi rządcy uznają katalonię oraz Kurdystan tak jak wcześniej Kosowo, A potem uderzą odpowiednie struny i ruch autonomii Śląska znowu będzie na fali wynoszącej. Przecież jesteśmy za samostanowieniem narodów…to dlaczego ślazakom nie damy wolności? Do tego prowadzi nwo by zatomizować jak najmocniej ludzi, dziel i rządź.

  1. Otóż to…szkoda tylko tych, którzy ucierpieli (i np. są w szpitalach, bo zostali poturbowani), bo jakimś [cenzura- na takich po prostu nie umiem znaleźć jakichś niewulgarnych określeń, przepraszam bardzo…] gościom, którzy nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi, chce się bawić w dziel i rządź :/

  2. No i co z tego?
   A niech każdy ma swoje państwo,i Katalończycy,i Baskowie i Bawarczycy,i Ślązacy i Czeczeni i Kaszubi i Szkoci i korsykanie- proszę bardzo, jesteśmy chrześcijanami więc powinniśmy być związani z ojczyzną niebieska a nie z Polską, nie przeszkadza mi pojawienie się nowych państw w Europie, ciekawie będzie ale dla Chrześcijan to w sumie bez różnicy,ot taki drobiazg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: