Jeszcze wczoraj szukałem przeoczonych a ważnych newsów ze świata na dzien 23.09.2017. No i jest.

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Melania Trump, na spotkaniu z brytyjskim księciem Henrykiem Walii w Toronto w Kanadzie, 23 września 2017 r.

 

Co ciekawe spotkali się na Invictus Game, a to może mieć znaczenie symboliczne. Gra niezwyciężonych…

Pierwsza dama państwa, z którym liczy się cały świat, na spotkaniu z księciem Harry pokazującym rogi, tak samo  jak pan Bergoglio:

 

 

Wiem, że katolicy w tym przypadku dali sobie wmówić, że gest ten jest gestem głuchoniemych, ale zachodzi pytanie kto ustalał światowy język migowy?

Czy książę Harry, lat 33, również pokazał w języku migowym, że wszystkich kocha? Myślę, że tak. Kocha, ale inaczej ponieważ Anglia jest bezbożna. Jeszcze nie słyszałem aby rodzina królewska głosiła Jezusa.

Oczywiście owe gesty można tłumaczyć jeszcze umiłowaniem rocka. ….

Tak więc mamy Bergoglio i Harrego jako fanów rocka. ….

Notabene, odpowiednikiem angielskiego Harry jest polski Henryk, co tłumaczy się jako  “potężny”, “możny”.

Kiedy przyjdzie Pan Jezus Ci sami możni ludzie będą się kryć w jaskiniach:

 

(15) A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie, bogacze i możni, i każdy niewolnik, i wolny ukryli się do jaskiń i górskich skał.

(Apokalipsa (Objawienie) 6:15″

 

 

 

 

Pamiętam jak napisałem, że 23.09 może być tym samym co dwa lata temu kiedy po raz pierwszy w historii USA papież kościoła Rzymu wystąpił w kongresie USA.

Spotkanie na szczycie dwu mocarstw. Militarnego i finansowego. Brakuje tylko religijnego, ale religia możnych tego świata została zademonstrowana.

Melania Trump zeskoczyła z Boeinga C-32 w czarno-białej szachownicy Christian Dior i przejechała przez Toronto,  do lokalnego hotelu, gdzie spotkała się z księciem Harrym.

– Pani Trump, czy mogę przedstawić Jego Królewskiej Wysokości. – powiedział asystent, gdy Harry wszedł do pokoju….

 

Raptem wczoraj pokazałem co się dzieje w kościołach anglikańskich. Jakoś nikt z rodziny królewskiej nie protestuje wobec fali satanizmu w UK.

Myślę, że nadchodzi ich 5 minut.

Co będzie dalej wiemy.