Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy 23.09.2017 książę Harry pokazał światu swoje prawdziwe wyznanie?

Jeszcze wczoraj szukałem przeoczonych a ważnych newsów ze świata na dzien 23.09.2017. No i jest.

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Melania Trump, na spotkaniu z brytyjskim księciem Henrykiem Walii w Toronto w Kanadzie, 23 września 2017 r.

 

Co ciekawe spotkali się na Invictus Game, a to może mieć znaczenie symboliczne. Gra niezwyciężonych…

Pierwsza dama państwa, z którym liczy się cały świat, na spotkaniu z księciem Harry pokazującym rogi, tak samo  jak pan Bergoglio:

 

 

Wiem, że katolicy w tym przypadku dali sobie wmówić, że gest ten jest gestem głuchoniemych, ale zachodzi pytanie kto ustalał światowy język migowy?

Czy książę Harry, lat 33, również pokazał w języku migowym, że wszystkich kocha? Myślę, że tak. Kocha, ale inaczej ponieważ Anglia jest bezbożna. Jeszcze nie słyszałem aby rodzina królewska głosiła Jezusa.

Oczywiście owe gesty można tłumaczyć jeszcze umiłowaniem rocka. ….

Tak więc mamy Bergoglio i Harrego jako fanów rocka. ….

Notabene, odpowiednikiem angielskiego Harry jest polski Henryk, co tłumaczy się jako  “potężny”, “możny”.

Kiedy przyjdzie Pan Jezus Ci sami możni ludzie będą się kryć w jaskiniach:

 

(15) A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie, bogacze i możni, i każdy niewolnik, i wolny ukryli się do jaskiń i górskich skał.

(Apokalipsa (Objawienie) 6:15″

 

 

 

 

Pamiętam jak napisałem, że 23.09 może być tym samym co dwa lata temu kiedy po raz pierwszy w historii USA papież kościoła Rzymu wystąpił w kongresie USA.

Spotkanie na szczycie dwu mocarstw. Militarnego i finansowego. Brakuje tylko religijnego, ale religia możnych tego świata została zademonstrowana.

Melania Trump zeskoczyła z Boeinga C-32 w czarno-białej szachownicy Christian Dior i przejechała przez Toronto,  do lokalnego hotelu, gdzie spotkała się z księciem Harrym.

– Pani Trump, czy mogę przedstawić Jego Królewskiej Wysokości. – powiedział asystent, gdy Harry wszedł do pokoju….

 

Raptem wczoraj pokazałem co się dzieje w kościołach anglikańskich. Jakoś nikt z rodziny królewskiej nie protestuje wobec fali satanizmu w UK.

Myślę, że nadchodzi ich 5 minut.

Co będzie dalej wiemy.

 

 

Updated: 26 września 2017 — 23:30

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Uklad reki bardzo nienaturalny, “jakby” sie chcial tlumaczy.

 2. Idealnie na przeciwko budynku ONZ, stoi twz. “Ściana Izajasza”, a na niej mamy cytat z PŚ.

  “I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej. Izajasza 2:4

  https://previews.123rf.com/images/rorem/rorem1201/rorem120100056/12035091-The-Isaiah-Wall-in-the-Ralph-Bunche-Park-at-the-United-Nations-New-York-USA–Stock-Photo.jpg

  https://en.wikipedia.org/wiki/Ralph_Bunche_Park

  Jest cytat z fragmentu o ustanowieniu Królestwa Bożego na ziemi i sprawowaniu rządów przez Boga z Syjonu nad całym światem.

  “Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jeruzalemu: I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór i będzie wyniesiona ponad pagórki, a tłumnie będą do niej zdążać wszystkie narody. I pójdzie wiele ludów, mówiąc: Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana, do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył dróg swoich, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami, gdyż z Syjonu wyjdzie zakon, a słowo Pana z Jeruzalemu. Wtedy rozsądzać będzie narody i rozstrzygać sprawy wielu ludów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej. Domu Jakubowy! Nuże! Postępujmy w światłości Pana!” Izajasza 2:1-5

  Obraz Bestii będzie nauczał narody jako Bóg wcielony i rządził całym światem w erze pokoju i bezpieczeństwa.

  Na lotnisku w Denver mamy obraz jak po wielkiej katastrofie miecze są przekuwane na lemiesze.

  http://images.gawker.com/hgbs6nkmv66x3ae7lzqw/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800.png

  Książę Harry raczej nie zasiądzie na “tronie Dawida”(jak nazywa się często tron brytyjski) bo pierwszy w kolejce jest książę William.

  1. A po nim powstanie wyrzutek, któremu nie powierzą godności królewskiej, lecz przyjdzie niespodziewanie i podstępnie zdobędzie władzę. Daniela 11,21

   To jest werset na temat antychrysta, książe William raczej nie pasuje na wyrzutka, to Harry’ego skreśla się jako potencjalnego króla. W kontekście tego fragmentu księgi Daniela myślę, że Harry bardziej pasuje na antychrysta.

   1. Harry jest dopiero 5 w kolejce do Tronu.

    1. Tego nie wiedziałem, niemniej jednak wg. tego fragmentu William nie pasuje na antychrysta. Mniejsza o to, antychryst na pewno będzie posiadać jedną szczególną cechę: będzie szerzył bezprawie.

     1. Ale kogo dotyczy tamten cały fragment, bo tam na początku jest o kilku królach Perskich, bez dobrej znajomości historii nie da się go rozgryźć.

      Na 12 urodziny Williama wyszła bajka król Lew, tutaj analogia jest jasna.

      Pierwsza wzmianka o przyszłym życiu i misji Chrystusa pojawia się kiedy kończy 12 lat i sam rozmawia ze starszymi w Świątyni.

      Ojciec Simby Mufasa to nawiązanie do Chrystusa i który przemawia do Simby z nieba w taki sposób jak Bóg, nakazuje mu zając miejsce na tronie w królestwie, które mu się należy z racji tego że jest jego potomkiem.

      https://www.youtube.com/watch?v=gCXEO1N5ijQ

      Rafiki stary szaman i mędrzec tłumaczy Simbie że on teraz jest Mufasą i jego obrazem i Mufasa żyje w nim.

      Początek bajki wyjaśnia o co chodzi. Wschodzące słońce to symbol narodzin króla – boga słońce. Wszystkie zwierzęta czyli narody zmierzają oddać mu pokłon na górę czyli Syjon. Tam zostaje namaszczony olejkiem na tle Słońca (oznaczającym boskość). Mesjasz z hebrajskiego znaczy właśnie tylko co namaszczony, pomazaniec.

      1. Polska wersja piosenki brzmi lepiej… 😀 (kiedyś chyba z kilka razy to to obejrzałam, więc niestety wiem 😀 )
       ps. ciekawy jest tekst, jaki padł do Simby wypowiedziany przez Mufasę “w chmurach” : Pamiętaj, kim jesteś… [czyli żeby nie zapomniał o tym, że to on ma być następcą “tronu”]
       ps2. czarny charakter, tu zwany Skazą (Scar)- brat Mufasy (chciał zasiąść na tronie, ale pojawienie się Simby mu “pokrzyżowało” plany), symbolizuje pewnie walkę o tą pozycję na tronie [dynastia, wiadomo, nikt “spoza” nie wejdzie choćby miał większą wiedzę i kulturę w sobie], zresztą kiedyś widziałam porównanie tego wątku do Hamleta czy Makbeta…

   2. Dzieciak Williama i Kate jest troche podobny do postaci dziecka z wielkiego obrazu który znajduje się w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, a który raczej przestawia ostatniego króla https://i.imgur.com/ybKgbuA.jpg blond włosy które ma zaczesywane w taki sam sposób jak George http://www.hellomagazine.com/imagenes/royalty/2017071740682/kate-middleton-william-george-charlotte-start-tour/0-212-841/prince-george-childhood-t.jpg Choć mi bardziej wygląda na wizerunek młodego Apolla.

    Na tym obrazie z lotniska w Denver też jest właśnie postać o blond włosach.

    1. Narodziny księcia Williama poprzedziła potrójna koniunkcja Jowisza(król) i Saturna(boskość) i to w znaku Panny.
     Następna potrójna koniunkcja tych planet w jakimkolwiek znaku będzie dopiero w 2238 czyli za 221 lat.

     Książę William urodził się 21.6 (216 = 6x6x6) podczas zaćmienia w Orionie – jest to zna mesjańskiego króla i nikt takiego nie ma wśród elit.

     Natomiast 11.09.2040 pojawi się niezwykle rzadki znak bo wszystkie widoczne planety spotkają się dokładnie w znaku Panny, która znowu będzie obleczona w Słońce i Księżyc. To może być znak zapowiadający prawdziwy koniec świata i powrót Chrystusa.

     http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/680112,8-maja-2040-nastapi-Wielka-Koniunkcja

     1. Ja zapamiętałem, że urodził się podczas przesilenia. Słowiańską Noc Kupały.
      Przesilenie jest jednym z 4 świąt solarnych (Słońce) w roku.
      Samo 666 wg okultyzmu jest liczba Słońca.
      W Starozytności tego dnia rozpalano ognie Baala (szatana).
      Taniec kół, tańce węża, orgie seksualne, pobłażanie i uczty to wszystkie tradycje na letnie przesilenie.

      1. No właśnie jakby tego mało to jeszcze to był dzień przesilenia, kiedy Słońce jest najwyżej na niebie. Tych znaków które się zbiegają na jego osobie jest bardzo dużo.

       http://www.drikpanchang.com/seasons/season-summer-solstice-timings.html?year=1982

       To był poniedziałek (Moonday) dzień Księżyca.

       To nie było zwykłe zaćmienie Słońca, ale typu Vessica Piscis czyli na ziemi było widoczne tylko do połowy.

       https://www.timeanddate.com/eclipse/solar/1982-june-21

       Tak jak pisałem wcześniej ich wszystkie plany są tak zsynchronizowane aby zgrać się z tym co na niebie i data jego urodzin jest bez precedensu.

     2. Myślę ,że dzień powrotu Jezusa, jak również dzień końca świata nie jest zapisany w gwiazdach .Tylko Bóg wie kiedy to nastąpi.

      1. Bóg stworzył obiekty na niebie, aby wyznaczały pory i zbliżające się okresy, nikt nie zna konkretnej daty końca bo człowiek nie może jej znać, ale za to możemy rozpoznać że to już jest bardzo blisko. Chrystus nawet poucza nas żeby badać czasy i proroctwa bo może się okazać że jest bliżej końca niż się nam wydaje.

       “Powiedział też do tłumów: Gdy zobaczycie chmurę pojawiającą się od zachodu, zaraz mówicie: Deszcz nadchodzi, i tak jest. A gdy południowy wiatr zawieje, mówicie: Będzie upał, i tak jest. Obłudnicy! Zjawiska ziemi i nieba umiecie rozpoznawać, a jakże więc nie umiecie rozpoznać obecnego czasu?”

       “I powiedział im podobieństwo: Spójrzcie na drzewo figowe i na wszystkie drzewa; gdy widzicie, że już puszczają pąki, sami poznajecie, iż lato już blisko. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest Królestwo Boże.”

  2. “Niewygodnych” ludzi się usuwa… Mało to razy w historii świata brat zabija brata? Przypadkiem…

   1. pierwszy przykład: Kain i Abel…

  3. mnie to wyglądało jak sygnał dla syjonistów: mamy tego samego szefa.

  4. Tak, szatan poprzez antychrysta będzie próbował podrobić milenialne Królestwo Chrystusa.

 3. Artur S. (detmold)

  https://ndie.pl/polak-zadzgany-nozem-turka-rodzina-blaga-o-pomoc/ Takie mamy poważanie na świecie… Skutki nauk krk…

 4. Język Migowy został wymyślony przez okultystkę.

  1. Niektóre gesty może i tak, jednak “kocham cię” w języku migowym wcale nie jest równoznaczne z gestem rogatej dłoni, a przynajmniej nie powinno tak być… (przynajmniej w polskiej odmianie języka migowego, nie wiem jak w innych krajach)
   https://www.youtube.com/watch?v=7VjuL9h3V4c (“kocham cię” w języku migowym jest w filmiku od 7:53 do 7:55 i od 7:59 do 8:01 )
   Poza tym sam język zmieniał się na przestrzeni wielu lat ze względu na zmiany, jakie pojawiały się zwłaszcza wśród osób niesłyszących (też i słyszących chcących się z nimi porozumieć)…
   Nie żebym kogokolwiek broniła (a tym bardziej jakiejś okultystki!), po prostu te osoby też pewnie chciałyby się móc porozumieć ze sobą i z innymi, mimo że np. nie słyszą (czego współczuję)…

 5. Zagadka.
  Czy jest dla Boga coś niemożliwego/ czy czegoś nie może?

  1. Nie ma niczego niemozliwego.
   Nie moze byc niesprawiedliwy 🙂

   1. Prawie dobrze 😉
    “Czyż Bóg jest niesprawiedliwy? …
    Z pewnością nie.
    Bo jak Bóg ma sądzić ten świat?” Rzym. 3:5-6
    “Bóg nie może kłamać” Heb. 6:18 BT
    “Niemożliwa jest rzeczą, by Bóg zawiódł” BW
    Oraz
    “Jesli my nie dochowujemy wiary, On pozostaje wierny,albowiem samego siebie zaprzec się nie moze” 2 Tym. 2:13 Bw

 6. To wszystko nic. Jest poważniejszy problem. Robienie ludziom wierzącym w Boga totalnej śieczki z mózgu. Nie wiem czy Ci ludzie są opętani czy chorzy psychicznie, albo mają za to płacone, ale to już całkowite przegięcie z odgięciem. „Rój demonicznych pszczół wokół pałacu stwórcy” Obejrzyjcie całość, bo to się w głowie nie mieści

  https://m.youtube.com/watch?v=Nw9X2ww0nqQ

 7. Komentarz Mariusza pod filmem:”Pałac widać w podczerwieni i ultrafiolecie podałem to pod poprzednimi filmami. , pozostałe dane są sprawdzalne… dlaczego to nie jest robota demonów bo jest to sprawdzalne…. nawet demoniści w reklamach pokazują jak on wygląda i nie jest to żadna tajemnica., link do jednej z reklam powyżej. na początku komentarzy. postrzeganiem pozazmysłowym widzi się dużo, występuje to szczegółnie u niebocentryków, dlatego zwolennicy ukladu słonecznego albo płaskiej ziemi z tego przywileju nigdy nie skorzystają.”

  Aha, czyli tylko niebocentrycy mają takie wizje. Chyba demoniczne wizje.

 8. Przyznam się też przed Wami szczerze, że po poznaniu niebocentryzmu zwątpiłem w biblię i odwróciłem się plecami do Boga. Dlaczego? Dlatego bo jak nie można ufać Biblii to już niczemu i nikomu nie można ufać.
  Mam ufać swoim zmysłom? Przecieżone nas okłamują. Drzewo widziane z odległości 500 m ma inną wielkość niż to widziane z odległości 5 m.

  1. Jakubie. Czy wiesz czym jest zbroja Boza, w którą mamy się przyodziac? Pisał o niej Paweł w Efezjan 6:11-18.

   Pozwolę sobie zwrócić uwagę Tobie i innym, że ta zbroja w żaden sposób nie chroni pleców. Tam często wróg uderza.

 9. Rzym. 3:4 “Wszak Bóg jest wierny, a każdy człowiek jest kłamcą”

  Mam wierzyć Mariuszowi, który mówi, że wszyscy zobaczą palac stwórcy? A jeśli to będzie blue beam i wielkie zwiedzenie? Mam ufać swoim oczom, które mnie zwodzą?

 10. Głupoty ciąg dalszy: https://m.youtube.com/watch?v=hVTOf0efsXE

  Był taki niebocentryk 100 lat temu co zapowiedział, że po śmierci zmartwychstanie a ostatecznie jego grób zabrało morze. Nie odpuszcze tego tematu, bo ten człowiek zrobił mi sieczkę z mózgu i przez niego straciłem wiarę w Boga i biblię. Obiecuje cuda na kiju ja H.K. On też co post pisze, że to już a od 9 lat czytam jego stronę i nic sie nie dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: