Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja przerzuca na terytorium Białorusi wojska pancerne w trybie alarmowym.

Się dzieje….

 

“Rosyjski resort obrony informuje o przerzucie w trybie alarmowym na terytorium Białorusi oddziałów 1 Gwardyjskiej Armii Pancernej. Mają być to ćwiczenia w ramach manewrów Zapad-2017. Wszystko wskazuje jednak na to, że są to dodatkowe rosyjskie siły, bo dowództwo armii Białorusi jest zaskoczone komunikatem z Moskwy.

wp.pl

 

Kto wie, czy czasem na poważnie nie trzeba będzie  przygotować się  do wojny….

Teraz wszystko się staje jasne skąd pojawiła się ostatnio tak duża dawka patriotyzmu w Polsce.

 

Updated: 14 września 2017 — 20:08

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Rosjanie jesli nie rusza teraz to ich kraj sie rozpadnie tak jak Zwiazek Radziecki ( co moze oznaczac nieprzewidywalny chaos na sporym obszarze globu ). Nie mozna w nieskonczonosc przeciez prowadzic gospodarki rabunkowej w swej ojczyznie. Po prostu sa pod sciana ekonomiczna tak jak Niemcy w 1939 roku.

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy roznia sie pod wzgledem mentalnym od Rosjan, gdyz mielismy szczescie znalezc sie w orbicie wplywow duchowych Zachodu, a oni trafili pod srogich Mongolow ( maksymalna eksplatacja wszystkiego bez patrzenia na jakiekolwiek koszty )… U nas ludzie sa mniej wiecej upodmiotowieni wobec wladz, a u nich sa przedmiotami wzgledem rzadzacych… Jest to szalenie niebezpieczne, gdyz przedstawiciele takiej mentalnosci brzydza sie sami soba, a w konfronatacji z sytymi jednostkami lepszych kultur staja sie z powodu nieograniczonej frustracji wyniklej ze swego marnego polozenia szalenie agresywni oraz nieobliczalni…

 3. “Zdaniem Petersena „wkraczamy w bardzo niebezpieczny okres; chodzi nie tylko te dwa tygodnie ćwiczenia, ale prawdopodobne także następne dwa miesiące, ponieważ ćwiczenie pozwoli im przygotować się do ataku”.

  http://niezalezna.pl/203022-zapad-17-to-przygotowania-do-inwazji-na-polske-byly-oficer-us-army-nie-ma-watpliwosci

  Gdyby to tylko sama Rosja szykowała się do wojny to nie byłoby żadnych obaw bo byłby to tylko straszak, ale wszystko może zmienić przez konflikt USA-Chiny, który może wybuchnąć z powodu Korei Płn. Jeżeli tam nic się nie stanie to Polska może być spokojna.

 4. Co zrobicie jak wybuchnie wojna?

 5. coś w tym jest …

  1. Tak właśnie nie zapominajmy o Israhellu. Kilka pieczeni przy jednym ogniu…

 6. Ostatniej nocy miałem dziwny, a wręcz straszny sen. A sen wyglądał tak.

  Leżałem na łóżku, właśnie jakbym się obudził w nocy. Obudziły mnie wybuchy, strzały. Widziałem to przez okno. Ogarnął mnie taki niepokój, jakby to naprawdę się działo. Pomyślałem, że nadszedł czas, żebym pożegnał się z tym życiem. Począłem modlić się. Wtem nadleciała jakby strzała albo rakieta i sen się skończył. Spałem jakąś godzinę. Sen trwał ledwie pół minuty i właśnie wtedy się obudziłem już naprawdę. I widzę prawie to samo, tylko, że nie ma tych strzałów, zniszczeń, jest naprawdę spokojnie, ciemno i cicho. A we mnie takie zdziwienie, szok i potem szybko zasnąłem.

  Myślę, że to był znak, iż wojna już puka do drzwi i my będziemy ją widzieć na własne oczy. Mam nadzieję, że choć trochę się mylę, lecz i tak to wszystko, co ma być, musi się stać.

  1. Miałem podobny pół roku temu

   1. Czyli coś jest na rzeczy…

 7. Informacja zostala juz zaprzeczona przez i Bialorus i Rosjan. Ciezko mi uwierzyc w to, ze jesli Ruscy by chcieli cos takiego zrobic, albo co wiecej zaatakowac kogos to by trabili o tym teraz wszedzie. Duzo bedzoe teraz takich informacji.ale spokojnie bedzie wszystko ok. Media sieja zamet , zawsze to robily i robic beda.

  1. Tak, czytałem.
   Dlatego uważam, że to nie Rosja zaatakuje zachód, ale dojdzie do akcji fałszywej flagi ze strony NATO. Powiedzmy, że ktoś puści pocisk na jakąś wioskę litewską czy ppolską i dalej to juuż wiadomo

 8. Sny na temat wojny z Rosją ludzie w Polsce maja już od ponad 10 lat. My tez mieliśmy w rodzinie kilka takich snów i widzeń. Dlatego też wyprowadziłem się z dużego miasta wojewódzkiego do małej wioski, W przypadku wojny najgorzej będą mieli Ci w dużych miastach, dlaczego? Bo będzie wszystkiego brakować a najwięcej jedzenia, które to na wsi jeszcze jest dostępne. Nawet głupie ziemniaki które można kupić od sąsiada, w czasie wojny to będzie skarb.
  Gdy rozmawiałem ze starymi ludźmi którzy przeżyli okupacje hitlerowską, to mówili ze najbardziej brakowało im przede wszystkim jedzenia, następnie opału i lekarstw oraz bandziorów którzy grabili co się dało bezbronnym ludziom.
  A gdy nas przypadkiem zabili, to tak naprawdę to jest dla Nas ZYSK, bo będziemy u naszego Pana gdzie będziemy się już wiecznie radować i odpoczniemy po tej ziemskiej harówce. W końcu jesteśmy dziedzicami Królestwa Niebiańskiego które jest wieczne, niezniszczalne. I będziemy na zawsze z naszym Panem!!!!
  Tylko nasi najbliżsi będą mieli smutek i troskę bo będą mieli większy trud gdy już nas nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: