Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zapad 2017, Dragon 2017 i Rapid Trident. Bóg jeden wie czy będzie wojna.

Wydaje się jakby wszystkie figury poustawiane były na szachownicy sił przeciwnych Bogu. Sama symbolika nazwy manewrów wojskowych pokazuje kto za tym stoi.

Dragon (smok – biblijny) oraz Rapid Trident (szybki trójząb).

Jak myślicie, czy twórcy tych manewrów opierali się na symbolice chrześcijańskiej? Oczywiście, że nie. Wystarczy wstukać sobie w google grafika osobno hasło “dragon” i “trident”.

Oto jakie znajdziemy wyniki:

 

Rapid – trójząb.

 

Dragon – smok.

Przypominam, że rok temu ćwiczenia NATO miały nazwę Anakonda.

 

O ile o ćwiczeniach w Polsce i Białorusi już słyszeliśmy, to o tych na Ukrainie już nie.

Dziś na Ukrainie oficjalnie rozpoczną się manewry wojskowe Rapid Trident 2017. Weźmie w nich udział 2,5 tysiąca żołnierzy z 10 krajów – przede wszystkim z Ukrainy i państw NATO. Wśród nich również żołnierze z Polski. Ćwiczenia potrwają do 23 września.

Kilka lat temu miałem pewien sen, oby nie proroczy związany z takim stanem rzeczy jak ma obecnie. Zresztą coraz więcej osób miewa takie sny, ale nie jesteśmy w stanie ocenić na ile są one naszym podświadomym lękiem, czy przetwarzaniem informacji w stanie alfa, REM, a na ile snami od samego Boga.

 

Wracając do newsa. Polacy z Litwinami i Ukraińcami biorą udział w ćwiczeniach w tym samym czasie co Rosjanie. Mało tego,  Wojsko Polskie również na terenie Polski ma takowe ćwiczenia również w tym samym czasie.

Popatrzmy na to jeszcze z innej strony. Grzegorza Brauna polityka Unii Wolności (Balcerowicz, Petru, Micnik, Mazowiecki) bratanek Juliusz Braun zaszczepia Polakom od kilku lat hasło: kościół strzelnica. Te hasła są już wprowadzane w życie.

 

 

Sztucznie, bo nagle w roku 2017 pompowany jest patriotyzm. Patriotyzm, którego Polacy się nigdy nie wyzbyli, niczym dawna miłość z serca płynąca. Teraz przypominają nam naszą tożsamość,  tak na prawdę poniewieraną od okrągłego stołu. Zachodzi pytanie “gdzie byli politycy prawicy” kiedy byliśmy sprzedawani Niemcom i jesteśmy nadal sprzedawani zachodnim korporacjom medycznym?”

 

Ćwiczenia Trident stanowią solidną podstawę do wywołania wojny światowej, gdyż udział w nich deklaruje wiele państw. Będą także żołnierze z Polski, Litwy, Norwegii, Rumunii, Gruzji, Kanady, Estonii, Bułgarii, Turcji i Wielkiej Brytanii. Polscy żołnierze będą ćwiczyć na poligonie w Jaworowie w ramach polsko-ukraińsko-litewskiej brygady LITPOLUKRBRIG.

Udział wojsk Turcji jest niesłychanie kontrowersyjny. Oczywiście są oni naturalnymi członkami NATO, ale warto zwrócić uwagę na fakt, iż Turcja posiada największą armię w Europie. Mało tego, to Rosjanie, a właściwie ludzie Rosją rządzący nałożyli sankcje i embargo na Turcję.

 

 

Nagle trzy różne ćwiczenia diabła w tym samym miejscu: na granicy z Polską.

Oto Trident: Polska, Ukraina, Białoruś.

Trzy zęby przeciwnika Boga chcącego:

 

“Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć“. Jana 10

 

NIE ZABIJAJ

 

 

Pan Jezus przyszedł aby:

 

Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości.”

 

Nie trzeba wchodzić na mój blog, aby czuć pewien niepokój związany z wrześniem, ale jak jest napisane w Biblii:

 

Łukasza 21

“Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi! Gdy zaś usłyszycie o wojnach i rozruchach, nie lękajcie się; to bowiem musi stać się najpierw, lecz nie zaraz potem będzie koniec. Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu,”

 

To są te czasy. Żyjemy w czasach ostatecznych.

 

źródło: http://czasy-ostateczne.pl/wielkie-cwiczenia-zapad-2017-dragon-2017-i-rapid-trident-2017-bog-jeden-wie-czy-bedzie-wojna/

 

Updated: 12 września 2017 — 20:14

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Łoo. To zaczyna się robić ciekawe. Ja wiem, że to nie Bozy Prorok ale pewien był jasnowidzem. Nie chce tu mówić od kogo ma info ale co powiedział.

  https://www.youtube.com/watch?v=nOKNgdcAdRs

  powiedział, że podczas III WW Rosjanie zajmą Polskę i ruszą w kierunku Niemiec aż do zagłębia rury.

  Sposób w jaki to zrobią będzie trwał kilka dni. Co ciekawe
  mówił również o 3 jakby odnogach idących przez Polskę na Niemcy. Mają wejść do Niemiec trzema trzonami Północnym Środkowym i Południowym. I tak sobie myślę, że ta nazwa wiedząc to wiele mówi. Adminie obejrzyj sobie proszę ten filmik szczególnie gdzie mówi o działaniach wojennych.

  1. “Sposób w jaki to zrobią będzie trwał kilka dni. ”

   To by zgadzało się z opinią pewnego eksperta, który powiedział, że tu nie chodzi nawet o liczebność wojsk rosyjskich, ale doskonałość w przemieszczaniu, mobliności atmii rosyjskiej.

 2. W tym roku równonoc jesienna wypada 22 września o 20:02 czasu uniwersalnego UTC.

  https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?iso=20170922T2002&msg=September%20Equinox%202017

  Równonoc czyli czas kiedy dzień trwa tyle samo co noc, a ziemia jest podzielona na dwie równe półkule jasną i ciemną.

  http://en.es-static.us/upl/2014/09/equinox-globe.jpg

  Co jest ciekawe jest bardzo dużo przekazów w Hollywood wskazujące na liczbę 22, a co jeszcze ciekawsze są daty wszystkich ostatnich zamachów.

  https://pbs.twimg.com/media/DAlBYagXcAAIdBd.jpg

  1. Mnie od wielu lat prześladuje godzina 22:22 nie wiem dlaczego nie rozumiem wogóle o co chodzi z tą godziną. Ciągle zwracam na nią uwagę.

   1. Z kolei ja od dłuższego czasu widzę na zegarku ciągle na zmianę 23 i 33 minuty po. Poza tym często trafiam też na godziny 11:11 (najczęściej), 17:17 itd. Też nie rozumiem i nie wiem jakie to ma znaczenie i czy w ogóle jakieś ma :p

    1. Ja takie różne liczby widzę od wielu lat. Powiem więcej, można się wyuczyć by widzieć jedną konkretną. U mnie jednak zaczęło się coś koło 10 lat temu kiedy zacząłem od tak widzieć wszędzie liczbę 144. A 23 czy 17 albo 777 ostatnio też widzę albo natrafiam na nie w jakiś sposób. Jest całkiem sporo ludzi co mają tak samo i nie koniecznie są chrześcijanami, ale nie skupiam się na tym aż tak jak kiedyś. Pewien chrześcijanin ze Stanów to nawet poruszał, na ile to jest boskie, na ile demoniczne, ale ostatecznie nie obejrzałem jego odcinka na YouTube. Myślę, że są ważniejsze sprawy na głowie jak choćby nawracanie innych.

     1. Mi najczęściej rzuca się w oczy 666 …

   2. Ja mam 21:37. Godzina kiedy zmarł papież. Kto wie może nie zmarł o tej godzinie ale podali ją bo może mieć jakiś okultystyczny związek.

   3. To dziwne, ale ja też od kilku lat nie wiedząc dlaczego
    często spoglądam na zegarek wtedy kiedy akurat jest 22:22.

 3. To, że Niemcy zostaną napadnięte przez Rosjan, przy pomocy Polaków jest od dawna wiadome ludziom z “towarzystwa” , zaciągając hordy Muzułmanów Merkel nie chciała nic innego, tylko kogos kto obroni jej kraj. Już podczas II wojny w wojskach Niemieckich walczyli muzułmanie. Jesli z tych ćwiczeń cos będzie – NIE WIERZĘ W TO- to tym razem Polacy nie ucierpią. Osoby, które wierzą w konflikt Polskiego rządu, z Rządem Rosyjskim naprawdę sa w głębokim błędzie. Te wszystkie niby afery o ograniczeniu ruchu przygranicznego z Obwodem Kaliningradu, czy teraz ustawa o dekomunizacji ( czy jak to się zwie to tylko pic na wodę ) – Polski rząd ma bardzo dobre stosunki z Putinem i bracia Kaczynscy mieli od ZAWSZE dobre stosunki z Rosją- najbardziej łatwą odpowiedzią jest odpowiedź na pytanie, kto za głębokiej komuny występował w filmach, programach telewizyjnych i tak dalej. Rosji zależy na obaleniu Niemiec, mają tzw Zielone Swiatło od Trumpa, Trójmorze to pomysł wspólny Rosjan-Ameryki i małym stopniu Polski, kto będzie miał patronat nad Trójmorzem, Unia Europejska , czy Rosja ? Odpowiedź oczywista. Wyjscie UK z Unii było niczym innym jak odpowiedź do Merkel, że oni nie poprą Unii w wojnie z Rosją i Ameryką razem. Angela i elity Unii od dawna zabiegają o wspólną europejską armię, bo wiedzą że NATO już dawno ich zostawiło. Pytaniem głównym jest kiedy to się stanie, nie sądzę że teraz. Wg mojej oceny i wiedzy, która oczywiscie nie musi się koniecznie zgadzać z tym co się stanie, to wkrótce zacznie się nagonka na Niemcy za rozbicie Europy poprzez muzułmanów, zrobi się z nich kozłów ofiarnych- najprawdopodobnie zaraz po wygraniu przez Merkel wyborów – dojdzie to kilku wielkich zamachów w Europie- Ameryka ZNOWU i JUŻ o tym ostrzega- czyli BĘDĄ na 100%, i potem zacznie się nagonka na Niemcy. W Polsce PIS magluje nam patriotyzm po to, żeby jak najwięcej ludzi poszło walczyć przeciwko Niemcom, żeby też można się podpisać, że pomoglismy obalić ZŁO. A kiedy to się stanie? Nie wiem, nie jestem prorokiem, ale NAPEWNO nie teraz. I jesli mam rację z początkiem Października odstawiam wszystkie strony internetowe “niezależne” którę wmawiają na siłę, że wojna będzie teraz.

  1. Kiedyś napisałem o umiejscowieniu brygad pancernych. Stacjonują one na zachodzie Polskie tuz przy granicy niemieckiej:

   http://detektywprawdy.pl/2015/02/09/rzad-tuska-zabezpieczyl-w-polsce-militarne-interesy-niemiec/

   Tak więc co do mnie to i to biorę pod uwagę, ale albo zbyt mało mam informacji, albo ciężko to przewidzieć kiedy i z kim.

   Pewne jest to, że w Polsce działa kilka agentur: niemiecka, rosyjska, amerykańska i izraelska.
   Jak to powiedział Braun, to z ambasady amerykańskiej obecnie wychodzą wszelkie decyzje dla polskich polityków, a nie z partii politycznych. Tu się z nim zgadzam. Wszak Polski nie ma od XVI – XVII wieku.

 4. Nie raz ostatnio widziałem proroctwa w których to Rosja zaatakuje Stany, i to nawet bronią nuklearną.

  1. odnośnie takich ataków, to nikomu się to nei opłaca i wiem, że USA nie zaatakują Rosję z tych samych powodów co Korea USA.
   My tutaj niemal wróżymy z fusów.
   Możemy jedynie opierać się o anomalia polityczne a są nimi właśnie te ćwiczenia, których jeśli się nie myłę, nigdy nie było w tym samym czasie i terenie: na granicy polsko-rosyjskiej.

   1. Jako żołnierz powiem tylko, że dragon to ćwiczenia od lat prowadzone. Zarówno one jak i anakonda prowadzone sa raz na dwa lata na jesień i lato. Mają w zalozeniu charakter obronny i to sie trenuje rozwinięcie na stanowisku obrony, wycofanie i kontratak. A inną sprawą jest to, ze podejrzanie nagle ostatnio się robi z tą dumą narodową- zgadzam się z adminem, choć jestem patriotą- to coś mi tu śmierdzi. Raczej szczują nas jak ratlerka na niedźwiedzia. Na każdy kraj mają co innego by ograniczać swobody obywatelskie za zgodą obywateli. Strach jest podstawą wszystkich. Przed wojną, imigrantami, przewrotem. Obywatele unii dla przykładu Francji : od 2 lat żyją w stanie wyjątkowym i na podstawie jego praw ogranicza sie swobody białych obywateli np rozpędzając demonstracje. W Anglii obywatele wypowiedzieli się w badaniach opinii, ze chętnie oddadzą czesc swobód za poczucie bezpieczeństwa, polacy bezrefleksyjnie bronią pisu, bo kto jak nie oni,? A ameryka- militaryzacja służb, miliony plastikowych trumien, mobilne spalarnie, odnawiane Stare bazy i magazyny, które po odrutowaniu i okamerowaniu stoją puste. Nawet sklepy wielkopowierzchniowe jak Wallner budują jako więzienia z bramami i wieżami strazniczymi. Chińczycy mają takie przekleństwo : obyś żył w ciekawych czasach. Takie mamy. Nawet ostateczne

    1. Miało być wallmart

 5. Dokładnie , ćwiczenia ciekawe są. Za parę dni będziemy wiedzieć więcej. Tu chodzi o potężne pieniądzę, nie zapominajmy, o Jedwabnym Szlaku, który Chińczycy chcą budować i rzeokomo w Polsce ma być główna baza na Europę. Także myslę, żeby nie nakładać na swoję ramiona zbyt wielkich ciężarów, czas pokaże. Bóg z Nami wszystkimi i tyle.

  1. Dochodzi jeszcze 23 września, w którym albo nic się nie stanie, albo wywróci myślenie ludzi…
   Osobiście jestem spokojny i bliższa od strachu jest dla mnie tęsknota za Królem Królów.

   1. ja tam myslę, że będzie tak jak z 21.12.2012 czy jak to tam było. Obstawiam, że jeszcze jedno pokolenie zanim zaczną się dziać o których niektórzy mówią, że będą już teraz. Dzieci dzisiejszych nastolaktów , lub ewentualnie dzieci dzisiejszych dzieci doswiadcza to na własnej skórze.

    1. Ma być jedno pokolenie od powstania Izraela po wojnie, czyli 70lat.

    2. Oni stworzyli datę 21.12.2012, aby zwrócić uwagę na to co będzie działo się na niebie dokładnie za 8 lat, czyli kiedy Wenus zatoczy pełen pentagram(symbol oświecenia-poznania) z ziemią wokół Słońca.

     Bo 21.12.2020 będziemy mieli oprócz przesilenia zimowego(coroczne narodziny boga słońca) koniunkcje Jowisza(król) i Saturna(boskość), które symbolizują połączenie się tych dwóch symboli (króla i boga) + narodziny słońca czyli coś bardzo rzadkiego z punktu widzenia astronomii(raz na tysiące lat) czyli wypisz wymaluj idealny czas ujawnienia się ich obrazu Bestii. Dodatkowo 21 i 12 to lustrzane liczby (symbolizują też wcielenie) a ich suma to 33.

     Nie twierdze że tak będzie na 100%, ale ich wszelkie działania opierają się na tym co widać na niebie, bo chcą, aby wszyscy mędrcy(astrologowie, magowie itd.) na świecie rozpoznali w obrazie Bestii mesjasza i zwodzili przez to dalej innych.

     Polecam film K-Pax tam wyjaśnione jest jaką personą będzie obraz Bestii (swoją moc i wiedzę będzie czerpał od istot z innego wymiaru) dodatkowo imieniny głównego bohatera wypadają 11 września.

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Prot_(imi%C4%99)

 6. Nic nie będzie, manewry się zakończą i wszystko będzie jak dotychczas.

  1. Bardzo możliwe, ale to nie znaczy, że do czegoś się nie przygotowują….
   Nikt tu daty nie obstawia.

 7. Trzcianka: wyburzyli Mauzoleum Armii Czerwonej .Jak ” bohatersko” zapewne czują sie ci którzy do tego doprowadzili . No nic życie toczy sie dalej a oni maja paliwo w postaci apeli smoleńskich ,usuwania pomników ( chyba nie zdają sobie sprawy że ich też mogą legnąć w niedalekiej przyszłości no chyba że ci co nastaną po nich nie będą tak mściwi czas pokaże ) .W każdym razie gdy nastana inne rządy to jestem ciekaw reakcji pis-u gdy pomniki ich bohaterów w tym np Jp2 będą usuwane

  1. Oj, to by się wtedy rejwach podniósł…
   jp2- taki to i bohater jak ja jestem królowa angielska, jedyne w czym mogę się z nim zgodzić to lubienie kremówek 😀 😀 (choć i tak je bardzo rzadko jem, wiadomo co za dużo to niezdrowo)

 8. A tak nawiązując do tematu, to słyszał ktoś, że ponoć ma wrócić obowiązkowa służba wojskowa, dla tych co nie idą na studia?

  Informacja jest na razie nie sprawdzona i pojawiła się kilka razy w internecie, praktycznie ten sam tekst przekopiowany na inne strony. Raz w Marcu tego roku następnie w Sierpniu tego roku i chyba jeszcze w 2016. Tutaj przykład

  http://www.eska.pl/news/sluzba_wojskowa_wraca_od_2018_roku_strach_padl_na_poborowych/144781

  1. Myślałem że jest to plotka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: