Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ideologiczny weganizm to satanizm.

Szatan zawsze korzysta ze skrajności aby upodlić i zniewolić człowieka. Takim przykładem jest weganizm. Sama dieta wegańska satanizmem nie jest, ale wszelkie ruchy wegańskie już nim mogą być.

 

Na popularnym kanale wegańskim YT Vegan Hero, prowadzący reklamuje prezesa Loży Wielko Wegańskiej.

 

Energię bijącą od tego człowieka widać po powyższym geście.

 

 

Znaczna część chrześcijan jest nieświadoma swej diety, czy nawyków żywieniowych i wykorzystuja to właśnie tacy ludzie jak ten chyba gej:

 

Na pewno chrześcijaninem w momencie kręcenia tego filmu nie był. Kolczyki u mężczyzny i tatuaż dyskwalifikują go z grona naśladowców Jezusa. Oczywiście nawróceni chrześcijanie mogą mieć tatuaże jako pozostałość po swojej starej „wierze”, ale w parze z kolczykami widzimy jakie są to owoce..

 

 

W innym filmie mówi aby nie oskarżać vegan o satanizm, ale takie koszulki veaganie kupują:

 

 

Poniżej za 25 dolarów można zakupić taka satano koszulkę. To nie są żarty.

https://www.redbubble.com/people/mystic-land/works/21676137-hail-seitan-go-vegan-1-1-white?p=t-shirt

 

Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society) zostało założone w listopadzie 1944 przez Donalda Watsona oraz Elsie Shrigley w celu zorganizowania wegetarian. . W 1994 roku przewodniczący Towarzystwa Wegańskiego Louise Wallis ogłosił 1 listopada Światowym Dniem Wegan.

Czy widzimy nakładanie sie innych świąt? Dla satanistów nie jest istotne pod jakim pretekstem świętujesz. Czy 25 grudnia jest święto Bożego Narodzenia czy święto Sol Invictus. Czy Izyda, Isis, czy Maria. Ważne, że ich postacie i daty świętujesz.

1 listopada było obchodzie święto Dziadów (czytaj duchów, demonów). Jednym z celów kościoła Rzymu było zaadoptowanie świąt pogańskich (czytaj satanistycznych) do świąt niby chrześcijańskich. W ten sposób wykluczyli oni święta Boga określając je jako żydowskie. Ludzie niedoinformowani i nie wykształceni powielają takie bzdury razem z kościołem Rzymu. Nawet widzicie to w komentarzach na tym blogu, jaki bezmyślny stosunek do szabatu, świąt Boga mają co niektórzy czytelnicy. Nienawidzą kościoła, ale świętują wszystkie święta, tylko nie biblijne.

W nocy dokładnie 31 października wybierano jedno dziecko jako ofiarę dla boga śmierci. Jednak zanim to zrobiono, brano dynię, wycinano z niej środek, zapalano świeczkę o kładziono przed domem ofiary. Przed wschodem słońca miało być zabite dziecko lub któreś z jego rodziców.

 

Wracając do wątku głównego.

Weganizm to pierwszy stopień wtajemniczenia w satanistyczny kult Bafometa – kozła weganina.

 

Ozzy Osbourne.

Ojciec chrzestny satanistycznych wersji heavy metalu postanowił zrezygnować z mięsa i nabiału po obejrzeniu filmu dokumentalnego Forks Over Knives w 2010 roku. Wokalista słynnego brytyjskiego satanistycznego zespołu Black Sabbath, Książę Ciemności Ozzy Osbourne powiedział, że obecnie przestrzega diety wegańskiej. Swoją decyzję rezygnacji z mięsa i nabiału ogłosił w 2010 roku podczas programu telewizyjnego The Talk, którego gospodynią jest jego satanistcyzna żona Sharon, a współgospodynią tego programu jest weganka i satanistka Sara Gilbert.

Na 2010 rok 62-letni Ozzy przeszedł na weganizm zainspirowany filmem Forks Over Knives. Uważa on, że ta dieta pozwoli mu poprawić stan zdrowia. Powiedział: „Wiesz, daje mi to lepsze samopoczucie. To dlatego zrezygnowałem z mięsa i nabiału… Kiedy jesteś ciągle w drodze, to na szybko łapiesz bułkę z burgerem, bo to jest wszędzie… tak więc teraz zawęziłem mój margines.””

źródło: https://ezoteryka77.wordpress.com/2015/12/09/weganizm-to-satanizm-weganie-to-satanisci/

 

 

 

 

Demony potrafią wszystko zniekształcić. Kiedy fundamentem nie jest Jezus Chrystus nawet głodówka 1-3 dniowa może doprowadzić do zniewolenia demonicznego. Ostatnio z pierwszej ręki poznałem taki przypadek.

Poniżej przykład na zwiedzenie demoniczne. Kobieta martwiąc się zabijaniem zwierząt zabiła….siebie.

 

Isabel Taylor miała 16 lat, kiedy wybrała samobóczą śmierć. Jak to się stało, że osoba przekonana o nienaruszalności życia zwierzęcia, nie wahała się odebrać życia samej sobie, człowiekowi? Powodem nie była fizyczna choroba, czy trudności życiowe…

„Pochodząca z Neston, w hrabstwie Wiltshire w Wielkiej Brytanii, Isabel Taylor przeszła w ostatnim czasie na satanistyczną odmianę pseudobuddyzmu. Była chorobliwie przewrażliwiona i zniesmaczona niesprawiedliwościami jakie są na naszym świecie. Zaczęła czytać o proroctwach w internecie. Jedno z nich mówiło, że wskutek awarii reaktora atomowego zniknie nasza cywilizacja. Chodziło o rok 2012. Dziewczyna postanowiła, że nie będzie czekać na armagedon, upadek cywilizacji, gwałty, mordy i inne podłości. Dlatego popełni samobójstwo. Powiesiła się. Dla niej wszystko się skończyło, a świat, wbrew jej przekonaniu, trwa dalej…”

Samobójstwo było starannie zaplanowane, bo są w internecie ślady sprawdzania, jak przedawkować leki i się zabić. Rodzice Gary i Ingrid, powiedzieli w oświadczeniu: „Mamy wątpliwość i szukamy w naszych sercach, aby spróbować znaleźć odpowiedź, dlaczego Isabel poszła tą niszczącą drogą.” Mogło być tu wiele czynników, z których wiele mogła by nam wskazać biedna Isabel, mógł by też coś dodać psychiatra, jeżeli by w porę ją zbadał.ledztwo w Trowbridge Town Hall w Wiltshire dokonywane po jej śmierci wykazało, że Isabel wobec „niesprawiedliwości na tym świecie przeszła na buddyzm, na wiosnę 2011, jednak był to pseudobuddyzm w którym pod szyldem buddyzmu skrywała się amerykańska sekta satanistyczna – a te mają wiele zakamuflowanych odmian.””

 

 

 

Złe duchy tworzą wiele złych ideologii celem zniewolenia człowieka. Przykładem takim jest Wioletta Willas. Kochała bardzo psy i koty. W ten sposób straciła kontakt z rzeczywistością. Zdjęcia mówią same przez się:

 

 

foto: http://www.gazetawroclawska.pl/

 

Zło szuka zawsze punktu zaczepienia. Tak było i w tym przypadku:

 

„Dnia 27 grudnia 1968 roku artystka dobrowolnie przyjęła (Willas) propozycję wywiadu SB MSW wystosowaną przez porucznika Zbigniewa Dąbrowskiego, inspektora Wydziału IV (działalność wywiadowcza na Ameryki i Wielką Brytanię), Departamentu I MSW i podpisała oświadczenie o współpracy z komórką organizacyjną ds. wywiadu Służby Bezpieczeństwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, obierając sobie pseudonim operacyjny „Gabriella”[56][57]. Współpraca artystki z SB MSW opierała się na „przekazywaniu informacji o ciekawszych osobach wśród poznanych kontaktów towarzyskich i przypadkowych, które mają bezpośrednie lub pośrednie dotarcie do tajnych materiałów i informacji i pracują w administracji i ośrodkach naukowych w USA (…)”[58]. 3 lutego 1969 roku teczka kryptonimu „Gabriella” została założona i zarejestrowana w samodzielnej sekcji ewidencji Departamentu I MSW[57]. Współpraca Violetty Villas (OZI Gabriella) ze Służbą Bezpieczeństwa zakończyła się w 1973 roku.” wikipedia.

 

Kiedy miłość do zwierząt jest wyżej niż miłość do Boga i ludzi, skutek musi być zawsze ten sam.

Wśród wegan miłość do zwierząt często idzie w parze z nienawiścią do ludzi. To nie jest od Boga.

 

Weganizm jest elementem lucyferiańskiej doktryny New Age.

 New Age przyniósł odrodzenie wiary w reinkarnację, której wegetarianizm jest naturalną konsekwencją, gdyż – jak się wierzy – w ciele zwierzęcia może przebywać ludzka dusza „pokutująca” za czyny z poprzednich wcieleń. Dlatego odebranie życia zwierzęciu, przedwcześnie przerywające proces ekspiacji, byłoby naruszeniem wyższego, boskiego porządku.

nowadebata.pl/2011/03/19/kilka-refleksji-na-temat-ideologii-wegetarianizmu/

 

Ideologiczny weganizm może charakteryzować się wyjściami z ciała, widzeniem aur, niespokojnymi snami, nerwowością i widzeniem różnych postaci.

 

 

Reasumując weganizm może stać się bożkiem (demonem) i nim często jest. To dlatego zawsze i wszędzie Królem i Panem człowieka winien być Jezus Chrystus. On to jest naszym zabezpieczeniem przed zwiedzeniem, przed zniewoleniem.

 

(1) A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, (2) uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku, (3)którzy zabraniają zawierania związków małżeńskich, przyjmowania pokarmów, które stworzył Bóg, aby wierzący oraz ci, którzy poznali prawdę, pożywali je z dziękczynieniem. (4) Bo wszystko, co stworzył Bóg, jest dobre, i nie należy odrzucać niczego, co się przyjmuje z dziękczynieniem; (5) albowiem zostają one poświęcone przez Słowo Boże i modlitwę. 1 Tymoteusza 4

 

Paweł w liście do Rzymian powiada:

 

21 Dobrą jest rzeczą nie jeść mięsa i nie pić wina, i nie czynić niczego, co twego brata razi .”

 

Tak jest i ze współczesnymi chrześcijanami. Jedni nie piją alkoholu wcale, nie jedzą mięsa i jest to dobre. Inni jedzą mięso ryb, kurczaków, indyków, kaczek, piją w niewielkich dawkach alkohol i to również nie jest grzechem.

Natomiast nie jest to najważniejsze czy nie jemy mięsa. Wcześniej  w tym samym rozdziale do Rzymian czytamy:

Bo królestwo Boże to nie sprawa tego, co się je i pije, ale to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. 18 A kto w taki sposób służy Chrystusowi, ten podoba się Bogu i ma uznanie u ludzi. 19 Starajmy się więc o to, co służy sprawie pokoju i wzajemnemu zbudowaniu.

 

Tak więc najważniejszym jest wejście do Królestwa Bożego, a to charakteryzuje się: sprawiedliwością, radością i pokojem w Duchu Świętym. Takie są nasze zjazdy ku Chwale Jezusa Chrystusa i nikt nikomu do kanapki nie zagląda :-).

Pan Jezus jadł ryby, a więc weganizm nie ma potwierdzenia w biblii.

 

 

____________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Rating: 4.4. From 5 votes.
Please wait...
Updated: 12 września 2017 — 12:23

12 komentarzy

Add a Comment
 1. W owym dniu przysiągłem im, że wyprowadzę ich z ziemi egipskiej do ziemi, którą przeznaczyłem dla nich, opływającą w MLEKO i MIÓD, która jest klejnotem wśród wszystkich ziem. (Ez 20:6)

  Ani mleko ani miód są jest wegańskie.
  Co do miodu jednak zdania wegan są podzielone.

  Teraz już nie na temat, ale…
  Odnośnie mleka, podam przeczytaną niedawno ciekawostkę, że obecni mieszkańcy Palestyny nie są w stanie go metabolizować.

  Rating: 4.0. From 3 votes.
  Please wait...
  1. istotnie ciekawe spojrzenie

   No votes yet.
   Please wait...
 2. Dziękuję za przedstawienie weganizmu od zupełnie innej strony. Aczkolwiek można być weganinem, kochać Boga, zwierzęta i ludzi. To jak najbardziej jest do zrobienia. Oczywiście nie popadając przy tym w paranoje i nie głodzić się.
  Pozdrawiam, niech Bóg Cie błogosławi. 🙂

  Rating: 4.5. From 2 votes.
  Please wait...
  1. Dziękując wzajemnie życzę Ci Wielu Błogosławieństw Bożych 🙂

   Rating: 5.0. From 2 votes.
   Please wait...
 3. Z jednym sie tylko nie zgadzam,a mianowicie to,ze weganizm nie ma potwierdzenia w Biblii.Bo jak wiemy na początku stworzenia Bóg przeznaczył dla ludzi rośliny, ziarna i owoce do jedzonka.
  Dla mnie najlepszy z możliwych sposobów odżywiania to weganizm.Bez żadnych ideologii,po prostu zaczerpnięty ze Słowa Bożego.

  Rating: 4.3. From 3 votes.
  Please wait...
  1. tzn w tym sensie nie ma, że za czasów Jezusa jedzono ryby.

   Rating: 4.0. From 3 votes.
   Please wait...
   1. A to zwracam honory.
    Pozdrawiam serdecznie 😊,Bożych błogosławieństw w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

    Rating: 5.0. From 1 vote.
    Please wait...
    1. 🙂

     Rating: 5.0. From 1 vote.
     Please wait...
 4. Szkoda że do w sumie dobrego sposobu żywienia, jakim jest weganizm czy wegetarianizm (ale gdy wszystko jest odpowiednio dobrane itp.), dopisuje się jakieś bzdurne pseudosatanistyczne ideologie :/

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 5. I właśnie z tego powodu coraz więcej ludzi nie określa swojej ‚diety’ mianem wegańskiej, a roślinnej.

  Wystarczy popatrzeć na polskich youtuberów wegańskich, by zauważyć że nie ma tam miłości czy wyrozumiałości do jedzących czy nawet myślących inaczej. Za to są elementy ruchu new age: m.in. medytacja, joga, wywyższenie zwierząt ponad ludzi, zgoda na aborcję.

  Rating: 5.0. From 3 votes.
  Please wait...
  1. Obserwowałam to u koleżanki. Najpierw była chęć zmiany jadłospisu i zdrowego odżywiania spowodowana problemami zdrowotnymi (uporczywe bóle głowy). Potem koleżanka zaczęła mówić o tym, że trzeba mieć „świadomość własnego ciała”. Doszła joga, wizyty u lekarza „holistycznego”, z uzdrawianiem energią,itd.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Zapomniałam dodać, że ta zmiana diety była na wegetarianizm i żywność eko

    No votes yet.
    Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: