Bardzo bystry dziennikarsko mężczyzna zadawał pytania dwóm kobietom co do tzw “rzetelnej edukacji seksualnej”, po czym owe kobiety niczym owady od światła zaczęły uciekać.

 

Trzeba sobie jasno powiedzieć:

komunizm jest ustrojem antychrysta.

 

Komunizm nie jest tylko złem. Komunizm jest brakiem mądrości, co widać na filmie po niespójnych wypowiedziach tych kobiet z notabene różnych pokoleń.

Moim zdaniem tytuł filmu jest mylący, ponieważ jeśli będziemy używać terminu lewica, to zawsze w kontekście i opozycji do terminu prawica, a to wskazuje na sztuczny podział jednocześnie odsuwając nas od systemu, który jest wprowadzany na całym świecie. Systemu lucyferiańskiego, systemu, którego twórcą był okultysta Karol Marks, a jego pilnym uczniem i realizatorem Stalin. O dziwo, symbolicznie ci dwaj panowie reprezentują dwa wrogie nam kraje. Ściślej pisząc wrogich reprezentantów dwóch krajów, gdyż zarówno Rosja, jak i Niemcy są okupowani. Większość komunistów na wysokich stanowiskach jest tego samego pochodzenia co A. Kwaśniewski.

 

Niestety, jak to powtarzam, im dalej od Boga, tym bliżej głupoty.

 

Owym lewicowym kobietom dedykuję Psalm nr 52

 

 

Mówi głupi w swoim sercu:
«Nie ma Boga».
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nie ma takiego, co dobrze czyni.”

 

oraz cytat z księgi Przysłów:

(22) Bezbożny plącze się we własnych nieprawościach, wikła się w pętach swego grzechu. (23) Umrze z powodu braku karności i z powodu wielkiej swojej głupoty zbłądzi. “