Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W 2019 roku powstanie olbrzymi Park Nowego Porządku.

Park z “Gwiezdnych Wojen” ma zajmować 14 akrów.

Ma być w nim las z “Powrotu Jedi”.

Będzie można usiąść za sterami sokoła Millenium.

 

 

 

Podejrzewam, że wielu Polaków, których będzie stać na tak drogą wycieczkę wybierze się do USA, aby nie tyle ujrzeć ten park, ale poczuć, to co jest o wiele dalsze, mniej realne, aniżeli świat duchowy, o którym zielonego pojęcia nie mają.

Inną atrakcją Parku “Gwiezdnych Wojen” będzie także interaktywna gra, przygoda, w której trzeba będzie sie opowiedzieć (uwaga) po stronie Nowego Porządku albo Ruchu Oporu.

My zaś nie wierzymy w grę policjantów w tego dobrego i złego. Na świecie są tylko dwie aktywne grupy: chrześcijanie działający na rzecz rozbudowy królestwa Niebieskiego oraz ludzie Baala, Szatana, Lucyfera, diabła czy jak go tam zwał. Reszta jest po środku i o te grupę jest walka obu grup.

Już widzę w wyobraźni jak co niektórzy liderzy “chrześcijańscy” zaprowadzają tam swe owieczki w ramach rozrywki…

Interesującym jest w obliczu nadchodzących wydarzeń zwiekszone natężenie reklamy Nowego Porządku. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o kontrowersyjnej reklamie mającej przedstawić 14 września prawdopodobnie nowy Smartphon.

To nie jest już przemycanie ich “apokalipsy”, ale oswajanie ludzi z tym co ma nadejść.

Natomiast jeżeli wydaje się na taki park wielkie pieniądze, to zachodzi pytanie dlaczego w 2019 roku będzie Park, który z założenia ma być parkiem reklamującym NWO w sytuacji kiedy cos wisi w powietrzu już teraz. Moim zdaniem prawdopodobnie będzie to ośmieszeniem spisku NWO. Zakładając, że w roku 2018 lub 2019 może pojawić się osoba, która zbawi cały świat karząc polityków, rozdająca ludziom pieniądze, ale za to propagująca liberalizm wartości, to tacy jak my będziemy tymi “wariatami”. Jak można nie przyjąć kogoś kto czyni “dobrze”.

To będzie coś jak demokracja. Pozór wolności bez wolności.

 

Wczoraj coś mnie pokusiło,aby obejrzeć  wywiad Kuźmiara z Hołdysem. Ledwo przebrnąłem przez to, ale w kontekście mego tekstu warto było.

Konkluzja mniej więcej jest taka “co oni się czepiają tego Owsiaka za to tylko, że przeklina na scenie”. Kuźniar ostentacyjnie powiedzial w pewnym momencie do Hołdysa ” zaje…ście”. Dziennikarz promujący brak chrześcijańskiej moralności. Oczywiście na święta tzw Bożego Narodzenia będzie składał życzenia bliskim. Czy dojdzie do tego może za 10 lat, że ludzie z TV będą składać życzenia mniej więcej tak ” cześć wy ch…e, zycze wam zaj…ych świąt”. Jeśli się podniesie larum nawołujące do utrzymania kultury, to powiedzą, a gdzie wolność słowa wy nietolerancyjni chrześcijanie. …

 

Gdyby ktoś znał Pismo, wiedziałby, że żadne nieprzyzwoite słowo ma nie wychodzić z naszych ust. jednak satanokoropracje promują ich kulturę będąca antykultura chrześcijan. Pokazano jak świetnie młodzież bawiła się na woodstock w 2017 roku. W pewnym momencie widziałem 17 latke z bardzo wyzywającym makijażem niczym Cruella od Dalmatyńczyków. Pokazała ona znajomy gest Franciszkowi:

 

 

Już teraz postrzega sie PIS za partie sprawiedliwosci robiącej porządek, ale co będzie jeśli przyjdzie pewnego razu przywódca światowy (antychryst), który wsadzi na pokaz kilkunastu polityków tym np Tuska, udostepni leki na raka, ale powie, że róbta co chceta, ale tylko nie wierzta w to chrześcijaństwo, bo to mit. Bardziej realny jest Jedi i Han Solo.

Nowy Porządek nie będzie Parkiem, ale folwarkiem zwierzęcym.

________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 8 września 2017 — 12:19

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiem czy ktoś zauważył że dniu zaćmienia słońca nad USA 21 sierpnia w Londynie o 12:00 wygaszono główny symbol miasta czyli Big Bena znany jako zegar królowej, ma być uruchomiony za kilka lat. Data jego wyłączenia nie jest zapewne przypadkowa i oznacza zbliżające się światowe perturbacje.

  1. No oczywiście że nie, ponieważ w tym dniu skończyłem trzydzieści lat więc chyba muszę być co najmniej antychrystem… Ludzie nie szukajcie wszędzie na siłę spisków, one zapewne istnieją ale co dla mnie to zmienia? Nic, bo jako chrześcijanin wiem że Bóg ma nad wszystkim kontrolę i sam się wszystkim zajmie. A szukanie wszędzie i trąbienie wokół o wielkiej szatańskiej konspiracji sieje jedynie po ludziach strach. A strach ma wielkie oczy 😛

   1. Wrzuciłem to jako ciekawostkę, a nie po to żeby nakręcać spiralę strachu bo u kogo mogą budzić strach światowe wydarzenia ? Chyba tylko u tych którzy budują swoją warownie wiary na piasku, a nie na skale.

    Po za tym nikt nie musi się interesować tym co się dzieje dokoła, ale żyjemy w czasach kiedy pojawienie się obrazu Bestii jest bliskie, więc warto wiedzieć coś na ten temat. Ludzie często nie widzą związku ostatecznych wydarzeń z Biblii z obecnym światem, więc warto by im to uzmysłowić, może ktoś się ocknie bo czasu jest coraz mniej, a zwiedzenie idzie potężne.

    1. Już to wklejałem, ale warto jeszcze raz bo to najmocniejszy przekaz jaki widziałem w tej “bajce”.
     W “Simpsonach” z 2009 roku po wielkim zaćmieniu Słońca w USA ma nastać Nowa Era pokoju i rozwoju, a w Kościele ma zasiąść królewski potomek, którego oczekuje kościół katolicki i tajne stowarzyszenia.

     Układ fabuły to satyryczna kopia filmu “Kodu Da vinci”.

     https://www.youtube.com/watch?v=0y7QB07KMaQ

     To samo zostało powtórzone w filmie “Na skraju jutra” gdzie Major William posiada w sobie krew Alfy i Omegi(DNA kosmitów) i dzięki temu może zaprowadzić światowy pokój i bezpieczeństwo, jedyną niezniszczoną stolicą europejską jest Londyn gdzie znajduje się centrum dowodzenia pogrążonej w chaosie Europy.

   2. Rusa, biorąc pod uwagę charakter bloga, możesz po prostu tutaj nie wchodzić.
    Możesz wierzyć, że pan Macron, Tusk, Trump, Franciszek działają ku dobremu i zbudują tu królestwo niebieskie.
    Możesz wierzyć, że TVN i Polsat mają dobre intencje, że są to Boży ludzie.
    Wszyscy mamy wolna wolę łącznie z Tobą.

 2. Nie ogladnelam ani jednej czesci “Star Wars”i nie zamierzam, ale znam kobiety w moim wieku wielkie fanki tych fimow i juz zarazaja swoje male dzieci do ogladnia, i z czasem dzieci stana sie wyznawcami Star Wars, smutne 🙁

  1. Ja nigdy tego nie oglądałam, jakoś nie ciągnęło mnie do tego…tak samo z Potterem, który też ma sporo fanów :/
   Aczkolwiek parę jakichś cytatów stamtąd to kojarzę…ale to chyba z parodii innych filmów, gdzie czasami wstawiane są totalnie “od czapy” cytaty z różnych filmów, wypowiedzi itp.

 3. Huragan piątej kategorii Irma poczynił ogromne spustoszenie na Karaibach (wyspa Barbuda zniszczona w ponad 90% )i zbliża się do USA. Dziś lub jutro ma dotrzeć do Florydy.
  https://www.youtube.com/watch?v=KDmFbAhlh3w

  Za Irmą pędzi już kolejny huragan Jose 4-tej kategorii:
  https://pbs.twimg.com/media/DJNl4KQXkAADbOM.jpg

  Tymczasem na zachodzie kraju rozszalało się kilkanaście pożarów, w tym jeden największy w historii Los Angeles.

  1. Dziękuję Pan Redaktor 🙂

    1. no tego nie bylo przed ostatnim 23 września. Nie wiem czy cos się stanie tego dnia, ale mam silne przeczucie, że w ciągu max 40dni coś na skale światową się stanie i to niekoniecznie dobrego…

 4. Tak sobie właśnie po nocy czytam proroka Izajasza i jeden werset uderzył do mnie odnośnie zbytniego strachu przed spiskami, bo był ostatnio na blogu tekst o kimś kogo zły już totalnie w tym względzie opętał.

  (12): „Nie określajcie jako spisek wszystkiego, co lud ten uważa za spisek, ani nie bójcie się tego, czego on się boi; niech was to nie napełnia lękiem. (13): Jahwe Zastępów — Jego nazywajcie Świętym, On niech będzie przedmiotem waszego lęku, On niech będzie waszą bojaźnią, [Biblia Lubelska, Iz 8]

  I tu właśnie ciekawym jest, że wszelkie strony z teoriami spiskowymi zazwyczaj przedstawiają tylko informację i albo nie przedstawiają alternatywy albo mówią coś by się obudzić i być “świadomym” (tylko czego? Samego faktu że np. rządy rozpylają chemitralis? Ale co z tym zrobić? Jedyne co widziałem to uświadamianie innych. To wszystko. W jakim celu? Jaki jest plan lub cel?) lub nawołują do jakiejś rewolucji i tu też bez żadnego planu, ładu i składu i alternatywy i postanowieni co dalej.

  1. super dobrany cytat jeszcez raz pokazujący, że Biblia na wszystko ma odpowiedź.

  2. Bardzo dobry komentarz. Nawet nie wiedziałem, że Izajasz coś takiego napisał 🙂 No cóż, zawsze coś nowego się można dowiedzieć z Biblii i tak, my jako chrześcijanie powinniśmy się skupiać bardziej na Bogu i Jezusie aniżeli diable i jego agendzie. To drugie też jest dobre bo jednak trzeba demaskować wroga, ale Bóg i Jezus jednak stoją na pierwszym miejscu no i nie należy zapominać, że diabeł cokolwiek by nie zrobił teraz to i tak już przegrał tę wojnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: