Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rodzą się dwie Polski: kolaborantów niemieckich i obrońców polskich interesów.

Polski sejm w następnych wyborach nigdy nie będzie taki jak wcześniej. Podział na lewicę i prawicę nie będzie już uzasadniony, ponieważ PO uważała się za prawicę, ale politykę wartości miała lewicową. Niebawem i ten podział będzie zlikwidowany.

Jeszcze wyraźniej klaruje się elektorat, na bazie którego powstaną partie. Elektorat zbudowany na płaszczyźnie uchodźców i sporów wokół UE będzie podzielony na propolski i proeuropejski (czytaj niemiecko-rosyjski). Linią podziału będą między innymi stacje telewizyjne i gwiazdy uzależnione od kapitału niemiecko- rosyjskiego.

Z jednej strony TVN, Polsat a z drugiej TVP info. Z jednej strony Maciej Stuhr, Saleta, Michalczewski, Kinga Rusin,  a z drugiej byłych Powstańców Warszawskich, bohaterów AK.

Z perspektywy chrześcijan biblijnych podział jest na pachołków szatana (wszelkich komunistów)  i ludzi broniących wartości chrześcijańskich.

Być może jest to na poziomie najwyższym teatr, ale nie sądzę, aby osoby będące rodzinami ofiar smoleńskich robiły coś dla gry aktorskiej. Emocje i uczucia robią swoje.

 

Poniżej najnowszy hit, sensacja i powalająca prawda.

Tusk koło agenta Stasi:

 

„Od prawej: Ewa Górska, Donald Tusk i Grzegorz Fortuna. Po lewej – agent STASI Detlef Ruser” – napisał Krzystof Szymański, który wrzucił fotografię na Twittera.

To, co było podejrzeniami teraz nabiera podstaw dowodowych.

 

W innym materiale okazuje się, co również “przeczuwaliśmy, mieliśmy tropy, ale to już są fakty:

 

‘Wydawało by się, że w lipcu przed Pałacem Prezydenckim i Sądem Najwyższym mieliśmy do czynienia ze spontanicznymi protestami przeciwko reformie sądownictwa. Jednak te manifestacje były znakomicie przygotowane i brały w niej udział organizacje pozarządowe finansowane zza granicy. Towarzyszyła im skoordynowana akcja w mediach społecznościowych prowadzona z kont w egzotycznych krajów. Czy mieliśmy do czynienia z astroturfingiem? Jaki był rzeczywisty scenariusz lipcowych demonstracji? Czy padliśmy ofiarą zbiorowej manipulacji?’

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledczy-anity-gargas,30082017,33545904

 

O Sorosu sposnorującym KODziarzy: “wszystkie jego pieniądze zostały zarabione na krzywdzie ludzkiej”. Co za chrześcijańska ocena. Nikt nie tłumaczy pokrętnie o ekonomii. Prosto z mostu: zarobil na krzywdzie ludzkiej, a teraz sponsoruje inne zło.

Film pokazuje cały mechanizm manipulacji:

 

Czym jest wspomniany Astroturfing?

 

Astroturfing, kładzenie sztucznej trawy – eufemizm służący do nazwania pozornie spontanicznych, obywatelskich akcji lub inicjatyw podejmowanych w celu wyrażenia poparcia albo sprzeciwu dla idei, polityka, usługi, produktu, wydarzenia.

 

 

Parafrazując, siły obcych państw poprzez twory stworzone w tym celu jak organizacje pozarządowe otrzymywały pieniądze w celu robienia zadym i niszczenia jedności Polaków. Wspomagali ich “polscy” celebryci.

 

 

Tymczasem chcą postawić płot na granicy:

 

https://agrobiznes.money.pl/artykul/jurgiel-dziki-asf-ogrodzenie,234,0,2361066.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

Problem w tym, że o wiele bardziej ważny jest płot duchowy.

Na ten news przychodzi mi na myśl cytat z Psalmu 127:

 

Jeżeli Pan domu nie zbuduje, 
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. 
Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, 
strażnik czuwa daremnie. 

 

Dowiadujemy się, że o próżnych działaniach ludzkich jeśli nie stoi za nimi Bóg. Każdy wierzący winien zdawać sobie sprawę, iż nad Polską odbywa się wojna duchowa. Wojna o wtargnięcie do Polski boga Islamu, czyli szatana. Tego chce Franciszek.

 

Niemieccy komuniści są wściekli na Polaków:

 

“Kandydat SPD na kanclerza Martin Schulz podczas telewizyjnej dyskusji przedwyborczej z Angelą Merkel zarzucił Polsce i Węgrom, że odmawiając przyjęcia uchodźców uniemożliwiają powstanie europejskiej polityki migracyjnej. Zagroził też konsekwencjami finansowymi…”

 

 

Politycy przeciwni Bogu (UE, komuniści, oligarchowie Rosji) mając świadomość o  jednorodności chrześcijańskiej w Polsce i antyimigranckich nastrojach Polaków (czytaj antyAllahowych) będą prawdopodobnie dążyli do napaści na Polskę. Stąd powinniśmy się modlić o polski rząd, aby nie dał się sprowokować Rosji, gdyż wojna wisi w powietrzu. Zwłaszcza, ze obecny rząd reprezentuje interesy izraelsko-amerykańskie.

Jesteśmy również bliżej obecnego prezydenta USA Trumpa z jego ostentacyjną wiarą w Boga.

Poniższy wpis Pawłowicz Krystyny nie jest li tylko jej podejrzeniem:

 

„W dniach 12-25 IX, w Nowym Jorku jest Sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ, z udziałem prezydenta D. Trump’a.
Wyjątkowo, bez podania przyczyny,udziału nie weźmie w nim prezydent W. Putin.
W dniach 14-20 IX, przy granicy polskiej,po stronie Białorusi bedą bodaj największe od lat rosyjsko- białoruskie manewry wojskowe Zapad2017 z udziałem – oficjalnie ok.16 tys, a nieoficjalnie z udziałem ponad 100 tys żołnierzy.
Ćwiczyć będą ATAK na zachodnich swych sąsiadów …
Ćwiczyć będą atak, a nie obronę
Ogromna skala tych agresywnych rosyjskich manewrów może być w istocie przymiarką do rzeczywistego ataku, też na Polskę.
Rocznica agresji Rosjan na Polskę 17 IX 1939r też przypadkiem jest w tym terminie…
W.Putin nie pojedzie więc do ONZ, mimo, że mógłby tam spotkać się z D. Trump’em, bo „zwierzchni dowódca” armii rosyjskiej musi kierować symulacją /czy tylko symulacją ?/ ataku na swych zachodnich sąsiadów z miejsca dowodzenia manewrami.
Przy tym, nie da okazji by w USA zostać ewentualnym zakładnikiem…
Czy te wojskowe rosyjskie „manewry” tak, jak w 1939 r. też zostały „umówione” wcześniej z Niemcami…?”.

źródło: facebook.com, fanpage: Krystyna Pawłowicz”

 

Niestety, ale jak w kłócącym się małżeństwie jesteśmy jednym ciałem z Polakami i to strona mądrzejsza ma zadbać o resztę, a więc  musimy się modlić o Polaków, zwłaszcza, że kilkakrotnie ofiarowali oni Polskę rzekomej Marii, która prze setki lat upokarzała Polskę.  Módlmy się więc o rząd, o mądrości Polaków, o ich zbawienie, o ochronę Polski. Wszak tu mieszkamy. Możemy innych nie lubić, ale pamiętajmy sentencję z filmu Sami Swoi “wróg, bo wróg, ale swój”.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 4 września 2017 — 16:39

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Widzę to na co dzień. Nic ich nie przekona że Merkel zrobi wiele aby Polska nie wyślizgnęła się jej z łap.
  Dzisiaj miałam okazję spytać się jednego zakochanego w UNI dlaczego to robi, przecież zna prawdę, zero reakcji tylko dalej szkalowanie jacy Polacy są źli. Jest Polakiem mieszka w Polsce i dobrze mu się wiedzie a Polski nienawidzi.

 2. Bardzo dziękuję za artykuł.

 3. Nie ma obrońców polskich interesów…są obrońcy interesów, które z Polską i Polakami nie mają nic wspólnego 🙁 Polakom tylko mydli się oczy… i dzieli, zgodnie w zasadą “dziel i rządź” 🙁

  1. Otóż to…niestety, dobrze by było gdyby ludzie się otrząsnęli…

  2. Jak słyszę polskojęzyczne ( nie Polskie ) media typu TVN lub Polsat szkalujące niektórych ludzi, polityków to jestem pewna, że trzeba myśleć wręcz odwrotnie.

   “organizacje pozarządowe otrzymywały pieniądze w celu robienia zadym i niszczenia jedności Polaków. Wspomagali ich „polscy” celebryci”

   I właśnie do tego służą ich media.

   Zrozumcie są w Polsce ludzie którzy o Was walczą. Kłamstwem jest to, że wszyscy są tacy sami, to jest nieprawda. Macie ostatnią szansę, żeby to przemyśleć.
   Nie wszyscy są w polityce zdrajcami, zdrajcy zostali dzięki Bogu odsunięci ale jak chcecie mieć piekło na ziemi to dalej wierzcie TVN-owi i Polsatowi.
   I ściągniecie to piekło na swoje i nasze rodziny
   i będziecie za to odpowiedzialni.

   1. Niestety,ale jesteś w błędzie o nas to walczy i wstawia się Pan Jezus Chrystus,a nie politycy.To jest teatr jedni są dobrzy,a drudzy źli i tak na zmianę.Nie ma żadnej partii politycznej,która realizuje Prawa Boże.Ta,która niby jest z Bogiem i przedstawia wartości chrześcijańskie służy Klerowi.A to jest Babilon ,Wszetecznica
    Ziemskie władze realizują swoje cele,proroctwo apokalipsy musi się wypełnić.
    Daj Boże,żebym się myliła,ale narazie wygląda tak,ze jak nie Muslimy to Rosjanie ,albo nagonka Niemiecka zniszczy Polskę.Ewentualnie PiS z Watykanem będą wyrzynać heretyków.

    1. partii chrześcijańskim nie ma nigdzie na świecie, ale… są takie, które sa bliżej Praw Boga jak PIS i sa takie, które są absolutnie daleko jak PO i nowczesna.
     My nadal z katolikami (nie mylić z Watykanem) mamy tego samego Boga.

     Prawda jest taka jeszcze, że wszystko odbędzie się zgodnie z Planem Bożym. Nasz głos w tym wszystkim jest mało ważny. Nasza modlitwa jest ważna.

     1. To skrót myślowy z partią chrześcijańską 😊chodziło mi o to,ze nikt nie reprezentuje naszych wartości.
      Nie powinnam się wypowiadać,bo kupę lat nie mieszkam w Polsce.Niestety,ale według mnie tak to wygląda.
      Masz racje,ze nasze zdania nie są najważniejsze.My możemy gdybać,a będzie to co Bóg zapowiedział.

      Modlitwa najważniejsza za naszych braci i siostry uwiezione w krk.zastanawiam się nad tym co napisałeś,a mianowicie,ze mamy wspólnego Boga.
      To prawda Bóg jest jeden i On chce,żebyśmy wstawiali się za zagubionymi

    2. PiS raczej nie będzie wyrzynać heretyków.

    3. Wiele jest w naszych rękach z pomocą Boską.
     Nie sądzę, żeby naszym zadaniem na ziemi było bierne czekanie na wydarzenia.
     Politycy są naszymi braćmi i zdziwisz się jak wielu z nich Pan Jezus powoła do siebie. Oni często wiele poświęcają dla nas i nie rzadko swoje życie a my wrzucamy tych szlachetnych ludzi do jednego gara z komunistami.
     Kościół katolicki też się podzielił i nie śmiałabym kłaść ich na jedną szalę.

     1. Przepraszam,a gdzie napisałam,ze mamy biernie czekać?
      Albo gdzie stwierdziłam,że polityków Pan nie powoła do siebie,ze będę zdziwiona?
      Politycy to nasi bliźni,nie bracia
      Z każdej nowej osoby pozyskanej dla Boga raduję się i dziękuje Wszechmogącemu za Jego dobro.
      To,ze kościół sie podzielił to jeszcze nic nie oznacza.Trzeba wyjść z tej instytucji,narodzić się z wody i DŚ i naśladować Chrystusa.
      Niech Ci Bóg Matrioszka błogosławi i strzeże.

 4. Mogę się mylić, ale muzułmanie mogą być karą dla grzesznej Europy. 1. Kiedy Żydzi odwrócili się od Boga, to najechali ich Asyryjczycy i Babilończycy. Zarówno oni jak i wyznawcy islamu pobożni nie byli.

  1. jodła, oczywiście że tak jest.

 5. pis to też ustawka i może nie wszyscy(np regionalni,gminni itp) ale znaczna część to szkodniki . Politycy pis mówią o odszkodowaniach wojennych od Niemiec,o usuwaniu pomników kojarzonych z PRL oraz o uroczystościach solidarnosci kto może kto nie brać udział itd .Wypowiadać to sie może polityk ,politycy z charakterem ,charyzmą a nie ci z po-pisu itp .pis udaje ze jest pro-polski gdy tymczasem niszczą Polaków i ich zaradność ( nadmierna biurokracja,duże koszty prowadzenia działalności gospodarczej ,niskie wypłaty itd itd) oraz brak rozeznania w polityce zagranicznej że nie wspomnę o nudnych apelach smoleńskich których już mamy dość.Od lat 90 tych mówiłem ze to co powstaje na bazie solidarnosci ,potem aws,potem po-pis nie jest z korzyscią dla narodu ,dla kraju .

  1. Niestety nie jest to prawdą co piszesz, nigdy nie było PO-PISU ponieważ jak PIS wygrał pierwszy wybory, to PO wypieło się i nie uznało ich wygranej i nie stworzyło obiecanej koalicji, dlatego powstała wymuszona, wyśmiewana, koalisja PIS, LGP, z Samoobroną.
   PO postawiło PIS-owi warunek, zaszantażowało, albo dajecie najważniejsze teki ministrów albo nie ma koalicji.
   Także proszę nie cytujcie komunistycznych mediów TVN i Polsatu jako swoich słów.
   Jest dobra strona mówiąca o obecnej polityce, zapraszają tam różnych ciekawych ludzi i omawiają bieżące tematy.

   https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: