Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście?

Bóg współdziała ze wszystkimi ku dobremu. Kasia prosiła a Piotr zrobil na zlecenie mema 🙂

 

 

Updated: 4 września 2017 — 10:17

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  http://www.polskatimes.pl/artykul/5167,czy-inteligencja-wyklucza-wiare,id,t.html O tym jak bardzo zwodzicielskie jest przekonanie o potędze ludzkiego umysłu. I na dokładkę https://www.wykop.pl/link/294272/zaleznosc-miedzy-religijnoscia-a/ Tak babilońskie wymysły strasznie demonizują ludzi oddzielając ich od prawdziwej wiary w Pana Boga ( wykop sprzed czasów obecnego dna upadku 😉 ).

 2. Witam. Dawno nie pisałem ale męczy mnie od jakiegoś czasu sprawa nauki. Czy studia zaoczne czyli weekendy (sobota)będzie z mojej strony załatwianiem swoich spraw, pogwałceniem odpoczynku i poświęcenia czasu Bogu? Bo żona ostatnio mnie tak zaatakowała- “w soboty nie pracujesz ale studia rozpoczynasz” i zaczęło mnie to zastanawiać, czy dobrze robię rozpoczynając studia?

  1. mielonka turystyczna

   W ktorymś z wykladów poruszał ten problem bodajże Pavel Goia, mnie tez to trapi.

   1. Dokładnie, Goia nie uczęszczał w soboty na wykłady.

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     art. 11 Ustawy z dnia 30 czerwca 1995r. O Stosunku Państwa do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr
     97, poz. 481).
     1. Świętem adwentystycznym jest sobota.
     2. Wierni Kościoła mają prawo do zwolnienia od pracy I NAUKI na czas święta adwentystycznego, to jest od zachodu słońca w piątek, do zachodu słońca w sobotę.

    2. Trudna sprawa. Ja robiłam niedawno co prawda nie studia ale kurs, i modliłam się o to jak to zrobić czy weekendowo łącznie z pracą w tygodniu, czy bez pracy i dziennie. W końcu uznałam że ważniejsze jest dla mnie by zachowywać szabaty i zdecydowałam się pójść dziennie. I prawdę mówiąc Bóg mi to wielce wynagrodził (otrzymałam wszystkie potrzebne środki na kurs, bym nie musiała pracować w tym czasie), i obdarzył błogosławieństwem również po tym czasie,za co jestem wielce wdzięczna.

 3. Artur S. (detmold)

  http://www.prawdaobiektywna.pl/nauka-i-technika/wsrod-muzulmanow-uposledzenie-umyslowe-niski-poziom-inteligencji-2478.html Bill Warner, amerykański badacz islamu, oskarża islam o przestępstwo wobec przyszłych pokoleń. Jego zdaniem kazirodztwo, które pochwala Koran, doprowadzi do zdegenerowania ludzkości….

 4. Dziękuję Kasiu 🙂

 5. Oo, dziękuję pięknie 🙂 ten śmietnik na czerwonym ludku jest bardzo wymowny 🙂

 6. Artur S. (detmold)

  2 czerwca 2016
  Narcyzm, obsesja sukcesu, uprzedmiotowienie kobiet i kult celebrytów. Cindy Sherman obnaża szaleństwa współczesnego świata.

  Ujawnia przyczyny frustracji.

  Słynna amerykańska fotografka Cindy Sherman robiła selfies długo przed tym, nim to słowo powstało w języku. Jej cykl „Untitled Film Stills”, stworzony pod koniec lat 70., nie były jednak zbiorem słitfoci, tylko zaangażowaną sztuką feministyczną. Na 69 czarno-białych zdjęciach artystka wcielała się w rozmaite stereotypowe kobiece role zbudowane przez hollywoodzkie filmy z lat 50. i 60., pokazując w ten sposób jak obraz kobiety jest uwięziony w męskich kliszach i wyobrażeniach. Zdjęcia te wywołały ogromną dyskusję i na trwałe zapisały się w historii fotografii. Do dziś inspirują innych artystów (swoją wersję „Untitled Film Stills” stworzyła w 2006 roku Aneta Grzeszykowska), a cały cykl trafił do kolekcji Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

  Na wystawie w australijskim Queensland urodzona w 1954 r. Sherman pokazuje prace pochodzące z serii „Head shots” (2000-02) oraz “Clowns” (2003–04) – powstałej w reakcji na atak terrorystyczny na World Trade Centre, a także nowsze cykle, prezentowane po raz pierwszy poza USA: „Society portraits” (2008) oraz te będące efektem nietypowej, subwersywnej współpracy z domami mody Balenciaga i Chanel. Na każdym zdjęciu artystka występuje w poczwórnej roli: jako fotografka, modelka, projektantka mody i twórczyni artystycznego make-upu. Podobnie jak w przypadku „Untitled Film Stills”, w większości nowe prace nie są typowymi autoportretami, lecz ukazują stereotypowe i przerysowane ujęcia znane z magazynów mody, mediów i serwisów społecznościowych. Artystka pokazuje w ten sposób, jak bardzo współczesne społeczeństwa są ogarnięte obsesją narcyzmu, sukcesu i kultem celebrytów, co prowadzi u wielu ludzi do niestabilności emocjonalnej i frustracji. Sherman za pomocą kostiumów, makijażu i fotografii cyfrowej tworzy groteskowe wizerunki, które skłaniają do krytycznego spojrzenia na otaczającą nas medialną rzeczywistość.

  “Cindy Sherman”

  Queensland Gallery of Modern Art, Australia

  wystawa potrwa do 3 października Tekst z neta.

  http://www.miastokobiet.pl/wizerunek-kobiety-w-reklamie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: