Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyższość instynktu samozachowawczego Polki od fałszywie pojmowanego humanitaryzmu wobec uchodźców.

“Biedni” imigranci blokują samochód Polki, która zachowując instynkt samozachowawczy i wbrew presji teorii rasizmu przejeżdża przez nachodźców.

Polka na przekór słowom słowom Franciszka przejeżdża przez blokadę tych “pokrzywdzonych” Islamistów. W takich sytuacjach nie ma czasu na myślenie. Kiedy jechałem na pierwszy zjazd czytelników zatrzymał mnie na drodze jakiś Rumun chcący “dać” mi zegarek za pół darmo, bo paliwa mu brakło. Miałem kilka sekund na zastanowienie gdyż był top teren niezabudowany. Ruszyłem po chwili niemal z piskiem opon. Później się dowiedziałem, że oni tak oszukują i jest to taka ich stała taktyka. Jednak co by było gdyby nachodźcy zalali nas i dochodziłoby częściej do takich zatrzymań?…

 

UE chce aby Polacy również mieli utrudnione zycie. Ideowi komuniści jak Timmermans i Jukcker oraz ich przedstawiciele w Polsce chcą takiego samego chaosu jak we Francji, Włoszech i innych krajach. Ci potomkowie polityczni Marksa, Lenina i Stalina chcą w Polsce drugiej rewolucji październikowej. Wtedy było to w imię równości społecznej. Teraz jest w w imię pomocy humanitarnej. Dobrymi chęciami jest pieklo wybrukowane. Jak erzekl klasyk: precz z komuną. Jeszcze Polska nie zginęła póki są ludzie wierzący w Polsce w innego Boga niż Allah.

 

Nie z nami te numery Bruner. Przepraszam Juncker….

 

 

Biblia jasno mówi o  tym,  co poruszaliśmy kilka razy na łamach tego bloga:

 

To cudzoziemiec ma się dostosować do nas, a nie my do niego!

 

 

 

(29)A to będzie dla was wieczną ustawą: W miesiącu siódmym dziesiątego dnia tegoż miesiąca ukorzycie się i nie będziecie wykonywać żadnej pracy, zarówno tubylec jak i obcy przybysz, który osiadł wśród was. Księga Kapłańska 16

 

oraz:

 

“Powiesz też do nich: Ktokolwiek z domu izraelskiego albo z obcych przybyszów, którzy mieszkają pośród nich, będzie składał ofiarę całopalną albo inną, (9) a nie przyprowadzi jej do wejścia do Namiotu Zgromadzenia, aby ją ofiarować Panu, mąż ten będzie wytracony ze swego ludu.” Kapłańska 17 8-9

 

Jak się okazuje Przybysze nie tylko nie dostosowują się do nas, ale nami gardzą i podbijają socjalem. Demografia w krajach Europy Zachodniej mówi sama za siebie. Taki jest skutek zgody obywateli Europy na bezbożne rządy

 

Jak widzimy Biblia jest ponad czasowa. Złamanie tego prawa kosztuje wojną domową, rozruchami, aktami terroryzmu tak jak to ma miejsce we Francji i Szwecji czy we Włoszech.

Niestety ale bezbożna UE nie trzyma się biblii i daje swobodę przybyszom zakładającym meczety.

Przy tej okazji mam pytanie do przeciwników ważności Prawa Boga: czy jest to prawo nadal aktualne? Czy wybieramy sobie z Tory to co chcemy? Prawo ceremonialne nas nie obowiązuje bo Jezus je wypełnił i On jest arcykapłanem, ale Prawo moralne nadal nas nie tylko obowiązuje ale jak widać wyżej SPRZYJA  nam. Przeciwnik Boga Franciszek czyni na odwrót, co pokazuje jaka organizacją jest Watykan.

 

 

 

Updated: 3 września 2017 — 10:30

6 komentarzy

Add a Comment
 1. “Prawo ceremonialne nas nie obowiązuje bo Jezus je wypełnił i On jest arcykapłanem, ale Prawo moralne nadal nas nie tylko obowiązuje…”
  A czy Jezus nie wypełnił też prawa moralnego? Co to w ogóle za dziwna praktyka dzielenia prawa Boga na jakieś części? Prawo było jedne, całe, niepodzielne i przez niemal 1,5 tys lat pokazało że absolutnie ludzie nie są w stanie go przestrzegać. W ogóle zauważyłem na tym blogu dziwną tendencję ostatnio do wybierania sobie rzeczy z Prawa. Jak konkurs jakiś: Ja nie jem wieprzowiny, ja przestrzegam szabatu, a ja cośtam a ja owośtam. Skoro przestrzegasz szabatu to dlaczego nie przestrzegasz nowych księżyców? Skoro nie jesz wieprzowiny to dlaczego nie spożywasz przaśnych chlebów przez okres trwania paschy? Ja nie obchodzę sabatu i kocham bekon i wiem że Bóg przez to wcale nie kocha mnie mniej. Powiem więcej to że ktoś przestrzega jakiś wybranych subiektywnie przepisów, wcale nie znaczy że Bóg go kocha bardziej. Zbawienia nie da się wypracować, bo nawet jeżeli jesteś doskonały w jednym ponosisz całkowitą porażkę w drugim. Na tym polega właśnie wolność w Chrystusie że wszystko mi wolno ale nie wszystko jest pożyteczne.

  1. Idąc tym tropem…skąd wiesz, co nie jest dla Ciebie pożyteczne? Ano, przecież nie za swojej ludzkiej oceny tego co jest dobre, ale z oceny Tego, który wszystko stworzył. A ocenę tego co nie jest dla nas dobre/pożyteczne Bóg zawarł właśnie w swoim prawie. Ewentualnie można też powiedzieć, że pożyteczne jest wszystko to, co robił Jezus, i my mamy go naśladować – a przecież Jezus powiedział, że nie przyszedł znieść prawa, ale je wypełnić.

   Tak, prawo dzieli się na części, bo część z niego już nie obowiązuje (zostało zamienione). Mówi o tym samo Pismo, np.
   Hebr 8-9
   “Ofiar, darów, całopaleń i ofiar za grzech nie chciałeś i nie podobały się Tobie, choć składa się je ZGODNIE Z PRAWEM;
   Następnie (Jezus) powiedział: Oto przychodzę, abym spełniał twoją wolę, o Boże. ZNOSI PIERWSZE, ABY USTANOWIĆ DRUGIE.”
   Zatem również wszystkie prawa/przykazania dotyczące systemu ofiarniczego/świątynnego zostały anulowane.

   W odniesieniu do powyższego, chętnie Ci odpowiem Rusa na pytanie: “Skoro przestrzegasz szabatu to dlaczego nie przestrzegasz nowych księżyców?”

   Odnośnie nowi księżyca Pismo mówi:
   “Każdego pierwszego dnia waszego miesiąca macie złożyć Panu na całopalenie: dwa młode cielce, barana i siedem jednorocznych jagniąt bez skazy. (…) To jest OFIARA podczas nowiu księżyca, którą co miesiąc przez wszystkie miesiące roku macie składać.” Ks.Liczb 28,11-14
   – jak czytamy przestrzeganie nowi łączyło się z ofiarą m.in. ze zwierząt. Jednak wiemy już z Pisma, że ofiary ze zwierząt zostały zniesione, a zamiast nich została ustanowiona jedna nieprzemijająca ofiara Jezusa Chrystusa. Dlatego nowie już nie obowiązują.

   Natomiast szabaty nie wiążą się z częścią prawa dotyczącą ofiar/ceremonii świątynnych, dlatego nie zostało zniesione ich przestrzeganie.

   Z Panem Bogiem 🙂

   1. jestem pod wrażeniem komentarza. Szczerze.

  2. Jak można kochać bekon?Ten bekon to twoj bożek.Dlatego nie możesz zobaczyć Prawdy.
   Zachowujesz się jak oskarżyciel,przemawiają przez Ciebie duchy zwodnicze.
   To ,ze Pan Jezus Chrystus wypelnil Prawo wcale nas z tego nie zwalnia.
   Mamy być jak On.
   Jeśli nasza sprawiedliwość nie będzie wieksza niż uczonych w pismach nie wejdziemy do Królestwa Bożego.
   Radzę Ci uważniej czytać Biblie i nie wybierać sobie wersetów na potwierdzenie swoich założeń.
   Ziemia ani niebo jeszcze nie przeminęło tak wiec według słów Mesjasza Prawo nadal obowiązuje.
   A na koncie spójrz do Izajasza 66 i zobacz co się stanie z ludźmi,którzy jedzą nieczyste zwierzęta.

 2. Bardzo dobra notka! wszystko całkiem ładnie wyłożone! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: