Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miliarderzy z Doliny Krzemowej w przeciwieństwie do katolików boją się apokalipsy i sądu Bożego.

Przedsiębiorcy z Doliny i Wall Street dołączają do ruchu survivalowców – można przeczytać w The New Yorker.Wśród nich są m.in.: Steve Huffman, jeden z założycieli i prezes Reddita, Marvin Liao, były menedżer wysokiego szczebla w Yahoo i partner w 500 Startups oraz Robert A. Johnson, dyrektor zarządzający funduszu Soros Fund Management.

Reid Hoffman, współzałożyciel LinkedIna i inwestor powiedział New Yorkerowi, że jego zdaniem ponad połowa miliarderów z Dolina Krzemowej w taki czy inny sposób zabezpieczyła się na wypadek apokalipsy, choćby kupując podziemny bunkier.”

źródło informacji: http://businessinsider.com.pl/strategie/jak-przygotowac-sie-na-apokalipse-tak-robia-to-miliarderzy/qxw2k44?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi

 

Większość ludzi żyje jakby Boga nie było. Pisząc w tytule o katolikach mam na myśli ogół wiernych kościoła imperium Rzymu. Ta mniejszość interesująca się czasami ostatecznymi ufa niestety objawieniom demonicznym w kwestii apokalipsy i tylko zapewne garstka studiuje biblię.

 

 

Jednak biznesmeni z górnej półki dobrze wiedzą co ma nadejść i dlatego zabezpieczają się przed Bogiem. Ich działanie można porównać do zabezpieczenia się mrówki wchodzącej pod liść przed słoniem….

 

Jednak jest dobry przykład na pokładanie zbyt dużych nadziei w sobie. Oni mają wiele na sumieniu, ale myślą, że dzięki własnemu cwaniactwu skryją się przed Bogiem. Przypomina mi się opowiastka o muzułmanach, którzy piją pod stołem gdyż tam nie widzi ich Allah 😀

 

Oto i realne bunkry możnowładców, czekające na swych właścicieli:

 

Podczas kiedy tradycyjne schrony pełnia role głównie ochrony życia, bunkry XXI wieku pozwalają spędzić ten okropny dla innych czas w luksusowych warunkach:

 

Jednym słowem nudy….

 

 

Panowie bogacze, proroctwa biblijne zawsze się wypełniały i nie wiem dlaczego tym razem miałyby się nie wypełnić. Te Was dotyczące również się wypełnią i Biblia również o tym mówi:

 

 I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,

(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,

(17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?”

 

 

Biblia jest Słowem żywym i okazuje się ten rozdział apokalipsy wypełniać na naszych oczach. Podnieśmy więc głowy. Nasz król nadchodzi. Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi.

 

 

 

 

 

Updated: 1 września 2017 — 17:10

4 komentarze

Add a Comment
  1. Taka to jest tarcza, jak ja jestem królowa angielska…
   Trochę granicy jeszcze do tego przypadnie w moich stronach…nawet i moja była parafia się na to załapała, choć stamtąd do najbliższego przejścia granicznego (tu z Białorusią) jest 15 kilometrów :/ [aż 434 osoby 🙁 ]

  2. Krzysztof żołnierz

   Dziękuje Elisheva to bardzo ważne co podałaś,ja się modlę o nasz kraj codziennie,i o ten naród modlę się by był ten kraj chroniony na wszystkih granicach,a ktoś próbuje od środka rozwalić ochronę tego kraju odmawiając różance do demona,ta wiadomość jest dla nas wszystkich,a szczególnie dla tych wyposażonych w dar orędownictwa.

 1. Tak wypełniają się Słowa z apokalipsy na naszych oczach.Chwała Bogu!bo On jest dobry i dba o swoje dzieci.
  Dlatego zostały spisane wszystkie te wydarzenia,abyśmy się nie bali.Bo On nad wszystkim czuwa.Tylko wykorzystali czas ,aby wzrastać,pocieszać się.Pan Jezus Chrystus nadchodzi!
  Złemu zależy,żeby zasiać strach i panikę,ale my zwyciężamy z naszym Panem.Chwała Bogu!

  Nie mogę zrozumieć tych możnowładców?Studiują Biblię,a jednak zamiast przyjść do Boga trwają w bezmyślności.
  Przeca te bunkry to szałasik małego dziecka.Brak logiki i znajomości Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: