Dzisiaj zagadał mnie na fejsie ochrzczony w wakacje Szymek, informując o istnieniu Planety X i pytając czy to może być Nibiru. No cóż myślę, że nikt nie będzie miał co do tego pewności jak i do tego, że takiej planety nie ma.

Natomiast postanowiłem sprawdzić i owszem na poleconej przez Szymka sky-map.org znajduje się taki obiekt w konstelacji Byka (Taurusa). Oto psc, które zrobiłem:

 

 

Potraktujcie to jako rozrywkę, a nie jak jakieś wielkie odkrycie, czy coś wiarygodnego. ale może wielu zainspiruje do innych poszukiwań, gdyż sam mam już na to pomysł.

Co znalazłem na stronach angielskich? Nie jest tego wiele, ale coś tam jest.

 

Od lat naukowcy, astrologowie i spiskowcy spekulują o istnieniu planety “X” – czyli planety Melancholia, która dzieli ziemską orbitę, ale jest nam ukrywana, ponieważ jest naprzeciw nas – zawsze po drugiej stronie Słońca.

Używając metody ważonej-najmniej-kwadratów, orbita i masa Planet X została obliczona z reszt Uranu. Stwierdza się, że jeśli istnieje Planet X, to będzie dziesiątą planetą. Jednak nie może to być dziesiąta od Słońca, ponieważ obliczona oś semimajora jest trochę mniejsza od Plutona. Peryferia Planet X, podobnie jak Pluton, znajduje się wewnątrz orbity Neptuna.

 

Istnieje poważna przesłanka o istnienia takiej planety. Jest nią zaprzeczenie przez NASA.

Pomimo uruchomienia licznych sond kosmicznych wyposażonych w urządzenia do skanowania podczerwonego, które według NASA, ponad 99% naszego Układu Słonecznego, utrzymywały, że nie ma takiej planety. Jednakże Edward Snowden wraz z byłym naukowcem NASA, profesorem Mungo McAlgae, twierdzi teraz, że zarówno NASA, jak i agencje rządowe ds. Bezpieczeństwa wiedzą o istnieniu Planet X  od wczesnych lat 90. i wiedzieli o tym  w ich otoczeniu. W jednoczesnej konferencji prasowej wcześniej, zarówno profesor McAlgae w firmie Caltec, jak i Edward Snowden z jego nieujawnionej lokalizacji w Rosji, szczerze mówili o konspiracji, aby utrzymać Plan X w okładkach. ” Oficjalna linia rządowa to taka, że ​​Planet X nie istnieje” – powiedział Snowden. “Czuje się, że masowa panika może się zdarzyć, jeśli ludzie myślą, że planeta X jest na biegu kolizji z Ziemią”. Profesor McAlgae podczas swojej konferencji stwierdził, że ” Grawitacyjne skutki planety X na naszym słońcu zostały dobrze udokumentowane z lat 70-tych. Ponadto NASA dysponuje obszerną bazą danych obrazów Planet X, która wydaje się wskazywać nie tylko oznaki życia, ale także cywilizację “. Obydwaj wezwali NASA, aby nie tylko potwierdzić istnienie Planet X, ale także uruchomić sondę w celu ustalenia, czy na jej czy na innej planecie istnieje inteligentne życie. ” Jak dotąd, nie ma na to żadnych oznak” – podsumował Mungo. Na swojej konferencji Snowden wyjawił jednak wyciekły obraz Planety X, który wydaje się pokazywać obszerną roślinność, a nawet na ludzkich strukturach na powierzchni planety.

 

Uważa się, że Planeta X jest wielkości Jowisza a to sporo.

 Jowisz jest znacznie większy niż (10 razy) Ziemia; a jeśli Planet X jest “możliwa jak Jowisz”, proszę przeczytać te cytaty :

  • “Średnica Jowisza jest 11,2 razy większa od Ziemi. Innymi słowy, można umieścić 11.2 Ziemia obok siebie, aby dopasować ją do średnicy Jowisza.
  • “A objętość Jowisza jest jeszcze większa. Zajmie 1321.3 Ziemia, aby wypełnić objętość Jowisza. Jeśli chodzi o powierzchnię, Jowisz jest 121,9 razy większy od Ziemi. Ile Ziemi można spłaszczyć, aby pokryć powierzchnię Jowisza.
  • – Jowisz ma 317,8 razy większą masę Ziemi.

 

Teraz ciekawostka. Planeta X nazywana jest także Nemesis. Znalazłem ciekawy tekst zespołu Arch Enemy – Nemesis:

 

Spacerujemy po tej Ziemi
Z ogniem w rękach
Oko w oko
Jesteśmy Nemesis

Jesteśmy z Tobą
Niezliczenie wiele złych dusz
Walczymy! Walczymy o wolność
Stoimy zjednoczeni

Jesteśmy legionem
Głosem anarchii
To rewolucja
Tworzymy nowy nieład

Jesteśmy wrogami
Przeciwnikami systemu
Miażdżymy hipokryzję
Zabijamy filister

Jeden za wszystkich – Wszyscy za jednego
Jesteśmy silni – jesteśmy jednością
Nemesis*

Płonąca żarliwa złośliwość
W naszych sercach, w naszych żyłach
Twoja krew, moja krew
Cała krew leci tak samo

Jeden za wszystkich – Wszyscy za jednego
Jesteśmy silni – jesteśmy jednością
Nemesis*

 

 

 

Planeta X jest pierwszym i jedynym filmem, który w pełni wyjaśnia tajemnice Księgi Rodzaju 6 i Objawienia 9. Biblia prorokuje, że w ostatnich dniach z “bezdennego dołu” uwolniona będzie  armia 200 milionów demonów. Mając króla lub ciemnego anioła nad nimi imieniem Abaddon, te ogniste, serpentyczne demony będą męczyć ludzkości i masakra mnóstwo za pomocą ognia, dymu i siarki, wydobywanych z ust. W rzeczywistości nauka okultystyczna w masonerii i innych tajnych towarzystwach głosi nadejście tajemniczej Planety X , o nazwie Syriusz, Gwiezdnej Gwiazdy . Iluminaci mówią, że jeśli to będzie, ta gwiazda przyniesie zarówno katastrofie, jak i zbawienie na ziemię, kończąc na obcej inwazji przez pozaziemskie istoty, które będą panować jako bogowie nad całą ludzkością.

 

Planeta X i przepowiednia Indian Hopi.

Bardzo dziwnym  trafem jest tej przepowiedni wiele podobieństw do apokalipsy.

Oto one:

 

“Ważne aby rozumieć, że te przekazy będą znajdowane we wszystkim co żyje, nawet w naszych ciałach i kroplach naszej krwi. Wszystkie formy życia otrzymają przekazy od bliźniaków… te co latają, kwiaty i nawet zajączek. Pojawienie się bliźniaków rozpocznie okres 7 lat, który będzie naszą ostatnią szansą na zmianę.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem. Nawet Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem.”

Przepowiednia Indian Hopi

 

 

 

Bliźniaki= 2 świadków

Wielki ucisk = 7 lat

Zobaczy go każde oko = Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne

 

Nie wiem czy to jest od Boga czy New Age. Przy całej mojej wierze mam umysł naukowy i badam pod kątem biblijnym rzeczy wokół biblijne. Wiadomo, że Indianie mieli swoich szamanów. To nie mogło pochodzić od Boga. Tylko skąd tyle podobieństw do Biblii? Być może są to sfałszowane proroctwa biblijne co potwierdzałoby raz jeszcze wiarygodność proroctw biblijnych.

 

Jest jeszcze jeden ciekawy trop. Utwór o Nibiru. Wkomponowuje się w powyższą anlizę.

 

Strajk Annunaki!

Z niebiańskiej otchłani

Zniszczyć starożytne strefy pod znakiem gwiaździsty topór Zjednoczyć zwycięstwo koronowany szturm szturmów Legionów, aby dowodzić magią nocy smoków

Cichy zabójca – poprowadzę królowie ognia do ostatecznego mrowienia śmiertelników.

Wyścig się w kierunku symboli sił Qliphotic.

Raduj mnie teraz panom śmierci – mocą chaosu magik Przysięgając królom smoków – Zjeednoczeni przez jedną tyranię. W krwi Boga  docieramy do tradycji ZUAB!

Aby podporządkować sobie ziemię niewzruszoną śmiercią, legiony zabójców uderzą ziemię i zabiją całe żyjące ciało! Rozkazuję nazwiska zapomnianych pięćdziesiąt bram.

Docieramy do nich przez głębokie lodowate wody Rleyha.

 

Jak głupcy śmiertelnicy zostali zmarnowani!

Zabójca Nibiru z twarzami czarnych bezładnych panów z atakiem grzmotu śmierci.

Biorąc pod uwagę jadowite siły gniewu i zemsty, jesteśmy niewidzialną przekleństwem – Bel aossic armageddon!

Przerażać się poza koszmary ludzkości Będziemy prosić o sojusz Assassinów Nibiru

 

Oczywiście ludzie bez Ducha Bożego pisali ten tekst, a on musiał być inspirowany przez duchy przeciwne Bogu.