Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Protestanci zbudowali potęgę I Rzeczpospolitej!

 

Updated: 25 sierpnia 2017 — 13:03

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Z pewnością tak było kiedyś, ale obecnie razem z katolickim kościołem – matką są protestanci córkami wielkiej wszetecznicy, czyli zgromadzenia nieślubnych dzieci – bękartów. Niczym więcej.

  1. otóż to…chociaż nadal są pewnie i tacy protestanci, co się nie sprzymierzają z “kościołem” katolickim…

 2. Artur S. (detmold)

  Zabawne. krk ( i stowarzyszenia afiliowane ) przebiegle bagatelizuje swoj demoniczny wplyw i chytrze umniejsza swe bestialskie zbrodnie wobec Polski i swiata, za to z jaka zajadla pasja broni swych interesow na tym swiecie… Esencja hipokryzji.

 3. Artur S. (detmold)

  Narod jest wtedy bogaty gdy jest ze wszechmiar przemyslanie gospodarny badz “lupiezczy” tzn. umie wykorzystywac inne wspolnoty ludzkie dla swoich celow/zaspokojenia potrzeb w sposob skryty albo jawny, elegancki albo ordynarny.

 4. A i tak ktoś powie że Polska przetrwała 3 zabory, 2 wojny światowe i w ogóle wszystko, dzięki opiece aszt..wróć..maryji.

 5. “Protestanci zbudowali potęgę I Rzeczpospolitej!”

  a katolicy Ojczyznę [również moją] zrujnowali
  wespół ze zdrajcami, konfidentami, komunistami,
  papieżami, Bolkami, i kim tam jeszcze ?
  byłbym zapomniał o przeorze jasnej góry z obrazem
  ______________

  niesamowity jubileusz Trzystulecia koronacji obrazu, ktory dorównuje [?] Bogu
  i jeszcze “czyni cuda” – szie nie śmiejcie, nie korony ale obraz czyni
  na bluźnierczej mszy spotkali szie faryzeusze jasnogórscy,
  w odróżnieniu od jerozolimskich, jednakże krzyżowali innymi metodami
  prawdziwego Zbawiciela Żywe Słowo Boga… były sztuczne ognie
  i kosmiczna obłuda, obecny był prezydent Duda i inne kozły

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jubileusz-koronacji-obrazu-matki-bozej-na-jasnej-gorze-kto-pojawil-sie-na-mszy/n9js6xd#slajd-7

  Co musisz wiedzieć o obrazie Czarnej Madonny?
  [a jak ja nie będę chciał wiedzieć ? – seler]
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/co-musisz-wiedziec-o-obrazie-czarnej-madonny/h8drnll

  i szie “niechcący” wydało kto to jessssst Czarna Madonna ?

  Erzulie Dantor – polska Czarna Madonna z Haiti
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/erzulie-dantor-polska-czarna-madonna-z-haiti/rymy1lb
  cytat:
  “Widzimy Czarną Madonnę w pięknej sukni i płaszczu. Z charakterystycznymi bliznami na prawym policzku. Jest i Dzieciątko. Gdy przyjrzymy się jednak dokładnie, to dostrzeżemy coś niepokojącego w oczach kobiety, która na lewym ramieniu trzyma córkę, natomiast w prawej dłoni często dzierży sporej wielkości nóż. Tak przedstawiana bywa Erzulie Dantor, Czarna Madonna z Haiti, którą na wyspę przywieźli Polacy.”
  i dalej:
  “Matka Boska Częstochowska trafiła na Haiti razem z polskimi legionistami walczącymi dla Napoleona
  Wizerunek Erzulie Dantor to bez wątpienia jeden z najbardziej dobitnych przykładów wpływu Polaków na kulturę wyspy na Karaibach
  Bogini jest opiekunką piękna, miłości, płodności i kobiecości. Ale także czarownic i kobiet praktykujących haitańską religię i nierządnic”

  i na koniec słowa Duchowego Dyrygenta Materialnych Oprawców:
  “- Życzę Polakom, aby odczuli, że nikt z nas nie jest sierotą na tym świecie pełnym sierot, bo każdy z nas ma matkę nieprześcignioną w miłości – powiedział papież Franciszek w specjalnym orędziu do Polaków z okazji jubileuszu 300-lecia koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.”
  http://wiadomosci.onet.pl/religia/papiez-franciszek-wyglosil-specjalne-oredzie-do-polakow/vfn26cx

  to tyle w temacie ukoronowania “przenajświętszego” bałwochwalstwa
  i dobrze, że nie było tam Cyganów, ani na pielgrzymce, ani na mszy,
  ani pod obrazem… i to był chyba największy cud tak zwanej czarnej madonny,
  seler 🙂

 6. “Literatura feministyczna zniszczyła moją kobiecość”

  1. ha, akurat 2 dni temu rozmawiałem z kobietą piszącą pracę mgr z Gender. Brutalnie jej powiedziałem, że jej praca nadaje się do kosza na śmieci.

   1. Feminizm od początku był pomysłem diabelskim, dlatego obecnie skręca jeszcze dalej w satanizm zajmując się gender, promowaniem homoseksualizmu itd. A wszystko pod pięknym płaszczykiem “sprawiedliwego traktowania”.

 7. Artur S. (detmold)

  Polacy to ludzie niezastepieni w czasie wojny/tumultu ( wymuszonej przez zagrozenie zewnetrzne wspolpracy ), a strasznie nikczemni w czasie pokoju ( gdy obce smiertelne niebezpieczenstwo mija )… Jak zyc w kraju o takiej chorej strukturze duchowej? Wszystkie niedostatki naszej rzeczywistosci wynikaja wlasnie z tego zasadniczego zalozenia. Jestesmy ofiarami demonicznego watykanu i jego mrocznych knowan, ktore uczynily z nas karzelki mentalne. Jednak istnienie takich wspolnot jak nasza jest Bozym plomieniem ktory rozjasnia ciemnosci w ktorych jest pograzony nasz kraj. To znak, iz Pan Jezus Chrystus jest prawdziwym Zbawca. Taki lyk ewangelicznej nadziei 🙂 .

 8. Artur S. (detmold)

  Niebieski laser i grafen-niestety sztandarowe przyklady naszych porazek miast sukcesu po “przemianach” ( przelomowe technologie, ktore daja niesamowitego kopa prorozwojowego, szkoda iz obcym zamiast nam )… Ludzi z rozmaita inicjatywa tworcza mamy dostatek, tylko ze rodzima gleba duchowa jest dla nich jalowa ( brak zorganizowanego systemowego wsparcia dla ich pomyslow, a czesto wrecz niszczenie ich )…

 9. Artur S. (detmold)

  Naszych ludzi cechuje swoiscie pojmowane luzactwo tj. wpojony im przez watykan brak wiekszych oznak dbalosci o sprawy doczesnej narodowej wspolnoty poczawszy od spraw podstawowych jak np. godnego zachowania sie zbiorowego manifestowanego schludnym i ladnym ubieraniem sie poczawszy na kompletnym braku zainteresowania sie wiekszosci zywotnymi interesami zgromadzenia skonczywszy.

 10. Artur S. (detmold)

  Nasi ludzie akumulują kapitał w sposób nadmiernie ich wyniszczający (!). Brzmi to nielogicznie ale przypatrzmy się sprawie bliżej. Nie mamy wielkich, globalnych koncernów oraz reprezentujących ich rozpoznawalnych marek na skutek wypadnięcia ze światowych procesów gospodarczych w XVII/XVIII gdy rodził się nowoczesny świat kapitalistyczny. Potem straciliśmy przez własną głupotę swoją osnowę ekonomiczną to jest państwo-XIX wiek okres najszybszego rozwoju ludzkości w historii pisanej. Zaś dzieje po I wojnie światowej to tryumf u nas socjalistycznych bredni różnego chowu. A to wszystko przez zwycięstwo w Polsce bluźnierczo bałwochwalczego w swej wymowie katolicyzmu w XVI wieku.

  1. Artur S. (detmold)

   Nie jest tak, iz nie mamy produktow krajowych, w pelni rodzimych na wysokim poziomie wykonastwa. One sa, tylko iz ich jest zdecydowanie za malo, zeby nasza gospodarka byla samodzielna-a przez to zasobna, a nie istniala tylko jako poddostawca oparta na zagranicznych montowniach realizowanych w oparciu o obce technologie-co powoduje taka biede ekonomiczna oraz jednoczesnie ludzie z inicjatywa sa tepieni przez pograzone w blogim letargu spoleczenstwo polskie, ktore nie chce w swej przewazajacej masie tworzyc nowych rzeczy i zdobywac lepszego jutra, a tylko w przerozny sposob wegetowac ( zyciem tego nie mozna nazwac ). Przykladowo. Ile w Polsce powstaje co roku nowych przedsiebiorstw, ktore wdrazaja prawdziwie nowatorskie i innowacyjne sprawy-standardy, a nie wylacznie powielaja istniejace wzorce? Do tego jednak potrzebna jest wszelaka chec czynu/wola zmian-obszerny kapital ludzkiego zaufania, a nie tylko pragnienie za wszelka cene trwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: