Oczywiście nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.

Kolejna manipulacja Franciszka grająca na uczuciach.

“- Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców – tak brzmi tytuł opublikowanego w poniedziałek w Watykanie orędzia papieża Franciszka na Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, który będzie obchodzony 14 stycznia przyszłego roku.”

http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Papiez-Franciszek-opowiada-sie-za-przyjmowaniem-i-ochrona-uchodzcow

 

Francja, Hiszpania, Anglia, Szwecja jest pełna uchodźców i skutek tego jest fatalny, co jest dowodem na złe intencje przywódcy największego kościoła na świecie jakim jest papież Franciszek.

 

Przyjmować:

Po to by wiara chrześcijańska została zdominowana przez Islam i żeby rdzenni mieszkańcy bali sie we własnym mieście.

Chronić

Promować przemoc:

Integrować:

Miriam:

WŁADZE UE KOOPERUJĄ Z ISLAMSKĄ MAFIĄ

 

Katolicy powinni się ocknąć i zobaczyć czym jest ta religia, którą Franciszek chce sprowadzić do Polski. Jak wielka to armia składająca się głównie z mężczyzn.

 

 

 

Pytanie, dlaczego Watykan nie przyjmuje uchodźców?

Dlaczego tego nie robi bliższa geograficznie i religijnie Arabia Saudyjska?

My znamy odpowiedź. Ponieważ jest to wojna religijna. Jest to reaktywacja Imperium Osmańskiego,  które w okresie od XIV do XX wieku u szczytu rozwoju terytorialnego znajdowało się na trzech kontynentach: części Azji Południowo-Zachodniej, Afryce Północnej i Europie Południowo-Wschodniej.

 

 

Nie wiem dlaczego, czym jest ta gra, ale TVP Info za PISem pokazuje całkiem inną rzeczywistość aniżeli Polsat i TVN grające na uczuciach widza.

 

Módlmy się o Polskę i Polaków.