Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

DRASTYCZNE szokujące. I TY bierzesz w tym udzial.

“Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich. (28) I błogosławił im Bóg, i rzekł do nich Bóg: Rozradzajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię, i czyńcie ją sobie poddaną; panujcie nad rybami morskimi i nad ptactwem niebios, i nad wszelkimi zwierzętami, które się poruszają po ziemi!”

 

Panujcie – rządźcie. Oto rządy krajów antybiblijnych:

Rzeczą niebywała jest  wrażliwość ludzi na krzywdę zwierząt z pominięciem krzywdy ludzi,  jak i wrażliwość krzywdy jednych zwierząt, a wobec innych nie.

 

 

” Potem rzekł Bóg: Oto daję wam wszelką roślinę wydającą nasienie na całej ziemi i wszelkie drzewa, których owoc ma w sobie nasienie: niech będzie dla was pokarmem!”

 

 

Updated: 22 sierpnia 2017 — 11:11

14 komentarzy

Add a Comment
 1. “Rzeczą niebywała jest wrażliwość ludzi na krzywdę zwierząt z pominięciem krzywdy ludzi, jak i wrażliwość krzywdy jednych zwierząt, a wobec innych nie.” Ot cały smaczek tego wpisu. Ludzie wylewają krokodyle łzy nad zwierzakami nad którymi ktoś się znęca gdy tymczasem tuż obok w podobnych lub jeszcze gorszych warunkach egzystuje lub ginie człowiek i nad tym już nie boleją. Podobnie ze zwierzętami które lądują na talerzu. Podwójna moralność. Wystarczyłby jednak większy głód i gwarantuję że z ulic zniknęło by wszystko co pełza i skacze 🙂 Komuś nie pasuje “padlinka”, ktoś łzawi nad swoim kotletem niechaj nie je ale też niechaj nie obrzydza drugiemu. Zawsze można zainwestować w ogród jak nasza siostra Lena i żywić się własnoręcznie uprawianymi warzywami 🙂 Kurki też ma to i jajeczko wpadnie 😉 Nie chcesz pić mleka od maltretowanych krów kup od “baby” na bazarze podobnie sery śmietany i inny nabiał. Zwierzeta są hodowane w nieludzkich warunkach to jest prawdziwy holokaust tych stworzeń i to co tu powiem pewnie wielu zdziwi ale nie zamierzam nad tym płakać i biadolić nad tym niestety ale jak już mówiłem zapłakać by wpierw nad człowiekiem a potem dopiero nad zwierzęciem.

  1. Również polecam zaopatrywac się w żywność u ludzi ze wsi. Tak wiem lenistwo nie każdemu się chce iść na bazarek.
   Prawda jest taka jak na filmie i póki co żyjemy w warunkach pokoju i względnego dobrobytu. Kiedy będzie bieda to się będziemy martwić.
   Blog nie jest po to założony by ludzie czuli się dobrze.
   Pamiętam jak w seks misji Albercik mówił o dzieciach z probówki na co Max odparł : nie no nie przy jedzeniu….

   Strefa komfortu jest typowa dla ludzi ze starego życia.
   Lena to kobieta z ostatniego rozdziału księgi Przysłów. Podobnie inne siostry które tu poznałem

   1. Oj daleko mi do tej kobiety 🙂dziękuję bardzo za dobre słowo.
    Potwierdzam za to,ze nasz Pan dał nam tutaj wspaniałe siostry i cudownych braci.Wszystko po to,abyśmy mogli wzrastać i pomagać sobie nawzajem.

  2. no tak, czasem tak jest, że “człowiek człowiekowi wilkiem” i na tym nikt nie boleje. Mija się wielu w potrzebie i nic nikogo nie obchodzi, prócz tego co zamyka się w czterech ścianach jego domu. Znieczulone społeczeństwo jest głuche i ślepe tak zarówno na bliźniego ( człowieka) jak na naszych tzw. braci mniejszych (zwierząt)

  3. Marzę o ogródku 🙂 póki co mam taki mini na parapecie 🙂 Lenka ma takie cuda w swoim ogrodzie że buzia się otwiera z zachwytu 🙂

   1. To wszystko za sprawą naszego cudownego Boga,On tak cudownie błogosławi.Te wszystkie cudowne dary z ziemi Jemu oddają chwałę ☺
    Nasz Pan Jezus Chrystus jest cudowny ,Jemu chwała na wieki.
    Czasami jak obserwuję drzewa w ogrodzie to mam wrażenie,ze one Mu tańczą swoimi gałęziami.

  4. Sławek jesteś tępy bardzo tępy, a kto dał ci prawo czuć się lepszym od reszty zwierząt? Jem mięso ale nie godzę się z takim traktowaniem zwierząt.

   1. Oh dziękuję za twoją błyskotliwą ocenę mojej osoby. Masz talent by po jednym wpisie oceniac drugfiego człowieka i klasyfikować go w kategorii “tępy” Po pierwsze nie masz prawa dokonywać oceny mojej osoby, po drugie nijak ma się to do Chrześcijaństwa a po trzecie to nie widzę nic zdrożnego w moim wpisie. Następnym razem zastanów się co piszesz mnie to nie rusza 🙂 Za dużo w życiu przeszedłem by przejmować się nic nie znaczącymi epitetami. Pamiętaj tylko o jednym nawet głupiec wydaje się mądrym gdy milczy. Pozostań z Bogiem.

   2. Zobacz w jaką pułapkę wpadles. Nie zgadzasz się na takie traktowanie zwierząt a ponizasz człowieka

 2. “Cała prawda o rybach” – lektor PL
  .https://www.youtube.com/watch?v=AumrRVFXV3U
  _______________

  aby mięso dla konsumentów było ogólnie dostępne
  i tanie należy uprościć “produkcję” mięsa…

  “produkcja” mięsa i jego “pozyskiwanie” w obozach
  czyli rzeźniach powoduje u zwierząt niesamowite
  toksyny i adrenalinę podczas “hodowli” i zabijania,
  takie niewysłowione cierpienie zwierząt “jest zapisane” w ich mięsie podczas “hodowli” i agonii…

  pokarm pokarmem, jednak człowieczeństwo mierzy szie TRAKTOWANIEM zwierząt… czy w takich sytuacjach człowiek nadal jest koroną stworzenia ?

  współuczestnictwo w zbrodniach na przyrodzie, na zwierzętach, nawet na planecie [OGRODZIE ?]
  będzie miało przełożenie na zatracenie duchowe na
  …na jeszcze ludzi, czy może bestii ludzkich ?

  seler

 3. Coś okropnego w tym filmie… 🙁

 4. zwierzaki to stworzenia Boże i trzeba o nie dbać .Owszem mamy czynić sobie ziemie poddaną i to człowiek jest w wyższej strukturze ale zwierze nawet przeznaczone na zabicie musi być godnie traktowane .Udomowione zwierzęta należy otoczyć opieką a ktoś kto nie umie ,nie potrafi zajmować sie zwierzętami niech nie bierze do domu .

 5. Wszystko przez to,że ludzie odchodzą od przykazań Boga.Całe to wywyższanie zwierząt,nadawanie im praw…A w drugą stronę bestialskie traktowanie,znęcanie się widoczne na filmie,znieczulicę na ból i krzywdę innych.
  Złemu bardzo na tym zależy,żeby wprowadzać podziały.W ten sposób napędza jednych na drugich.Wszystko po to,żeby tylko ludzie nie zwrócili się do źródła.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: