Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gmina Ostrowice jako pierwsza w Polsce splajtuje.

To, co liberałowie zapowiadali właśnie teraz się dzieje. Gminy stają się niewypłacalne.

Z jednej strony nacisk społeczeństwa na infrastrukturę: drogi, kanalizację, boiska itp. Z drugiej brak odwagi w cięciach budżetowych, ponieważ każdy urzędnik plus jego rodzina to elektorat.

 

„Biuro prasowe wojewody zachodniopomorskiego poinformowało we wtorek w komunikacie, że szef MSWiA podjął działania mające na celu zniesienie gminy Ostrowice i włączenie jej do obszaru gminy Drawsko Pomorskie. Nie pomogły nawet pisma do fundacji Billa Gatesa kierowane przez wójta gminy.”

źródło: wprost.pl

 

Informacja ta ma niebagatelne znaczenie. Dzisiaj Ostrowice, jutro różne Wólki i inne gminy, a za chwilę po nich miasta i wodociągi.

Owa gmina prosiła Billa Gatesa o pomoc, ale bez odzewu.

Niestety, ale cały sejm jest lewicowy, co w konsekwencji pcha nas do niewolnictwa. Kilka lat temu za innymi mediami pisałem o wykupieniu polskich wodociągów przez Izrael. Niebawem sprzedawane będą miasta. Tak się kończy „jakoś to będzie”, taka mutacja samorządowa „róbta co chceta”. Słyszałem takze od ludzi „nie obchodzi mnie, to nasze dzieci będą spłacać”.

 

 

Miasta i ludzie będą własnością bestii na własne żądanie poprzez nieprzestrzeganie Prawa Bożego.

No cóż. Apokalipsa się musi jakoś wypełnić.

Tak czy owak nadal będę głosował na partię Wolność, gdyż jest najbliższa moim przekonaniom i ideałom. Liczę, że Korwin w końcu zejdzie ze sceny.

A propos, Korwin znów przed wyborami szaleje:

 

Obyczaje cygańskie były proste. W taborach panowała dyscyplina. W wozach panowała czystość i porządek (wymuszone: proszę spróbować mieszkać w wozie, w którym nie ma porządku!). Dziewczyny wydawano za mąż gdy tylko dojrzały fizycznie – uważając (słusznie!) że lepiej, by 13-latka wyszła za mąż, niż by sypiała z byle kim – czytamy na blogu polityka. – Cyganie […] byli wolni i niezależni. Tak: 15% dzieci cygańskich umierało. I bardzo dobrze: dzięki temu nie było nadmiaru ludności cygańskiej… I byli zdrowi – kontynuuje wywód.

 

 

Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że za „śmierć” narodu cygańskiego odpowiadają m. in. zasiłki i zapomogi. – Prosty zakaz życia w taborach – połączony z czymś najgorszym, czyli rozdawnictwem zasiłków – zabił ten naród. – pisze polityk. – Gdy popatrzymy na reportaż, to w rodzinach, które wykupiły mieszkania na własność, żyje się lepiej. To mieszkania darmowe, komunalne, zabijają w ludziach człowieczeństwo. – wyjaśnia”

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-znow-szokuje-lepiej-gdy-umiera-15-dzieci-narod-zyje-niz_992187.html

 

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
Updated: 17 sierpnia 2017 — 15:59

23 komentarze

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Polacy skazeni rzymskim pojmowaniem bytu holduja wszystkiemu tylko nie roztropnemu umiarowi. Wyznaja zasade: Zastaw sie ( zle wykorzystuj zrodla finansowe decydujace o byc albo nie byc ), a postaw sie ( aby uzyskac u ludzi poklask )…

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Strasznie uogólniasz i wylewasz swoją niechęć do rodaków…W obecnych czasach jest naprawdę ciężko uniknąć kredytu, i to często wcale nie na „zastaw się…”, a po prostu rodzina chcąca mieć własny kąt często musi uciekać się do tego rozwiązania. I żyjemy już w takich czasach, że nierzadko pracowitość nie wystarczy na godne życie, więc jeśli nie Boża łaska to zostaje kredyt.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Czasami nawet nie opłaca się nie wziąć kredytu…

    No votes yet.
    Please wait...
   2. Artur S. (detmold)

    W tej generalizacji chodzilo mnie o to, iz Nasi lubia zyc dostatnio ( a kto nie lubi? 😉 ), ale czesto problem tkwi w tym, iz to wymaga poswiecen ( np. poczucia obowiazku-odpowiedzialnosci wspolnotowej ), ktorych juz ponosic nie za bardzo chca, gdyz nie zostalo im to wpojone za mlodu ( wedlug rzymskich nauk ty jestes najwazniejszy po Bogu, a nie zadne tam zgromadzenie, co powoduje taki rozgardiasz w Polsce )… Katarzyno, nie lubia Polakow ci ktorzy ich zbiorowe, a szkodliwe zachowania chwala ( zeby sie zupelnie pograzyli ), a nie ci ktorzy je gania ( aby sie w koncu opamietali ).

    No votes yet.
    Please wait...
   3. Artur S. (detmold)

    Male, ciasne, ale wlasne cztery katy 😉 to jedna z najistotniejszych doczesnych, powaznych rzeczy materialnych dla rozsadnego czlowieka, ba, niezbednych wrecz. U nas jest jednak w ogole strasznie nieproporcjonalny poziom przecietnych zarobkow do cen sredniego standardu i lokalizacji mieszkan i domow-bije owa absurdalna sprzecznosc ostro po kieszeni… Dlatego czesto ludzie zmuszeni sa zakladac sobie petle na szyje o nazwie kredyt ( minimum 30 lat )… Brakuje tez zasadniczo tanich prywatnych wielorodzinnych domow czynszowych-mieszkan ( niepewny interes w tak niestabilnym panstwie jak Polska ), bo nikt nie chce doplacac do przedsiewziecia w razie „niewyplacalnosci najemcy-lokatora”…

    No votes yet.
    Please wait...
 2. Przyszło i do nas…gminy, państwa bankrutują…ludzie zadłużają się na całe życie. O to chodzi banksterom, i tej tendencji już obstawiam nikt nie odwróci, by dopełniła się miara nieprawości i by doszło do wprowadzenia przepowiedzianego w Biblii znaku bestii, bez którego nikt nie będzie mógł kupować i sprzedawać. Już się to dzieje, że ludzie (z kredytami) są wykupieni przez banki, a całe państwa przez inne, bogate kraje. Wystarczy tylko krok aby wierzyciel odciął dłużnikowi środki do życia…

  Przy okazji, ciekawe kiedy pojawi się tłumaczenie trzeciej części wywiadu z Ronaldem Bernardem 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Otóż to nikt tego nie odwróci, a więc jeśli jakakolwiek religia uważa, że możemy coś zmienic w obliczu czasów ostatecznych, to niestety kłamie, ponieważ apokalipsa musi się wypełnić. My możemy tylko modlitwą złagodzić skutki.

   No votes yet.
   Please wait...
 3. Artur S. (detmold)

  Najlepsi rzadcy ( chociaz najbardziej cierpcy do sluchania ) to tacy, ktorzy zgodnie z Boza prawda mowia, iz dobrobyt bierze sie z dobrej pracy i madrego wykorzystania nadwyzek, a nie od czegos innego. List do Filipian 4, 13 Wszystko moge w tym, ktory mnie umacnia.

  No votes yet.
  Please wait...
 4. Za co papież lubi Putina?

  No votes yet.
  Please wait...
 5. Wczoraj właśnie dowiedziałem się o tym co to się dzieje w gminach z kanału Pana Macieja Maciaka i byłem w SZOKU!.
  https://www.youtube.com/watch?v=OQzgCral6cE

  Swoją drogą dobrze by było aby w każdym mieście powstawały takie kanały na YouTube mówiące prawdę. Pan Maciej wygląda na uczciwego, dobrego i takiego bezstronnego człowieka i ma też mądre przemyślenia powinien mieć kanał w Tv 😉

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Bardzo ładnie mówi, gdyby w TV ktoś chciał dopuścić coś mądrego to dałby mu możliwość mieć swój, nawet i dłuższy, program publicystyczny 😀
   ale że propaguje się najczęściej mało wymagające rzeczy to ni mo szans, niestety :/

   No votes yet.
   Please wait...
 6. Artur S. (detmold)

  Naszych strasznie pograza falszywe mentalne przeswiadczenie, iz bogactwo to przede wszystkim wszelaka beztroska konsumpcja. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. To zwykle pelna trosk i zmartwien funkcja zachowania odpowiedniego stanu realnego procesu produkcyjnego, co jest nader czesto stresujaca czynnoscia.

  No votes yet.
  Please wait...
 7. Artur S. (detmold)

  http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/1057790,bieda-w-polsce-jakie-sa-przyczyny-ubostwa-w-naszym-kraju.html

  No votes yet.
  Please wait...
 8. Artur S. (detmold)

  http://www.polskatimes.pl/artykul/711669,bieda-ma-rozne-oblicza-problem-ubostwa-dotyka-4-milionow-polskich-rodzin,id,t.html

  No votes yet.
  Please wait...
 9. Artur S. (detmold)

  http://forsal.pl/artykuly/1006701,niskie-wynagrodzenia-niskie-place-polska-europa-eurostat-wykresy.html

  No votes yet.
  Please wait...
 10. Artur S. (detmold)

  W Polsce po 1990 „najtwardsza” zlotowka byla okolo 1997 roku ( potem byl raczej zjazd z nielicznymi polepszeniami jej sily nabywczej ). Po prostu wtedy mozna bylo za nia najwiecej kupic/nabyc roznych towarow i uslug. Nasza waluta nie jest wytrzymala czasowo tzn. nie zachowuje fasonu i jest nieprzewidywalna.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Artur S. (detmold)

   Za najnizsza krajowa w PLN-ach sie wegetuje… Jest to istna szkola przetrwania i czesto niestety upodlenia czlowieka… A jest troche ludzi ktorzy dostaja nawet mniej… W tym jest jednak caly problem, iz jej podwyzszanie jest tylko pokracznym lagodzeniem skutkow niedomagan gospodarczych naszej ekonomii, a nie rozwiazaniem przyczyn naszej kruchej sytuacji finansowej, ktora jest rezultatem mentalnosci Polaka, ktora zatruly rzymskie bajania…

   No votes yet.
   Please wait...
 11. Artur S. (detmold)

  Wartosciowy, w pelni sprawny czlowiek potrafi utrzymac siebie i bliskich mu ludzi. Jesli natomiast jest calkowicie zdrowy, a zada utzymania swojej persony to jest zgnilcem, ktory z Panem Bogiem nie ma nic wspolnego.

  No votes yet.
  Please wait...
 12. Artur S. (detmold)

  Polacy przez dekady biedowania ( wynikle z historycznego skazenia rodzimej mentalnosci przez watykanskie bzdury i wynikle z tego dziejowe katastrofy ) przyzwyczaili sie czy wrecz gorzej-przywykli do zycia o wszelakim niskim standardzie, zarowno duchowym ( jestesmy malo oryginalni/ciekawi dla swiata ) oraz materialnym ( no zbyt zasobni to raczej nie jestesmy ). Wmawia sie naszym, iz tak ma byc i juz…

  No votes yet.
  Please wait...
 13. Artur S. (detmold)

  W Polsce „nic sie nie oplaca” ( np. bycie obrotnym/zaradnym czlowiekiem wywoluje w otoczeniu chec nie dorownania, a nawet przescigniecia, a zaszczucia i zgnojenia takiej jednostki… ) z tego powodu, iz skazeni rzymskim personalizmem Polacy nie potrafia ze soba wspolpracowac w budujacym dzialaniu, a za to w niszczycielskim czynieniu juz tak…

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Artur S. (detmold)

   http://forsal.pl/artykuly/940371,proletariusze-sa-zmeczeni-tak-dzis-w-polsce-wyglada-awans-spoleczny.html

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Artur S. (detmold)

    http://niezalezna.pl/58751-tani-jak-polak http://niezalezna.pl/95556-tani-i-glupi-jak-polak-jak-hartowala-sie-iii-rp

    No votes yet.
    Please wait...
    1. Artur S. (detmold)

     https://www.wprost.pl/tygodnik/10049064/Nagroda-dla-frajera.html Przedsiębiorcy mają dość wyciskania ich jak cytryny przez państwo.

     No votes yet.
     Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: