Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

GŁOSZENIE Z PEWNOŚCIĄ – GARY WILKERSON

GŁOSZENIE Z PEWNOŚCIĄ – GARY WILKERSON.

 

 

W niedawnych rozważaniach pisałem o sile modlitwy błagalnej. Dzisiaj chcę mówić o czymś nawet mocniejszym. Kiedy błagasz, wołasz prosząc Boga o przychylność, o siłę, o przełom. Kiedy błaganie wykonało już swoją pracę w twoim sercu i umyśle, to prowadzi do wiary; wyjdziesz ze sfery błagania i wejdziesz do tego, co ja nazywam proklamacją.
Będziesz proklamował przełom – deklarując to, co Bóg powiedział w Swoim Słowie, „Tak mówi Pan.”
Będziesz ogłaszał, że Bóg usłyszał twoje wołanie i już czas, by powstać z kolan. Nie po to, by przestać się modlić, ale by powiedzieć do Boga, „Wszystko złożyłem przed Tobą. Przynosiłem moje smutki setki razy tak, jak Dawid i nie mam w sercu narzekania. W miejscu tego jest mocna i potężna pewność, że wszystko jest w porządku z moją duszą.. Ty wszystko czynisz dobrze i ja będę zwycięzcą! Zwyciężę! Ty jesteś ze mną, a nie przeciwko mnie.
„Choroba w moim ciele znikła. Finansowy stres i chaos, w którym żyłem, jest już poza mną i teraz przechodzę w nową realność wiary. Mój marnotrawny syn wraca do domu. Moja marnotrawna córka przyjmuje Jezusa.”
Teraz idziesz w nowym kierunku, z dala od błagalnego wołania, „”Proszę, czy mi pomożesz? Teraz stoisz mocno na Jego Słowie, wierząc, że Jego obietnice są zawsze pewne i ogłaszasz z pewnością, „Bóg jest wierny Jego Słowu. On mnie nie zostawi i nie porzuci.”
Jeżeli już dojdziesz do takiej proklamacji, zaczniesz modlić się w inny sposób. Tak, jak modlił się Dawid, „Ty jesteś ochroną moją, strzeżesz mnie od ucisku, Otaczasz mnie radością wybawienia” (Psalm 32:7).
Updated: 14 sierpnia 2017 — 10:40

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dobrze wyrażone na ważny temat!

  2. Tak wszystko ma swoją prawdę,ale czy my dziś pijemy alkohol?Wszystko jest skażone,ludzie pijący naturalne przez siebie wyrabiane wino,w umiarkowanych ilościach(tacy mieszkańcy Ikarii)żyją długo w szczęściu,i zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: