Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Upały Lucyfera i Franciszek.

Z ostatnich wieści:

 

 1. Papież Franek wysłał list pochwalny gejom:

 

czasy-ostateczne.pl/papiez-wyslal-homoseksualistom-list-pochwalny/

 

2.  Fala upałów Lucyfer.

 

czasy-ostateczne.pl/czyzby-fala-upalow-nazwana-lucyfer-miala-znaczenie-symboliczne/

 

 

Zepsucie tych czasów idzie równolegle z żarem z nieba, jakby piekło podgrzewało atmosferę….

Bez wątpienia są to czasy ostateczne.

 

Updated: 11 sierpnia 2017 — 16:37

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Mam pytanie,jak poznać czy jest się nowo narodzony.I jak narodzić się na nowo bo już ostanio się zagubiłem w swoich grzechach i wiem ze upadłem nisko po raz kolejny ale chce być innym człowiekiem nowonarodzonym i nie chce tak żyć jak teraz.Proszę o modlitwę ponieważ nic mi się nie chce i popadłem w jakiś marazm.

  1. Przede wszystkim jest to odwrócenie się od grzechów, ale tutaj Paweł z kolei mówi, że czyni to czego nie chce.
   Nie wszystkie grzechy od razu odchodzą. Z częścią walczą ludzie nawet i do kilku lat z tego co słyszałem. Tak mi chyba mówił pastor w Kościele Bożym w Łodzi.
   Moim zdaniem po klilku latach prowadzenia bloga chrześcijańskiego, taką oznaką musi być rezygnacja z większości grzechow i smutek nad popełnianymi okazjonalnie.
   Jesli ktoś ejst stale z siebei zadowolony to nicvzym nie różni sie od świata. To, że widzisz grzech juz jest przejawem co najmniej przebudzenia. Duch Święty pracuje.

 2. Mam pytanie moi drodzy odnośnie jutrzejszego dnia>>>>>>Do tych którzy wybierają się na zjad:)|
  Czy o godzinie około 10:30 ktoś mógłby mnie zgarnąć na Zjazd w Sulejowie z dworca Widzew Łódź????????

 3. Franz znowu puka w dno od spodu… :/
  A ta fala upałów- okropna…nazwa trafiona…ktoś musiał być niezwykle kreatywny w jej wymyślaniu 😀

 4. Nowy filmik z serii Legendy Polskie by Allegro, czyli jak znowu spaprać całkiem dobrą piosenkę :/ (wokalista jest dobry, aranżacja też, ale ta otoczka…ciekawe ile panu Piotrowi Machalicy zapłacono za udział w tym badziewiu, aż szkoda bo aktorem jest niezłym…)
  Sam filmik utrzymany jest po raz kolejny w mrocznej konwencji…czyli pentagram, wąż, myszki, jakieś diaboliczne cosie, książkowy labirynt z myszkami którym dziewczynka zagradza drogę wyjścia itd.
  a zresztą- brrrrrrrrrr :/

 5. Artur S. (detmold)

  Dzieci w Polsce rodzi sie zdecydowanie za malo. Na dodatek na ten swiat przychodzi za duzo chlopcow, a to oznacza niepokoje spoleczne w przyszlosci… Ponadto nie stac na utrzymywanie kilkumilonowej rzeszy bezproduktywnych starcow ( grubym skandalem jest lozenie ciezkiego szmalu na emerytow mundurowych po 40 roku zycia i reszty uprzywilejowanych pasozytow ), ktorzy sa zbyt czesto wrednymi zatruwaczami zycia ( zamiast byc skarbnica zyciowej madrosci ) i staraja sie niszczyc mlodszym ich egzystencje dla swej chorej satysfakcji… Drastyczne to slowa, ale niestety prawdziwe…

 6. “Siedem pieczęci (Polish) – Walter Veith”

  https://youtu.be/mghApeINZ3s

 7. Pisałem w komentarzu o swoim znajomym, którego podejrzewałem o narkotyki, udało nam się go skierować na konsultacje do lekarza psychiatry, który stwierdził że jest chory na schizofrenie paranoidalną 🙁 . Bardzo okropna choroba, jak masz raka to chcesz się leczyć, jeśli masz schizofrenię to nie zdajesz sobie z tego sprawy, gdyż żyjesz w odrębnym “alternatywnym” świecie, gdzie wszyscy są chorzy a ty nie. Jest to schizofrenia typu I z zaburzeniami “pozytywnymi” tzn. urojenia, omamy, przekonanie o nadprzyrodzonych zdolnościach itp. (depresja występuje rzadko). Oczywiście zarówno ja, jak i jego rodzice staliśmy się częścią “spisku” który ma na celu upokorzenie go w oczach wszystkich 🙁 leczenie nie jest trudne pod warunkiem, gdy bierze się leki, które według niego są trucizną. Dostaję nawet smsy z pogróżkami nawet o 12 w nocy, ale nie zostawię go samego z tą chorobą. Ludzie naśmiewają się z takich osób, gdyż działają nieracjonalnie itp. już się przekonałem o empatii społeczeństwa, gdy kilka osób stwierdziło że to “świr, wariat i furiat” a to po prostu chory człowiek, wymagający szczególnej opieki. Codziennie się modlę za niego i wierzę, że niedługo wróci do siebie, wy również módlcie się za takich ludzi, ja dopiero teraz sobie uświadomiłem jak wielki jest to problem.

  Musiałem się podzielić tymi rozterkami, bo czasami chcę bardzo pomóc, ale uczucie bezsilności jest najgorsze. Pozdrawiam.

 8. Oto ,w którą stronę zmierza sportowy świat :
  Jamajska lekkoatletka Inika McPhersson w Londynie
  http://m.rp-online.de/sport/leichtathletik/inika-mcpherson-springt-mit-ungewoehnlicher-gesichtsbemalung-bid-1.7008688

  Przerażające…

  Poprzedni link był nieprawidłowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: