1 sierpnia – Dzień Pamięci, wyprostowany środkowy palec oraz napis „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!” – w ten skandaliczny sposób reklamowany jest napój energetyczny „Tiger”. „Reklamę” przygotowano specjalnie z okazji 1 sierpnia – 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, krwawego zrywu polskiej młodzieży przeciwko Niemcom. Marka jest własnością boksera Dariusza Michalczewskiego, który posiada też niemiecki paszport, oraz jego fundacji „Równe Szanse”. Internauci nie kryją swojego oburzenia.”

źródło: http://www.tvp.info/33539767/polska/bulwersujaca-reklama-tigera-z-powstaniem-warszawskim-chrzanic-to-co-bylo-wazne-to-co-bedzie/

 

Tak to wyglądało:

 

To jest coś więcej niż chciwość żebrająca o przypodobanie się Niemcom. Osoby odpowiedzialne za tę reklamę pozbawione są uczuć. Nie muszą wcale być patriotami, ale wypadałoby okazać czasem kurtuazję. Niestety ci ludzie są tego pozbawieni. Są to ludzie bez serc. Mają euro w oczach. Podczas II wojny światowej AKowcy w odpowiedni sposób takich karali.

Polacy muszą zrozumieć, że tak jak podczas II wojny światowej niektórzy współpracowali z gestapowcami, jak choćby Adolf Dymsza, tak i teraz znane osobistości współpracują z Niemcami zarabiając na tym duże pieniądze.

Dariusz Michalczewski mimo, że jest dobrym bokserem, na zawsze stracił twarz.

Jeśli ktoś w ogole pija energetyki to od tej pory Tigera pił nie będzie.

 

Mając na uwadze ogrom informacji jak to Niemcy nie tylko wykupiły Polskę, ale i polityków obecnej opozycji, jasnym jest jakie siły działają w Polsce.

Trzeba sobie jasno powiedzieć:

 

W Polsce mieszkają Polacy i antypolskie prostytutki. 

 

Trwa walka o wolną Polskę. Właściwie o pozostałości wolnej Polski.

Stanisław Michalkiewicz juz kilka lat temu wspominał o owej kolaboracji z Komisją Trójstronną Rockefelera, ale o tym w kolejnym tekście z wspominanym filmem.

Nadszedł czas, kiedy poznamy osobiście kto jest przekupnym zdrajcą, a kto dba o naszą rodzinę ziemską jaką jest Polska.

 

Nie dajcie się nabrać na polityków broniących demokracji w Polsce. To są marionetki na smyczy Niemiec i Rosji. Oni dostają pieniądze ażeby nas okłamywać i ograbić.

Z każdym tygodniem będziemy znali coraz więcej faktów o wpływach niemieckiej agentury.

 

ILU JESZCZE POLSKICH NIEMCÓW ZA EURO BĘDZIE DOIĆ POLAKÓW ?