Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ronald Bernard [część 2] – Jak działa system finansowy

Updated: 9 sierpnia 2017 — 11:25

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Kulejaca realna sila nabywcza PLN upadla najmniej zamoznych, uczciwie pracujacych “biednych” badz nieuprzywilejowanych klientow panstwowego systemu ubezbieczen, ktorym ledwo starcza na wegetacje, a czesto nawet i to nie. Nie rozwiaze tego problemu jednak podwyzka wyplat nominalnych ( a juz napewno nie wszelakie rozdawnictwo socjalne, ktore prowadzi do zubozenia praktycznie calego spoleczenstwa ), bez znaczacego zwiekszenia produktywnosci, zwlaszcza wytwarzania dobrej jakosci, pokupnych towarow, poprzez lepsze wykorzystanie nakladu pracy-tu sie klania kwestia swiadomosci etyki rzeczonej przez wszystkie strony biorace udzial w procesie gospodarczym oraz znaczaca redukcja narzutu podatkowego ( w domysle panstwowego udzialu przy tworzeniu roznorakich patologii ), ktore w ten sposob “pozyskane” srodki ekonomiczne sa w zasadniczym procencie marnowane/przejadane/rozkradane.

 2. Sam materiał ciekawy, choć długi, ale dobrze się słucha i można się czegoś dowiedzieć…

 3. Artur S. (detmold)

  Pieniadze nie sa najwazniejsze, ale ich brak bardzo doskwiera, przy czym paradoksalnie nie chodzi tu o ograniczone “zdolnosci nabywcze” roznych towarow, a zawezone kontakty spoleczne. Po prostu ludzie cie nie chca widziec-znac, ani tym bardziej z toba rozmawiac, czy cie sluchac, bo nie jestes “atrakcyjny towarzysko” ( bogaci sa niesympatyczni, ale zasobni, wiec warto miec ich w zaufanym gronie, a biedacy wylewni, ale klepiacy biede ). Gorzkie to, ale jakie prawdziwe.

 4. Artur S. (detmold)

  Jak postepowac z nierobami, ktorzy za nic maja uczciwa prace, a chca niezle zyc, przez co zeruja pasozytniczo na robotnych ludziach?

 5. Zdaję się że pan Ronald Bernard już nie żyje znaleźli jego ciało na Florydzie. Za dużo powiedział :-/
  https://newspunch.com/dutch-banker-illuminati-dead/

   1. Dzięki Bogu,że zdarzył odwrócić się od zła,w którym przebywał.Teraz odpoczywa w spokoju,został po nim ślad ukazujący bestialstwo elity rządzących.
    Dzięki Bogu za Prawdę,którą objawia poszukującym.

    1. Też właśnie dziękowałam Bogu Lenka, że zdążył poznać Pana Boga zanim odszedł z tego okrutnego świata.

     1. Chyba jesteśmy jednomyślni 🙂

 6. I ja też właśnie o tym samym pomyślałem i podziękowałem Bogu za tego człowieka🙂. Za to, że popsuł mu zamrażarkę z sumieniem, dzięki czemu się nawrócił i opowiedział o tym co ludzie na czubku piramidy wyprawiają😕 Niepojęte jest to wszystko dla mnie 😕

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: