Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cezary Pazura w gronie rogatych. Artyści na sprzedaż i beznamiętność.

Wczoraj umieszczałem filmik o człowieku z górnej półki świata finansów, który wyznał przynależność do lucyferian.

Dziś przedstawiam najnowszy plakat promujący występ Czarka Pazury.
Stowarzyszenie rogatych poszerza się w dość szybkim tempie. Wysokie pensje są bardzo atrakcyjne, a nisza w popularności dobije każdego artystę.

Taki oto plakat zapowiada spotkanie z Czarkiem:

Zasłonięte oko to flesz. Motywem naczelnym są rogi nad głową.

Ostatnio oglądałem w Onet Rano rozmowę z Cezarym. Ewidentnie przyznał się do odrzucenia przez świat filmu. Nikt go nie chce.

Niestety, ale praca aktora ma w sobie coś z narkomana. Kiedy dostają pierwszy zastrzyk sukcesu, to poczucie uniesienia sławą, nie myślą nawet o zejściu ze sceny. Po prostu trwają w tym stanie. Jednak dealerzy (decydenci w obsadzaniu ról, promowaniu przebojów wokalistów) doskonale znają ten mechanizm. Kolejne działki zobowiązują. Od tej pory się coś wymaga. Jak przychodzisz na głodzie, to masz robić to, co chcemy.

 

Tym różni się świat Boga, od świata rogacza, że Bóg błogosławi w dobrych rzeczach, a rogacz za złe. Bóg błogosławi Cię za to, że czynisz dobrze. Rogacz za to że demoralizujesz innych.

Nie wiem czy w ogolę da się być jednocześnie aktorem i chrześcijaninem. Sytuacja jest podobna do tego memu:

 

 

Aktor ma zagrać każdą rolę. Erotyczną, gangsterską, fajnego przywódcy new age. Aktorowi płacą za bycie kimś innym, a to, że żyjemy w świecie przeciwnym Bogu, to w zdecydowanej większości przypadków dostaje role demoralizujące innych i ściągające do złego. Film “Psy” pokazał wrażliwego aczkolwiek cynicznego SBeka. Nikt się nie będzie zastanawiał nad tym, że SB katowało ludzi, ale konkluzja jest taka, że są dobrzy i źli SBecy, co rozmywa granicę między dobrem a złem. Innym złem tego filmu jest popularyzowanie przekleństw. Pamiętam jak jeden z kabaretów drwił z owych bluźnierstw udając nagrywanie sceny z “Psów”. Reżyser w pewnym momencie powiedział “stop, stop, stop. Jest za mało k….a”.

Kilka dni temu umieszczałem reklamę Play, w której wokalistka śpiewa w rogach o diable.

 

Generalnie dzisiejsi artyści są coraz słabsi i beznamiętni artystycznie. Nie ma już takich filmów jak “Kingsajz” i protest songów jak “Chcemy być sobą” i “Nie pytaj o Polskę” Ciechowskiego.

Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią,
Nie pytaj mnie, dlaczego z inną nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że,
Że nie ma dla mnie innych miejsc.

 

Nie ma już utworów na miarę “Skóry” Ayarl

“Stoję na ulicy z nią, stoję twarzą w twarz
Ktoś przechodzi, trąca łokciem, wzrokiem pluje w nas
Szeptem mówię: ,,Mała patrz, cywilizowany świat.””

 

Nie dotyczy to tylko rocka, ale piosenkarek estradowych jak Anna Jurksztowicz, która nie tylko pokazywała różnice między komuną a zachodem:

 

“Gonić Zachód!
Mówią mi.
Gonić Zachód!
Choćby i z pogardą.” Videodotyk

 

Jurksztowicz obnażała także lans i szpan w bardzo komiczny sposób:

 

“Był miły wieczór,
Któż tego nie czuł
I był nowy chłopak,
Cóż, może kochał,
O! Jaki dreszcz
Budzi taka randka,
Mój blask, niby flesz,
Rzęsy jak firanka,
O! Już ze snu
Wstają me emocje,
Gdy rytm bije puls,
Rosną dziwne moce
Czas nas nie gonił
On sączył tonik
I wzrok wlepiał struty
W swe super buty

Hej man! Gubisz wdzięk, gdzie Twoja chęć?
Hej man! Tracisz czas, ja to nie głaz!
Hej man! Gubisz luz, Twój spada kurs!
Hej man! Kiepsko grasz, już nie masz szans!

On oprócz mnie tam zaprosił modę
Ach, ach – mówię wam – jaki miał pulower
Lok z “Paris Match”, reszta marki Levi’s
I wzrok pusty tak jak po śmierci Elvis”

 

Nie mówiąc już o piosenkach z chrześcijańskim przesłaniem i morałem jak “Czas  nas uczy pogody”

 

 

Dziś się tworzy na zamówienie systemu. Takim przykładem jest najnowszy film Machulskiego pt “Volta”, w którym pojawia się m.in. postać kandydata na prezydenta RP, sterowanego przez prezesa rządzącej partii.  Tak jakby Tusk nie był sterowany nie tylko przez prezesa partii, ale przewodniczącą partii (CDU) innego państwa. Inteligencja Machulskiego wystawiona na bazar. Zarówno “Kołysanka” o wampirach jak i “AmaSSada” z satanistą Nergalem pokazuje po jakiej stronie stoi Machulski.

 

Reasumując, aktorzy i wszelkiej maści “artyści” są na smyczy tego systemu. Nie ma już szczerych samotnych strzelców. To wszystko dlatego, że poziom życia artystów znacznie odbiega od poziomu reszty społeczeństwa, a dobry artysta to niestety cierpiący artysta. Dzisiaj system zaprzęga Maćków Stuhrów, Wojewódzkich i Czarków do promowania najgorszych wartości.

Obrazy przedstawiane w kinach i piosenki odtwarzane w radiu nie czynią naszego życia lepszym, nie pomagają żyć. Nie ma już songów skłaniających do refleksji.

 

 

Świat się powoli dzieli na wyedukowanych w różnych profesjach ludzi pracujących dla sił zła, oraz na tych którzy niosą światło nadziei.

Pomimo zwiedzenia kultem maryjnym mimo wszystko w Polsce są propagowane wartości chrześcijańskie i ten blog jest tego dowodem, ale nie tylko ze względu na pracę autora, ale zainteresowanie czytelników światem z zasadami opartymi o Prawo Boże.

 

Jeszcze jedna rzecz na koniec. Oni celowo nie produkują względnie ambitnych, czy średnich intelektualnie produktów kultury, aby ugłupić społeczeństwo. Zniechęceni złymi owocami kościoła Rzymu odchodzą do swych świątyń, w których króluje TVN na 55 calach 4K.

 

 

______________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 9 sierpnia 2017 — 14:00

39 komentarzy

Add a Comment
 1. Pazura często opowiada o swojej głębokiej wierze katolickiej i szczególnym znaczeniu różańca w jego życiu. Ostatnio czytałem, jak odkrył wspaniałość tzw. “aktów strzelistych”…

   1. Czarek czaruje, a różaniec jest do tego odpowiednim narzędziem.
    Oczywiście zakładam, że jego skecze mogą dotyczyć np zdrady małżeńskiej (rogacze), ale jeśli tak, to obrazek jest niefortunny.
    Znam kilku maniaków różańcowych i ich owoce nie są dobre. Oglądałem Czarka występy na YT. Ma swoj kanał. Nie mogę uznać po obejrzeniu jego kilku filmików iz oddał się Bogu.

 2. mielonka turystyczna

  nieprawdopodobne jak wstrzeliłeś się w moj gust z tymi piosenkami Piotrze, każda z tych piosenek jest na mojej liście przebojów, niemniej wątpię czy wymienieni artyści to zdeklarowani chrześcijanie, raczej wrażliwi ludzie, którzy widząc że coś jest “nie tak” z tym światem postanowili o tym śpiewać. Jeśli chodzi o aktorstwo, to już kiedyś pisałem – zawód błazeński, jesli to można nazwać zawodem, slusznie Kazik śpiewał że wszyscy artyści to prostytutki w oparach lepszych fajek, w oparach wódki.

  1. mamy problem z rozumieniem świata. Chcielibyśmy aby wszyscy byli jak my. Stąd Jest wielu szaleńców, by nie powiedzieć psychopatów, którzy wszystkich nieczytających biblii lub nie myślących jak oni zlinczowaliby za poglądy.
   Prawda jest taka, że bycie chrześcijaninem, to nie szpan i poczucie bycia lepszy, To jest kapłaństwo.
   To, że te piosenkarki śpiewają nie o słońcu i dewmonach wynika z ich chrześcijańskiego wychowania lub kultury.
   Dlatego tez to MY, to NASZYM obowiązkiem jest nieść światło. Nawet jeśli ktoś się nie nawróci, to będzie pamiętał o dwóch drogach: tej złej bez wartości w Jezusie i tej dobrej, gdzie panuje miłość Boża.

   1. mielonka turystyczna

    Mi chodzi o to, że wymienieni piosenkarze kierowali się w życiu nawet słusznym podejściem do ojczyzny (Ciechowski), szpanu (Jurksztowicz)itd, czyli prawidlowo rozumiana moralność, jednak nigdy w piosenkach ich nie słyszałem odniesienia do Chrystusa. Co ciekawe wielu ateistów wyznaje standard moralności zbliżony do dekalogu twierdząc: “nie wiem czy Bóg istnieje ale wiem co trzeba robić żeby byc dobrym czlowiekiem”. Pismo przestrzega przed takimi pyszałkami, jak wiemy tylko Bóg jest dobry a my jedynie jego łaską możemy być zbawieni. Zawsze przypomina mi sie piosenka “10 przykazan” Bajmu. Niby wyznawczyni dekalogu a życie pokazuje jaka z Beaty chrześcijanka.

    1. no więc właśnie jest to synkretyzm. Połączenie chrześcijaństwa ze światem, ale mimo wszystko tak jak ostatnio wspominam, to są u nas wartości chrześcijańskie, a nie islamskie, czy buddyjskie.
     Natomiast ta nowa kultura w muzyce całkowicie wypiera te wartości chrześcijańskie, a songi są albo byle jakie, albo prolucyferiańskie.

     1. mielonka turystyczna

      w muzyce wystepuje sentymentalizm pokoleniowy, wiekszośc ludzi uważa, że muzyka na ktorej się wychowali jest “lepsza”, niż ta współczesna. Kiedyś widziałem film, nie pamietam tytułu, gdzie chłopak wykładał na temat schematu komponowania piosenek, okazuje się że wiekszość songów rozrywkowych oparta jest o ten sam schemat.To tekst i przesłanie jest pieczęcia wykonawcy a z tym jak wiemy jest coraz gorzej, by nie powiedzieć, że ta warstwa sięgnęła dna.

   2. A propos dwóch dróg to polecam kazanie pt. “Dwie drogi”:

  2. O, w mój gust też się admin wstrzelił, zwłaszcza Obywatelem GC 😀 , ale inne piosenki też fajne tu dał 🙂
   Aż szkoda się robi, jak się słyszy znaczną większość obecnej muzyki…a ci którzy naprawdę umieją coś stworzyć dobrego, zwłaszcza jeśli chodzi o tekst, są gdzieś tam schowani i mało kto ich najczęściej słyszy… :/

   1. ^ to też moje, ale coś mi się zacięło z podpisem :/ …
    Tekst może być prosto napisany (byle nie prostacko!), aby tylko po przeczytaniu miał sens i by można było dostrzec że piosenka jest rzeczywiście o czymś…

 3. Artur S. (detmold)

  Rozne zawody nie produktywne ( w stylu gwiazdek mas mediow badz popkultury ) strasznie wywindowala polska skazona katolicyzmem mentalnosc personalistyczna streszczajace sie w stwierdzeniu tj. malo robic i niezle zyc oraz byc przez ludzi chwalonym.

 4. Artur S. (detmold)

  Zabawne. Odtworcy rol przed epoka masowej telewizji i superprodukcji filmowych byli dosc obsmiewana, licho platna, nie darzona zbytnia estyma grupa zawodowa ( oprocz autentycznych gwiazd estrady, ktore i tak dzis ulegly zapomnieniu ). Mawiano z przekasem, ze kogos wykpic: Czy jestes aktorem 😉 ?

 5. Polecam tekst chłopców z Placu Broni
  Wiara

  A jak już będę dobrym człowiekiem
  Niczego nie będę się bał
  Zniszczę niewierność i kłamstwo zniszczę
  Taką siłę będę miał

  Ty się śmiejesz, a ja w to wierzę
  Moja wiara to wszystko, co mam
  Ty się śmiejesz, a ja w to wierzę
  Moja wiara to wszystko, co mam

  A jak już będę dobrym człowiekiem
  Nigdy nie będę sam
  Zniszczę obłudę i zazdrość zniszczę
  Taką siłę będę miał

  Ty się śmiejesz, a ja w to wierzę…

  A jak już będę dobrym człowiekiem
  Zapomnę, kto ile wart
  Pomyślę o szczęściu i wiecznej radości
  Taką siłę będę miał

  Ty się śmiejesz, a ja w to wierzę…
  Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa ❤

  1. O, jaki ciekawy tekst, aż przesłucham, bo brzmi dobrze 😀

 6. Artur S. (detmold)

  Naprawde dobrzy artysci estradowi ( kreatywni tworcy kultury ogolem ), ba, osobowosci sceniczne dawno umarli, czesto w biedzie i zapomnieniu. Dzisiaj ta sa praktycznie same przeplacone grajki, ktorym sie wydaje, iz sa gwiazdami, a kreuja zawyczaj sam syf, ktorym zasmieca ludziom umysly i zatruwa ich dusze.

 7. Artur S. (detmold)

  Na marginesie. Polskosci nie da sie bronic, gdyz nie istnieje taki typ duchowy wysnuty z rodzimej interpretacji Pisma jak powinno byc w przypadku lechickich Chrystian ( a zabraklo niewiele aby ja stworzyc-zwyciestwa Reformacji w XVI wieku u nas czyli utworzenia Kosciola-Zboru Narodowego ). Mamy za to jej rzymska, niewolnicza z charakteru, atrape mentalna sluzaca interesom watykanu…

 8. Nie jestem w stanie przełamać się i oglądać tv. Podobnie mam jeśli chodzi o produkty z Kuźniarem za kierownicą zamieszczane na onecie pt. “Onet rano” /chyba?/. Dlatego tylko omiotłem wzrokiem zdjęcie na głównej onetu Pazury z onym Kuźniarem. Od razu przeszło mi przez myśl, że skoro Czarek usiadł obok Kuźniara to oznacza nic innego jak tylko to, że się sprzedał. O ile mi wiadomo to ten niegdyś rozchwytywany Pazura od lat nie ma propozycji gry w filmach. Dlatego jego wizyta u Kuźniara mnie nie zdziwiła, ale jednak zasmuciła.
  Tak samo mam ilekroć widzę jakąkolwiek znaną postać na fotelu obok Kuźniara.
  Zresztą każdy, kto gości u Kuźniara, Wojewódzkiego, Lisa czy Olejnik to albo jest poddawany szykanom i atakowany albo przepytywany jest w charakterze autorytetu. Status autorytetu uzyskać jest dość łatwo, bo wystarczy powiedzieć to czego redakcja oczekuje i tyle. Tylko tyle.
  Autorytetem dla wiadomych mediów jest każdy, kto zachwycony jest europejskością czyli nowoczesnością, a więc ideami multikuli, gender itp. hasełkami. No i oczywiście taki autorytet delikatnie mówiąc nie przepada za konserwatywnymi wartościami, które są cechą ciemnogrodu.
  Tak więc nawet jak kto ma jeszcze resztki moralnego kręgosłupa i jakieś tam własne poglądy to zawsze można go przywołać do porządku i przestać np. dawać mu role, nagrody albo po prostu gdziekolwiek zapraszać. W ten sposób wiele ludzi nauki czy kultury daje się złamać.
  Żyjemy w trudnych dla chrześcijan czasach. Chwała Bogu Ojcu, że błogosławi tym, którzy mimo nasilonych działań złego i narastającej fali demoralizacji trwają przy Chrystusie Jezusie Panu naszym.

 9. Jeszcze jest jeden wyróżnik, po którym rozpoznajemy aktora, docenionego przez szatański system. I może to nie jest takie widoczne na naszym własnym podwórku, ale bardzo istotne w Hollywood, mianowicie większość wielkich gwiazd ma w swoim aktorskim emploi role homoseksualistów, transwestytów czy innych dewiantów. Przykłady: 1. utalentowany Philip Seymour Hoffman, aby jego kariera nabrała rozpędu musiał zagrać transwestytę w filmie “Bez skazy”, wcześniej zagrał też nachalnego geja w “Boogie Night”, 2. Heath Ledger w “Brokeback Mountain”- gdyby nie ta rola to nikt by dziś nie pamiętał o tym aktorze (Hoffman i Ledger popełnili samobójstwo), 3. Leonardo Di Caprio jako 19 letni chłopak zagrał u Agnieszki Holland w “Całkowitym zaćmieniu” i zyskał powszechne uznanie i opinie aktora nie bojącego się trudnych ról, 4. już nagradzany i lubiany aktor Liam Neelson musiał w którymś momencie zagrać rzeczywistą postać zboczeńca i pederasty Alfreda Kinsley`a (to ten pseudonaukowiec odpowiedzialny za rozpętanie rewolucji seksualnej w USA), 5. w latach ’80 kochany przez kobiety Patrick Swayze zagrał w ’94 r. wrażliwego transwestytę w “Ślicznotkach”… i długo długo można by tak wymieniać, wystarczy prześledzić ścieżkę kariery pierwszej z brzegu holliwoodzkiej gwiazdy aby natknąć się na takie “kwiatki” w CV. Każdy aktor musi się takimi rolami splamić, tzn. upodlić moralnie, aby zyskać uznanie świata filmowego. Nawet takie symbole seksu jak Tom Cruise, Brad Pitt i Antonio Banderas zagrali w “Wywiadzie z wampirem”, którego fabuła podszyta jest wątkiem miłości homoseksualnej wampirów. Podsumowując, jeśli taki aktor w którymś momencie się nie sprzeda to jego kariera się nie rozwinie, nie będzie dostawać nowych propozycji, albo w ogóle wszyscy nagle o nim zapomną. Już było kilku takich, którzy podjęli wyzwanie przeciwko systemowi szatana i rożnie się to dla nich skończyło. Np. Melowi Gibsonowi zepsuto całkowicie reputację, wszyscy wiemy za jaki film. Josh Harnett, młody, ambitny aktor, w latach 90 wróżona mu ogromną karierę, ale po odrzuceniu roli w jakimś filmidle zamknął sobie wszystkie drzwi w Hollywood, wrócił do rodzinnego domu w środkowych Stanach, przez parę lat nie zajmował się aktorstwem, a dziś grywa w serialach. Kirk Cameron był młodzieżową gwiazdą popkultury znaną z serialu “Dzieciaki, kłopoty i my” a dziś grywa tylko w chrześcijańskich filmach takich jak “Fireproof”, który bardzo polecam 🙂

  1. Artur S. (detmold)

   USA ma ta jedna przewage nad Polska w babilonskim, gorszacym materializmie, iz u nich jest on jawny-rozbrajajaco szczery, a u nas ukryty-obludny ( taki urok rzymskich bajan w wersji czystej, a nie polowicznej ), co niektorzy biora omylkowo za jakas szczegolna cnote duchowa.

 10. Gosia Rozenek ostatnio szaleje, pozuje do reklamy jakiejs firmy kosmetycznej z gestem V na oku.

  1. Wydaje się być idealną osoba do roli ambasadorski satanokultury. Aż dziw, że nie było o niej na blogu (chyba), no ale wiadomo – zdjęcie z gestem rogów mano cornuta to już nic wyjątkowego…

   1. Oj tak, taka sztucznie wyglądająca laleczka, ale i ten gest… brrrrr :/

  2. mielonka turystyczna

   prywatnie to chyba córka wysokiej szychy w pis z tego co pamiętam.

 11. Artur S. (detmold)

  Ameryka-wielki dom towarowy idei oraz pomyslow, ktory jest jednak “bezwglednym miejscem” ( wrecz brutalnym ) do zycia. Polska wypada przy niej nie pozornie ( nie ten rzad wielkosci kulturowych ), ale nie jest az w takim stopniu “swiatynia zakupow”, ktora zapomina o czlowieczenstwie.

  1. Pastorzy obaj w moim zborze to Teksańczycy z krwi i kości (aczkolwiek w znacznym stopniu… i z własnej woli oczywiście spolonizowani 🙂 ) i jestem autentycznie ciekawy, jak odebrali by i w jaki sposób odnieśli by się do Twoich komentarzy.

   1. Artur S. (detmold)

    “Pas biblijny” to ta prawdziwa amerykanska Ameryka ( wybacz mnie ten pleonazm, ale oddaje istote zagadnienia 😉 ). Teksas sie wlicza 😉 .

 12. Artur S. (detmold)

  Dlatego tak wazne jest wydlubywanie z tego calego “zakalcowatego ciasta” ( ogol skazonej babilonem kultury duchowej ) “rodzynkow” ( dowolnego rodzaju frapujacych wytworow mentalnych-filmow, piosenek, ksiazek, ktore wspolgraja z trescia Pisma ) i serwowanie ich, zwlaszcza mlodym ludziom, ape tez i tym staszym.

  1. Naprawdę nieźle to ująłeś bracie. Do tego ta kwestia myślę, że nie leży w wieku, tylko bardziej w głodzie prawdy wyłowionej z oceanu fałszu. Ktoś musi nad tym pracować. Dlatego pozostańmy ze sobą w społeczności w Duchu Świętym, skupiając się na Słowie i wszystkim, co nie jest z nim sprzeczne, ku chwale Ojca i Syna 🙂

 13. A to ktoś czytał?

  https://chnnews.pl/rozrywka/item/3964-krzyk-rozpaczy-sinead-o-connor-wideo.html

  Czyżby przyszło zapłacić cenę sławy?

  Swoją droga, czy ktoś kojarzy, by Sinead faktycznie zniszczyła kiedyś fotografię Jana Pawła II i nazwała go antychrystem?

  1. Czytałem i miałem napisać ani i inni wiedzieli

   1. Szkoda kobiety… oby ktoś jej głosił Chrystusa ukrzyżowanego i oby uwierzyła. Niech tak się stanie.

  2. W 1992 r., podczas emitowanego na żywo “Saturday Night Live Show” podarła zdjęcie papieża. – Walczcie z prawdziwym wrogiem – krzyknęła do kamery.

   1. mielonka turystyczna

    niestety teraz katolicy mają powody do “dumy”, tłumacząc sobie że wystąpienie przeciw ich zwierzchnikowi skończył sie upadkiem buntowniczki, w takim tonie jest miedzy innymi artykuł na niezależnej. To wszystko bardzo przebiegłe ze strony szatana, użył Sinaid do wzmocnienia wiarygodności katolicyzmu (mogło tak być).

   2. Dzięki za link. Czyli to jednak nie pogłoski. Gdyby zrobiła to w Polsce, byłby skandal tysiąclecia.

  3. mielonka turystyczna

   Ten krzyk rozpaczy tłumaczą jej tatu, pełen synkretyzm. Ponoć w młodości zafascynowana była magią a koniec końcem przyznała się do biseksualizmu. Chyba niestety demony hulają bez przeszkód, szkoda kobiety, trzeba się o nia modlić bo skończy jak wszystkie szatańskie ofiary.

 14. Artur S. (detmold)

  Wskazcie mnie chociaz 5 dobrych filmow polskich traktujacych szeroko o mlodziezy po 1990 roku, ktore byly prawdziwe, ale i wartosciowe oraz przebily sie do masowej swiadomosci. Totalna posucha.

 15. Szkoda że Pazura w to wszedł, bo bardzo ciekawie opowiada na swoim kanale na youtube o tym jak pracował nad dubbingiem postaci którym podkładał głos, przy okazji mówiąc sporo o tym, jak się pracuje nad taką produkcją… :/
  Czytając o sprzedających się artystach…aż ciśnie się na usta taki cytat:
  “Wszystko jest kwestią ceny, wyboru prowadzonych gier
  Dziś honor jest synonimem ściemy
  liczy się wzrost na koncie zer
  Zasady bez wartości
  i prostytucja słów od najmłodszych lat
  Brak definicji lojalności
  W tym kierunku zmierza dzisiejszy świat”
  i o dziwo cytat pochodzi z utworu wykonawcy zaliczanego do nurtu disco-z-pola 😀 [acz jednego z nielicznych śpiewających na żywo (serio) i też ponoć jeden z niewielu nie uciekających się do wpuszczania na scenę półgołych “tancerek” w celu “uatrakcyjnienia” występu 😀 ]
  do posłuchania: https://www.youtube.com/watch?v=eQaPyCAWF7E

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: