Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ronald Bernard ujawnia sekrety światowej finansjery

Za link dziękuję Jadwidze.

 
Jest to poważne świadectwo mężczyzny ze świata finansów. Mówi on nie tylko o kreacji pieniądza ale również o skladaniu ofiar z dzieci przez ludzi finansjery. Na całe szczęście w ostatniej chwili Bóg obudził jego sumienie.

Updated: 8 sierpnia 2017 — 13:12

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Świetny wywiad. Dobrze, że są ludzie, którzy nie boją się mówić jak jest naprawdę. 🙂

  1. Powiedział jak niestety jest… :/ cieszę się jednak, że mogłam się czegoś dowiedzieć…

 2. Chyba jest jeszcze druga część. 🙂 wspolczulam mu bardzo jak zaczął opowiadać o tych ofiarach i że go torturowali. Widać, że niektóre rzeczy były dla niego wstrząsające, nie o wszystkim chciał mówić. Dobrze, że jego sumienie się odezwalo… Chwała Bogu za to, że pomógł temu człowiekowi.

  1. Tak, jest druga część 🙂
   I mnie poruszyło, kiedy zaczął o tym mówić. Wstrząsające, co ten człowiek musiał przeżywać. Bardzo mu współczuje, wspomnienia i związane z nimi emocje zostaną z nim pewnie do końca życia 🙁

 3. Bogu dzięki za ludzi, którzy głoszą prawdę, świadomość wzrasta. Chwała Bogu, że w porę rozmroził sumienie pana Ronalda i wycofał się on z tego brudnego, ciemnego interesu. Niech Najwyższy ma go w opiece i błogosławi w dalszym głoszeniu prawdy.

   1. A samotnym matkom księża nie chcą chrzcic dzieci…

 4. Dziel i rządź… Przyszła mi na myśl modlitwa Pana Jezusa z 17 rozdziału Ew. Jana, kiedy Jezus modli sie o jedność tych, których dał Mu Bóg Ojciec. Obyśmy nie dali się podzielić przez religię, politykę parcie do władzy bogactwa itp. ..Warto sie zastanowić nad tym, jak ważna jest dla nas jedność duchowa i miłość Boża

 5. Artur S. (detmold)

  Madrosci Syracha 22, 27|23, 1-6 Kto umiesci straz przy moich ustach i pieczec roztropnosci na moich wargach, abym nie upadl przez nie i aby nie zgubil mnie moj jezyk?
  O Panie, Ojcze i Wladco zycia mojego, nie wydawaj mnie ich zamyslom i nie dozwol, abym przez nich upadl. Ktoz postawi rozge przy moich myslach i madre karcenie przy moim sercu, aby nie poblazaly moim uchybieniom i nie dopuszczaly do grzechow; aby nie mnozyly sie moje wystepki i nie rozrastaly moje grzechy, abym nie ulegl moim przeciwnikom i nie sprawil uciechy mojemu wrogowi? O Panie, Ojcze i Boze zycia mojego, nie dopusc, bym mial oczy wyniosle, odwroc ode mnie pozadliwosc; niech mna nie wladaja nieczystosc ani bezwstyd i nie wydawaj mnie zadzy lubieznosci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: