Chester Bennington popełnił samobójstwo w wieku 41 lat. 5 dni po jego śmierci zespół Linkin Park opublikował poruszający list do zmarłego przyjaciela.:

 

Cały czas staramy się pamiętać, że te demony, które nam ciebie zabrały, były częścią umowy. W końcu pokochano cię właśnie dlatego, że o nich śpiewałeś. Pokazywałeś je nam bez lęku, a my dzięki temu stawaliśmy się bardziej ludzcy. Miałeś największe serce i nigdy nie ukrywałeś swoich uczuć.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/chester-bennington-nie-zyje-koledzy-z-linkin-park-zegnaja-go/3fph0fv

 

Czy ktoś śmie jeszcze wątpić w istnienie świata duchowego wypełnionego złowrogimi demonami?

 

Szkoda kolejnego człowieka, który uwierzył demonom. Gdybym nadal żył światem na pewno miałbym płyty tego zespołu. Po ponownym narodzeniu wyrzuciłem ok 500 kaset i przestałem słuchać muzyki tego świata, gdyż jest to trucizna i nic mnie duchowo nie wzbogaca.

Linkin Park jak wielu innych otrzymał sukces od szatana, za promowanie jego kultury.

 

Na całe szczęście Jezus Chrystus uwolnił mnie z tego i wielu innych pułapek diabła. Może też uwolnić i Ciebie. Wystarczy, że wyznasz swoje grzechy i zrobisz Jezusa swoim Panem, gdyż to On daje życie wieczne, radość, miłość pokój duszy.

Jeśli chcesz skończyć jak Kurt Cobain z Nirvany i wielu innych, to pozostań przy tym świecie. Trwaj w nałogach, żyj cieleśnie, łam Prawo Boże.

Jeśli uważasz, że Twoje życie jest niepoukładane i nie jesteś z niego dumny, to zaproś Jezusa już dzisiaj. Chester Bennington zaprosił kogoś innego. Może żyjesz w nałogu, może kogoś raniłeś lub  żyjesz w depresji. Zaproś Jezusa. On uzdrawia, przebacza, czyni Cię w oczach Boga sprawiedliwym.

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wyznaj, że Jezus jest Twoim królem i Panem, klęknij i przeproś za swoje grzechy.

Instruktaż jak być zbawionym:

 

Tutaj więcej: http://detektywprawdy.pl/2015/01/15/jezus-chrystus-jest-krolem/