Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wegański aktywista zapłacił w Rosji 900 zł mandatu za plakat z hasłem „Zostań weganinem”

Wegański aktywista Rostisław Czebotariow został ukarany przez rosyjski sąd karą grzywną w wysokości 15 tys. rubli, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi  ok. 900 złotych. Powodem miało być “naruszenie zasady marszu” poprzez prezentowanie plakatu nawołującego do ochrony przyrody oraz propagowanie wegetarianizmu i „nietradycyjnej orientacji”.

www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rosja-aktywista-dostal-grzywne-za-plakat-propagujacy-weganiz,nId,2421636

 

Co za niesamowita wiadomość. Nie dlatego, że w Rosji, że zdrowe odżywianie jest piętnowane, ale dlatego, że W POLSCE póki co jeszcze można się jeszcze spotykać w domach w celach modlitewnych (w Rosji nie), w Polsce można mówić o zdrowym odżywianiu, a to oznacza, że Polska jest jednym z ostatnich krajów o względnej wolności słowa i przekonań. Niemcy i Rosja idą w tym samym kierunku – w kierunku Nowego Porządku Świata.

Jak dla mnie jest to pocieszająca wiadomość ponieważ NWO byc może dotrze do nas najpóźniej, a to także oznacza większe przebudzenie, możliwość ewangelizacji.

Módlmy się o Polskę i Polaków o co apeluję. Jeśli jeszcze dziś nie modliliście się to jest to dobry moment.

 

 

 

Updated: 3 sierpnia 2017 — 19:59

24 komentarze

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Slowianscy mezczyzni wygladaja jakby nie mieli jaj tzn. testosteronu, takie “zenszczyzny”. Twarze oble, nie kanciaste-uosobienie nijakosci, braku wyrazistosci wszelakiej. Albo sa niscy i przygrubawi 175. Same skrajnosci. Ewidentnie brakuje srodka skali. Szkoda w sumie.

  1. Artur S. (detmold)

   Ucielo mi. albo wysokie chude tyczki 185>.

   1. Czyli innymi słowy – same ciacha! Jest w czym wybierać…

   2. Arturze. Czy Jezus myślałby podobnie? Czy Jezus patrzyłby czy ktoś jest “kanciasty” czy “tyczką”? 🙂 Zobacz np. ostatni mem Piotra. Poza tym, w cudownym fragmencie Izajasza rozdz. 53 czytamy, że sam Jezus nie miał ani postawy ani urody. Jednakże Jego piękno było np. w tym co robił, w tym, że oddał za nas życie… dużo by można pisać o naszym kochanym Zbawicielu. 🙂
    Czasem w twoim komentarzach jest dużo “pstryczkow” wobec innych i pewnie nie tylko mnie to martwi/smuci. Arturze, poproś Boga by to od Ciebie zabrał. Pozdrawiam Cię serdecznie, z Bogiem. 🙂

    1. Artur S. (detmold)

     Echh… Znowu to samo. Ocenianie ludzi na podstawie wygladu jest MIMOWOLNE tzn. odbywa sie podswiadomie ( wedlug Pisma mechanizm obronny przed plemieniem zmijowym ). Nie mozna mylic tego jednak z sadzeniem na podstawie falszywych wyobrazen… Ze np. ten ma krzywy nos-to na pewno zly… Czy wy kochane babki nie macie intuicji, przeczucia, “cos mnie tknelo” itp. 😉 ? Przykladowo. Potrzebuje pomocy, zauwazam z daleka osobe i “wiem”, ze ona mnie pomoze. Tego nie da sie sie stwierdzic na podstawie instynktow-atawizmow, reakcji danego czlowieka, gdy nie jest przy nas blisko.

    2. Artur S. (detmold)

     Slowianska “miekka, delikatna uroda” sprawdza sie u kobiet, natomiast u mezczyzn nie bardzo ( wygladaja jak takie “miski” ). Przeciwnie germansko-skandynawska ( rdzennych mieszkancow, szkoda iz zlewaczonych, nie mahometan czy kolorowych ). Mezczyzni wygladaja na prawdziwych wojow, za to kobiety… spuszcze na to zaslone milczenia 😉 .

 2. Artur S. (detmold)

  Slowianie “myski-piski” 😉 sa tak dobrodusznie naiwni, a przy tym tak bezmyslnie gwaltowni, iz podpuszczeni przez obce, demoniczne sily uwielbiaja sie nawalac miedzy soba… Ibrahim ibn Jakub zydowski podroznik i kronikarz zyjacy w X wieku po Chrystusie zauwazyl cos takiego.

 3. Artur S. (detmold)

  Slowianie, podzieleni przez wrogie im sily, pokladaja nadzieje w roznych idiotycznych z zalozenia ideach pochodzenia babilonskiego zwlaszcza sakralnych typu katolicyzmu badz prawoslawia ( slowianskich protestantow jest tyle co kot naplakal ), zamiast biblijnej wierze w Jezusa Chrystusa. Mnie ich jest po prostu szkoda z tego powodu.

 4. A nie chodziło o “nietradycyjną orientację” która w złej rosji jest tępiona i zakazana jest promocja a w cudownej polsce chwalona na marszach równosci? Co do weganizmu i zachodu to akurat jest strasznie modny i promowany np przez WHO, choćby ostatnio stwierdzili iż czerwone mięso wywołuje raka także idą bardzo biblijnym kursem oczywiście zakładając że weganizm i unikanie czerwonego mięsa są biblijne.

  1. weganizm ma wiele wspólnego z biblią, ale ogólnie rzecz biorąc jest elementem new age.
   Owszem szło tam kilka grup, ale problem w tym, że Rosja robi się stricte świecka czyli satanistyczna.

   1. A co sądzisz o prawosławiu w Rosji w porównaniu do krk? Nie słyszałem żeby pomijając kulty maryjne itp posiadał jakiegoś “franciszka” który myje stopy transseksualistom i popiera sodomię,albo jeduzuitów zmieniających biblię także chyba i tak lepsza Rosja niż satanistyczna Europa…

 5. mój syn jest wegetarianinem,
  odwalcie szie…
  admin taffit

  http://www.forumveg.pl/

  zostałem tam usunięty, na moją prośbę,
  bo okazał szie ateistą…
  zdarza szie…

  cytuję:
  “orzechova, warto, żebyś wzięła sprawy w swoje ręce i zamiast podawać linki, rozpoczęła obserwację nieba i samodzielnie wyciągała wnioski.

  Temat tego wątku wyczerpał seler na kilku, pierwszych stronach, więc nie mam już nic do dodania…”

  źródło: – http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=4540&start=105&sid=9b6ced55beb0d144ae7aa936c3a4cc81

  mój syn Dawid uwierzył szatanowi, biblii laveja,
  mam szie go wyrzec ?
  do dziś płaczę…

  Цыганская душа песня”Шурьяки”

  .https://www.youtube.com/watch?v=8OKPE0HhclY

  i szie dziwicie, że Powstańców wydymali,
  jak mnie własny szie wyparł
  i na Boga szie wypiął,
  co ja mam zrobić ?
  upić szie ?

  doceniajcie Kochani
  Jezusa…
  hej

 6. przez jakiś czas mnie nie będzie,
  jakieś piętnaście minut,
  jadę… jadę sprawdzić
  czy ziemia jest płaska, czy na okrągło
  poniżają Stwórcę,
  jak wrócę
  to Wam opowiem,
  wiecie,
  że

 7. Artur S. (detmold)

  Polacy przeplacaja za towary niezywnosciowe ( z reszta pozywienie tez nie jest tanie, ani nosniki energii itd. ). Brak wiekszej wlasnej masowej produkcji o wysokim poziomie jakosci powoduje drozyzne rodzimych sprzetow ( oraz wysokie rozne koszta wytwarzania ) nie spozywczych, a zagranicznych wysoki narzut podatkowy oraz zdzierstwo ichnich koncernow. A wiec czy w Polsce porzadne rzeczy przemyslowe ( wszelakie badziewie zatem odpada ) oraz fajne ( zaden rozmaity obciach ) musza byc az tak drogie? Gdyby prowadzono inna polityke gospodarcza nie musialoby tak byc..

 8. Weganizm to juz paranoja. Wege-czyli wegetacja.wegetarianizm unika zabijania a weganizm to juz jest szaleństwo

  1. I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. 30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona.Co pan na to, myśli pan że BÓG zjadał czy zjada swoje stworzenia które kocha, które stworzył, czy CHRYSTUS zjadał zwierzęta ich martwe ciała [trupy] skoro jest bez grzeszny i doskonały i święty BÓG w ciele.Dlaczego ludzie robią wszystko żeby tylko usprawiedliwić zjadanie ,mordowanie,cierpienie i ból zwierząt dla 5 minut kulinarnej przyjemności, a ich całego życia, które dał zwierzętom BÓG .Przecież BÓG kocha swoje stworzenia prawda a ludzie zjadając je odbierają im to co najcenniejszego dał im BÓG -życie.

   1. Jezus rozmnazal a po zmartwychwstaniu jadł rybę

     1. Jak Pan z dwoma aniołami gościł u Abrahama to jedli chleb(placki), masło, młode cielę i pili mleko… 🙂
      Rodzaju 18

     2. nie jem mięsa wieprzowego, z unikaniem żelatyny wieprzowej jest gorzej (np. większość galaretek niestety jest robionych na tej żelatynie 🙁 )…jest może trudno czasami, ale daję radę…
      być może z tym wegetarianizmem i weganizmem jest tak, że to nie jest jeszcze nic złego, byleby nie popaść w mocną przesadę, coby nie zahaczać o new age i inne takie…? chyba że się mylę…

    1. kto tłumaczył BIBLIE, kto ją wydał ,co jest ważniejsze to co BÓG mówi do ludzi po stworzeniu ,czy po tym jak człowiek upadł i był potop ,czy na nowej ziemi będą rzeżnie,strach ,ból ,cierpienie,mord zwierząt i ludzi czy radość ,miłość wierność i BOŻA MiŁOŚĆ do całego stworzenia

     1. bardzo Cię przepraszam Prawda s, 🙂
      zapomniałem zapodać Ci,
      starzeję szie

      Dla Ciebie

      KATICA & ANIKÓ ILLÉNYI – El Choclo
      .https://www.youtube.com/watch?v=Tzw8KIYRbBU

      dopisek:
      ryby są teraz farbowane [łososie],
      pełne toksyn… a karp
      męczony w
      krk…, sorry w sadzawce
      co własne odchody je,

      smacznego

 9. Z jednym pozwolę sobie się niezgodzić, szanowny adminie. Jeśli ten szatański światowy rząd dotrze do nas najpóźniej, oznacza to tylko więcej czasu na przebudzenie, bo Duch Święty będzie działał tam, gdzie otrzyma polecenie działać. A czytałem wspaniałe pogłoski o nawróceniach na wschodzie od bliskiego, przez Indie po Chiny. Nic nie ujmując tym u nas, bo większa radość z nawróconego, niż ze sprawiedliwych, ale tam skala zjawiska jest całkiem spora.

  A co do spotkań modlitwenych – czy nie jest raczej tak, że nie wolno w Rosji chodzić po domach i namawiać do nawrócenia, a same spotkania modlitewne są jeszcze dopuszczalne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: