Nadeszły takie czasy, że chyba każdy przeciętny artysta musi się sprzedać rogatemu  panu i nawet się tego nie wstydzą. Już nie tylko allegro w swej serii oficjalnie i śmiało promuje lucyferianizm, ale i inne wielkie firmy takie jak Play  z piosenkarką wspierającą tę promocję.

 

 

A ja bronię się i bronię…
Nie chcę już się kochać w tobie
Ta siła nieznana ciągnie mnie do ciebie
A ja bronię się i bronię…
Nie chcę już się kochać w tobie
Choć nic się nie zgadza
Wciąż do ciebie wracam

Uciekam piwnicami wrażeń
Słyszałam, tak jest trochę łatwiej
Nie strasz mnie tu piekłem
Bo dobrze je znam
Taka chodzę niewyspana
Przez cała noc, aż do rana
Swojego zadnia bronie jak na łańcuchu pies

Weź się przyznaj co mi robisz
Ciągnie mnie do ciebie tak
Biec przed siebie
Sił się pozbyć
Weź się przyznaj czego chcesz

 

Przedstawiony styl i charakter podmiotu w tym piosence jest buntowniczy, wpisujący się w Ducha Jezebel. Ty mi nie będziesz mówił co mam robić. Jest to duch wielu kobiet  tych czasów, które poddały się nieświadomie satano-kulturze.  Niezależność pchająca w przeciwną stronę niż do Boga co pokazuje wokalistka w “swym” tekście. “Swojego zadnia bronie jak na łańcuchu pies:” – przekora i bunt bez możliwości porozumienia i konwersacji.

Na końcu jakby zapytanie kierowane do szatana: Weź się przyznaj czego chcesz, bo ciągnie mnie do ciebie. Łącząc to z reklamą darmowego internetu przekaz jest prosty: trudno się nie skusić.

 

Poniżej bez podkładu muzycznego z uwielbieniem i ostentacyjnie wyznanie wiary:

 

 

 

Jak to zakładam od pewnego czasu, kiedy będzie Wielki ucisk w pewneym momencie satano-rządy wydrukują dla Ciebie dochód gwarantowany np 4000, za odejście od Prawa Boga.

Chrześcijanie będą wyrzutkami tego systemu, postrzegani jak nienormalni. Czym to jednak jest? Tylko tyle w zamian  za życie wieczne przy Bogu.