Papież Franciszek mówi, że Kościół katolicki oficjalnie zatwierdza żywność GMO i zezwala na ich wykorzystanie w świętych wydarzeniach.

 

Watykan nie tylko jest uczestnikiem największego skandalu w historii pedofilii  – Kościół oficjalnie popiera jedną z najbardziej bezwzględnych i złych korporacji na świecie – Monsanto.

Naturalnews donosi: To tylko przyspiesza upadek Kościoła Katolickiego, oczywiście, gdy ludzie postrzegają to odchodzenie od Boga i przytulanie się do zła, dominujących korporacji, które chcą umieścić człowieka wyżej niż Boga, jeśli chodzi o nasiona i rośliny spożywcze.

Oprócz argumentów filozoficznych dotyczących nasion i Matki Natury, Monsanto jest jedyną najbardziej złą korporacją na świecie, prowadząc niektóre z najczystszych “negatywnych” operacji PR, które świat kiedykolwiek widział, kłamał, oszukiwała by zdominować światową dostawę żywności za wszelką cenę.

źródło: http://yournewswire.com/pope-francis-gmo-catholic-church/

 

Kiedy Żydzi mają potrawy koszerne, katolicy na odwrót mają mieć potrawy trujące.

Znane fotki z eksperymentów GMO na myszach

 

 

 

Katolicy! Obudźcie się. Wasz kościół nie jest kościołem Boga. Kościół Boga jest bez budynków. Ile jeszcze będziecie potrzebowali dowodów na potwierdzenie antyludzkich postaw i wartości kościoła Rzymu?